Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sötét Romváros

Go down 
+12
Kayleen
Clyde
Alaster
Gabriel Angelicocadu
Mesélő
Marcus Zendor
Tuatha Siobhain
Salvador De Muerte
Samael
Raziel
Brooke Gordon
Uriel
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 19 2008, 23:43

*CSak bólint*-Igen az*mondja tömören bár leviatan de még ilyen faj tagjaként is óvakodik attol a helytől közbe bólint a férfi szavaira*-Az igazat megvallva itt még azoknak is nehéz ugyanis az emberek ki ismerhetetlenek dehát erre felé már régóta a félelem az úr. Az emberek bezárkóznak a kis világukba miközbe minden a feje tetejére áll és aztán csodálkoznak ha ilyen események történnek*megrázza a fejét, közbe elneveti magát*-Nem nem én vagyok, gyilkos vagyok de nem őrült csak azt ölöm akit szükséges*mondja magabiztos hangon ami igaz is elvégre Alester vagy önvédelemből gyílkol vagy ha rájön az éhség ami most nem áll fent szerencsére*-Azt javaslom mind a kettőtöknek hogy mennyetek. Talán a belvárosig eggyütt is mehetünk onnan én tovább állok, észak felé ahol az otthonom van*mondja nyugodt hangon közbe látja hogy már feljön a hold*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 20 2008, 00:08

*Ahogy tippelt, ugyanarról a helyről beszélnek. Ugyan még nem járt arra, talán oda se találna, még ha akarna se, szerencsére nem is akar.*-És pont a félelem miatt lettünk kiismerhetetlenek.*Sajnos ebben is van némi igazság, a félelem odavissza úr. Gary egy pillanatra eltöpreng, hogy vajon Alaster miért beszél harmadik személyben az emberekről, de ahogyan eszébe ötlött úgy ki is ment belőle.*-A legtöbb ember sajnálatos módon a félelem rabja, nem merik kinyilvánítani a saját vélemyénüket, inkább elbújnak, ahogyan azt mondtad.*Gary már régebben sem szeretett más emberek között lenni, éppen az előbb elhangzottakért, és most, alig egy hete eljött a pillanat, hogy el is különüljön tőlük.*-Örülök neki, hogy nem te vagy a titokzatos gyilkos.*Kezét leengedte ismét a kardról, valamiért nem érzi magát veszélyben.*-Milyen volt az első gyilkosságod? Élvezted? Én igen, és egy cseppet sem restellem ezt.*Vonja meg vállát, ha már megöl valakit, legyen benne valami, ami jó.*-Rendben, felőlem indulhatunk.*Ismét a kút felé néz, hogy szóljon a lánynak, de ő már nem volt ott.*-Ez mikor tűnt el? Leugrott volna?*Kérdezi Alasterre visszapillantva, majd elindul a kút felé, hogy ő is belenézzen. Semmit sem látott a sötét miatt, de nappal sem látott volna sokmindent,ugyanis odalent amúgy is sötét van.*-Nem látom, és tippem sincs, mit nézhetett benne.*Egy kavicsért nyúl a földre, amit le is dob a mélybe. Csobbanásra számított, de néhány, a kavics által előídézett koppanáson kívül semmit sem hallott.*-Nincs benne víz, lehet leugrott. Az ő útja.*Vonja meg vállát, utána visszafordul Alasterhez.*-Mégha véletlenül is eszedbe jutna, én nem fogok a keresésére indulni, megyek a városba.
~Bár nehéz lesz elrejtőznöm a fiai elől.~*Más esetben nem aggódna, hogy három emberrel kéne elbánnia, de most, hogy már negyeidk napja étlen van, pedig ma ehetett volna, ha ott marad az őznél.*
~Már biztos elszenesedett. Nem oltottam el alatta a tüzet.~*Amiatt, hogy kigyullad valami nem aggódik, mert kőtömbök között vert tanyát. Felszerelése nála van, másra nincs szüksége. a városban hátha talál valami ételt, ha másnem vesz. Pénze sincs sok már, annyival jött el, amennyi nála volt a városban, mielőtt eljött.*
~Ki kellett volna szebelni az öreget.~*Nagybátyja gazdag ember volt, földel, állatokkal, inasokkal és a többi ki tudja milyen szolgálóival.*~Valamennyi pénz biztosan volt nála. De mostmár mindegy...~*Mostmár mindegy is, mivel már biztosan rég átöltöztették feketébe, és is temették.*
~De talán az állatai közül, ha valamelyiket sikerülne elfognom, abból jót ehetnék... vagy...~*Hirtelen ránéz Alasterre, biztosan sokat gondolkodott.*-Nálad nincs valami ennivaló?*Kérdezi reménykedve a két szempárba nézve.*

//Bocsi Gab, hogy mozgattam a karid, muszály volt.//


A hozzászólást Clyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07 2008, 03:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 20 2008, 00:19

-Sok oka lehet. Félelem, őrület, és talán még más dolgok is*mondja nyugodt hangon*-És ezek az emberek örökké félni fognak. Ezért állnak valamelyik fegyveres szervhez, vagy vállalnak sötét munkát bár ezt nevezném túlélésnek mint félelemnek*mondja elgondolkozva a szavak jelentőségén. Elmosolyodik*-Ha az lenék akkor valószínüleg feltünőbb lennék. Nem vagyok őrült*mondja majd válaszol a kérdésre*-Először különös. Kicsit hatalmat sugárzott hogy én öltem meg az embert. Bár ez önvédelem volt, a többi meg már ment a maga utján*mondja de gondolatba hozzá teszi*~s miután átalakultam már az étvágyam csökkentéséért tettem~*a kút felé fordul*-Valószínüleg elment csak nem hallottuk, halk egy nőszemély*jegyzi meg*-Én se maradok most tovább nincs értelme mennyünk.*mondja közbe elindulnak hallgatja a férfit majd elővezs a belsőzsebéből két almát*-TEssék, nekem nem kell bár nem tápláló de legalább életben tart. a városba van egy fogadó arra kéne menni. Olcsó az ellátás és a szoba ráadásul még a biztonságos körzetek között is van*mondja komoly hangon, de közbe hallja a hangokat maguk mögött apró kaparászó hangokat*~felébredtek de még nem támadnak mindegy azt hiszem lesz egy kis kiséretünk~*gondolja*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 20 2008, 00:36

-Azthiszem igazad van.*Válaszol röviden Alaster hosszas kifejtésére a félelem-túlélés kérdéssel kapcsolatban.*-Az meglehet, hogy másképp viselkednél.*Mosolyodik el kicsit, majd hallgatja a férfi első gyilkosságakor kitörő érzéseit.*-Igen, nekem is különös volt, de csak egy kicsit. Hatalmat sugárzott? Legtöbbször ilyen az első reakció. Akik öltek és beszélgettem velük az elsőről, nekik is mindegyikük kisebb hatalmi mámorban érezték magukat, ez engem elkerült.*Most is megvonja vállát, ahogyan az előbb, nem foglalkozik inkább vele, biztos volt más is akipont úgy érzett ahogyan ő.*-Önvédelemből még nem öltem. Zsoldosnak neveltek, az is vagyok.*Erre is büszke, nemtudja miért, de az rá.*-Munka mindig van, meg lehet élni belőle. CSak a mostani helyzetemre való tekintettel nemtudom folytatni a munkám.*Ha ismét belekezdene, hamar megtalálnák unokafívérei. Viszont, ha már újra belekezdene, akkor már enne is.*-Az, kicsit fura is, de mindneki az a magamódján.*Fordul hátra fejével a kút felé ahol eltűnt Gab.*-Rendben, induljunk.*Mikor meglátta a két almát, kissé megkönnyebbült, és amikor meg is kapta, mégjobban. Megköszönni semmit sem szokott, kivéve a szüleinek, nekik akármit, amit kap tőlük. De ez a helyzet most más, ha Alaster nem adja neki az almákat, nembiztos hogy kibírta volna az említett fogadóig.*-Köszönöm.*Azzal bele is harapott az egyikbe, nagy falatokat tépett le róla fogaival, nem is csoda, hogy két perc alatt elfogyott mind a kettő.*-Jó ötlet, megszállok ott éjszakára.*Akármilyen kifinomultakká is váltak érzékszervei, ő nem hallja a neszeket, biztosan éhsége miatt.*-Kérdezősködnek a vendégekről?*Ez egy fontos kérdés számára, mert akkor kénytelen lesz álnéven bemutatkozni, és kitalálni, hogy honnan érkezett.*


A hozzászólást Clyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07 2008, 03:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 20 2008, 00:45

-nem ugy értem csak végig gondoltam hogy az élete a kezembe volt és elgondoltam milyen könnyen öltem meg és szüntettem meg az életfonalát*mondja nyugodt hangon de fülel és szagol a levegőbe*-Én már öltem több okból is. Bosszú önvédelem *mondja miközbe mennek de figyel a férifra*-Nincs mit*int az almára mosolyogva közbe idegesebben néz hátra *~hmm közelednek de mindig lemaradnak érdekes~*gondolja majd a férfi szavai ébresztik ki ebből a gondolat menetből*-Hmm nem nagyon igazábol eléggé elhidegültek ott az emberek tehát ha valamit nem akarsz mondani nem tudja meg senki nem érdeklik őket az idegenek elvégre ez egy nagy átjáró sokan voltak akik megfordultak ott és aztán soha*megrántja a vállát*-Vagy eltüntek vagy elmentek máshova nem tudni*-TEhát ilyen dolgok miatt nem kell aggódni
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 20 2008, 00:55

-Értem, én másra gondoltam. De végülis majdnem ugyanaz.*Von vállat, még olyan szívesen enne egy almát, vagy egy nagy tányér levest, ragut, vagy akármit csak finom legyen és laktató. Most csak ezen jár az esze, de azért néha oldalra néz a mellette haladóra.*-Legutóbb én is bosszúból.*Ha nem beszélnének a gyilkolásról, lehet témájuk se nagyon lenne. Mikor ismét Alasterre néz, látja rajta a kis feszültséget, s rá is kérdez.*-Mi az? Mi történt?*Nézeget ő is hátra, s éhségét majdhogynem teljesen elfeledve, íjához nyúl, de még nme veszi le, minéál halkabbra vezsi lépteit, fülét hegyezi,de még mindig nem hall semmit.*-Értem, akkor nem kell beszélnem magamról.*Ad vlaszt, ha már megkérdezte, de keze még mindig az íjon van, felkészülve mindenféle támadásra.*


A hozzászólást Clyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07 2008, 03:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 20 2008, 01:03

*megrázza a fejét*-Ne aggódj nem kell nem fogják kérdezni*mondja kissé feszült hangon de nem a férfi miatt, majd amikor rákérdez csak előre néz*-Ne legyél rá kiváncsi inkább szedd a lábad, remélem a nő is kijut a városból. Azt hiszem a romváros felébredt*mondja kicsit jobban körülnézve*-Követnek minket többen is *mondja közbe hátra néz látja az utcán elsuhanó alaktalan árnyakat*-Eddig is túlsokáig időztünk most húzzuk meg és irány a belváros ahol fény van, és őrizd meg a hidegvéred jobb ha nem veszel róluk tudomást*mondja titokzatosan, ő Leviatan de érzi hogy itt bizony töbséghátrányba vannak így csak menetel a város felé*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 20 2008, 01:17

-Jó, nem aggódok akkor.*Mostmár legalább egy problémával kevesebb, viszont a nagyobbik még hátra van.*-Azért csak érdekelhet, ha megtámad valami. Jó, sietek, de a nő engem nem érdekel, már biztos rég kijutott.*Ma harmadjára ha nem negyedjére vonja meg a vállát.*-Többen vannak? Kik?*Ő is hátranéz, éppenhogy, de látja az árnyakat elhaladni, illetve közeledni.*-Jó, siessünk akkor. Nyugodt vagyok a legtöbb helyzetben, most is.*Válaszol, s megszapporázza lépteit, s követi Alastert, addig amíg ki nem érnek a romok közül.*


A hozzászólást Clyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07 2008, 03:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 14:58

*Halk, lassú és óvatos lépteket hallhatnak meg a nagyon élesfülűek, ugynais Gary vigyáz arra, nehogy megtámadja valamilyen fura szerzet. Itt kint ugyan a szellemtől nem fél, mert látta, hogy mi történik akkor, ha ki akar menni a bányából. Inkább az ismeretlentől tart, de csak egy szemernyit. Az ok amiért betette a lábát ismét a romvárosba, még nem tiszta előtte, de talán azért jött, hátha talál valamilyen jelet, ami az aranytárgyon van, ami az ő birtokát képezi. Még aztsem tudja, hogy hol keresse, csak azt, hogy meg kell találnia, s talán nem a kápolnában kellett volnakutatnia utána, hanem ezen a helyen. S talán itt sikerrel is jár. Bár eddig nemsok mindent talált, ami utalna is egyáltalán a jelekre, de nem adja fel.*
Vissza az elejére Go down
Kayleen

Kayleen


Hozzászólások száma : 156
Registration date : 2008. May. 03.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/500Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 15:06

*Kayleen kecsesen és gyorsan közlekedik senki nem veheti észre mert nagyon eltud rejtözni. Azért közeledik a város felé hogy újabb zsákmányra tegyen szert.*~Talán nem is kell be mennem.~*Gondolja mert meglátt egy idegen férfit. Halkan közelebb megy hozá de úgy hogy ö ne vegye észre.*~Jó ki állású erösnek tünik. Nézzük meg közelebbröl.~*Gondolja és azzal szépen és higatan közelebb merészkedik hozzá.*-Üdv neked idegen! Mijáratban erre?*Kérdezi hüvös és kicsit sem barátságos hangnemben. Kiállása tisztelett parancsoló.*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 15:13

*Magányos kutatásában, aminek egészen megörült már, mert nem szereti a kérdezősködőket efféle dolgaival kapcsolatban, egy nő zavarja meg egészen hangulatos kis nyugalmát. A biztosnág kedvéért miközben odafordul felé kezét kardja markolatára helyezi, hogyha szükséges egyből kitudja húzni tokjából.*-Örvendek! Dolgom akadt errefelé. És önnek?*KÉrdezi kedéylesen, de látszik rajta, hogy most rosszul jött a hölgy megjelenése. Garyt ugyan nem zavarja ideje van bőven, hogy találjon hasonló jeleket, bár lehet nincsenek is másfele ilyen jelek. Erre még nem is gondolt.*
~Talán az aranytárgy maga egy jel, talán egy kulcs, vagy talán egy rejtély örzője.~*Tanakodik, de bizonyítani egyiket sem tudja.*
Vissza az elejére Go down
Kayleen

Kayleen


Hozzászólások száma : 156
Registration date : 2008. May. 03.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/500Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 15:24

*Végig méri a férfit és láttja hogy óvatos mert nem kerüli el a figyelmét hogy a kardjára teszi a kezét.*-Én csak sétálgatok erre felé. De maga nem ide valósi ezért azt gondoltam hogy eltévet.*Probál egy kicsit barátságosabb lenni de nem jönn neki össze.*~Vajon a kardot tudja is használni vagy csak disznek hordja. Valahogy kikéne deroiteni de nem tudom hogyan.~*Egy kicsit elkalandozna a gondolatai de közben a szemét az idegenen tartja.*-Úgy tünt hogy keres valamit szabad tusni hogy mit? Talán tudok segíteni.*Mondja és bár közönyös a hangja de ez nála már a kedveség csúcsa.*~Mindjárt hányok magamtól.~*Gondolja de az érzéseit nem tükrözi semmi.*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 15:32

-Sétálgat? Veszélyes errefelé nem gondolja?*Teszi fel a kérdést, hisz ahogyan végignéz a nőn, nemtűnik, olyan veszélyesnek, de kitudja, Alasterből sem nézte volna ki először, hogy gyilkos.*-HOnnan veszi, hogy nem idevalósi vagyok? Az igaz, hogy magával még nem találkoztam, de a városban nevelkedtem fel. Kevés embert ismertem meg, mert a szüleim eléggé óvtak egyedül elengedni.*Ez teljesen érthető, hiszen tartottak attól, hogy baja eshet fiuknak.*-Igen, keresek valamit. Jómultkorjában láttam valahol egy napot és egy holdat ábrázoló jelet.*Ez persze nem igaz, csak kíváncsi, hogy a nő nem látta-e errefelé valahol.*-Azt keresem, fontos lenne. Tud segíteni?*Talán még el is vezeti a helyre, már ha van itt egyáltalán olyan ábra.*
Vissza az elejére Go down
Kayleen

Kayleen


Hozzászólások száma : 156
Registration date : 2008. May. 03.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/500Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 15:38

-Csak olyanak veszélyes aki nem tudja magát meg védeni.*Mondja és közben egy lennézö mosolyt ejt meg.*-Hát akkor elkerültül egymást. mert én már idötlen idök otta itt élek nem mesze.~Talán kikéne probálni hogy hogy harcol de elöbb még információt gyüjtök róla.~*Gondolja és közben kérdések fogalmazodnak meg benne.*-Nem láttam és nem is hallotam ilyesmiröl. Miért érdekli ez magát?*Kérdezi mert fel kelltete a kiváncsiságát.*-A kardot csak disznek hordja vagy tudja is használni?*Egy kis únyt is visz a hangjába hogy piszkálja a férfi hiúságát.*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 16:23

-És ön megtudja védeni magát?*Kérdezi enyhén aggályos hangon, de ezt a sítlust hamar elveti.*-Igen, az könnyen megeshet, mivel én egy hete voltam erre először.*INkább körülbelül volt egy hete, de az lényegtelen ebben a pillanatban. Már azthitte, hogy a nő hallott, s ismeri is a jelet valahonnan, de sajnálatos módon tévednie kellett.*-Igazából nem is annyira fontos csupán jó lenne tudni, hogy merre lehet.*Adja meg a kérdésre feltett választ, s egyre erősödik benne az, hogy talán mégsem található meg máshol a jel. A következő kérdésre lenézett kardjára, vissza a nőre már mosolyogva.*-Bizonyítani csupán egy páran tudják, a többiek már nem élnek.*Mondja önelégültséget megpróbálva nem keverni hangjába, ami sikerül is neki, így semleges hangon adja elő.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Kayleen

Kayleen


Hozzászólások száma : 156
Registration date : 2008. May. 03.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/500Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 17:32

-Meglepödne hogy mennyire jól megvédem magam.*Mondja és relytelmeség cseng a hangjában.*~Talán át kéne változtatnom Leviatan ránk férne egy két újonc.~*Gondolatai egy kicsit elkalandoznak de attól még minden izében figyeli a férfit.*-És hogy hívják?*Kérdezi de érdeklödést nem nagyon lehet ki hallani a hangjából.*-Merre járt az elött mielött ide jött volna? Mivel foglalkozik?*Egy kicsit valatásosnak tünik ezért inkább nem kérdez többet várja hogy mit felel a férfi.*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 17:48

-Igen? Akkor nem is kételkedek többet.*Persze, hogy nem hiszi el, hogy a nő megtudja magát védeni, hisz elég apró, mármint Garyhez képest az.*-Gary Smith szolgálatára hölgyem.*Ilyet nemsokat mondott még, most is csak azért, hogy a nő tudjon róla, hogy Gary még mindig nem hiszi el az előző témában elhangzottakat. Egy kicsit meglepi a hirtelen jött két kérdés, de azért válaszol rájuk.*-A városban laktam, de eljöttem, mert a csládom egyik részével nem túl rózsás a hangulat, már megöltem sokukat... de megérdemelték.*Teszi gyorsan a végére, bár ha nem mondta volna, az sem zavarja, mert miért zavarná?*-Zsoldos vagyok, de mostanában, hogy eljöttem a városból nincs állásom.*Vakarja meg fejebúbját, szabad kezével, mint akinek nagy gondjai vannak.*
Vissza az elejére Go down
Kayleen

Kayleen


Hozzászólások száma : 156
Registration date : 2008. May. 03.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/500Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 17:56

-Nem vagyok hölgy és nem kell a segítsége.*Mondja és hangja fagyos lesz már szinte vágni lehet vele a testartása is más lesz szinet támadásra kész és a szemeiböl és hatalom és jeges lenézés olvasható ki.*~Szóval ölt már ez jó na hát talán egy probát meg ér ha meg nem jönn be akkor megöljük és elfogyasztjuk a szívét.~*Gondolja és most meg is ejt egy gúnyos mosolyt de amilyen gyorsan jött olyan gyorsan ment is.*-És mihez akkar kezdeni az életével?~Amiröl nem sokára én rendelkezem.~*Gondolja és közben hüvösen és még mindig lenézzésel tekint Garyre.*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 18:07

-Akkor nem az. Ha nem, hát nem.*Pedig szívesen segített volna, hát persze, lehet, hogy az első adandó alkalommal megölte volna.*-Támadni akar? Fegvyer nélkül?*KÉrdezi, s most is végigméri a nőt, hátha mégis van nála valamely titkos kis zugban egy fegyver, s egy tőrt észre is vesz a csizmájának szárában, de azt nem említi, számára az nem fegyver, mégha azzal is ugyanúgy lehet ölni, mint egy kardal.*-Az életemmel? Ezt már egyszer kérdezték tőlem, a férfi is itteni lehetett. Egyébként, ha befejeztem a család azon részének meggyilkolásával, utána körbe utaznám a bolygót, és tovább gyilkolásznék, és közben eltanulnék egy-két dolgot másoktól. Esetleg ön tud ennél jobbat?*Ahogyan Alastertől is, most a nőtől is megkérdezte ezt.*-Magát hogy hívják?*Most jutott csak eszébe, hogy még a nevét sem tudja.*
Vissza az elejére Go down
Kayleen

Kayleen


Hozzászólások száma : 156
Registration date : 2008. May. 03.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/500Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 18:17

-Nem a fegyver nagyságától lesz valaki erös. Többet tudok és többet láttam eddigi életem során mint azt maga gondolná.*Mondja és közben körbe járja a férfit hogy végig mérje és hogy egy kis nyugalmat eröltesen magára mert kezdi ki hozzni a sodrából ez a kis mit ugrász.*~Reméljük engedelmeséget tanul mert ha nem akkor kínok között fog meg hallni.~*Gondolja és jeges nyugalomal vizslatja.*-A nevem egyelöre maradjon titok majd ha kiérdemli akkor talán el árulom.*Határozotan cseng a hangja.*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 18:41

-Hanem az edzésektől.*Ő ugyanis így tudja, mert apja ezt rendesen megtanította neki, bár a nő lehet nem erre gondolt.*-Többet? Meglehet.*Bár ezt se nagyon hiszi el, mert a szellemeknél jobbakat csak nem látott, de lehet igen, ezt csak ő tudja. Amíg a nő tesz egy kört körülötte ő csak a fejét fordítja abba az irányba, amelyikben éppen tartózkodik.*-Ki kell érdemelnem? És hogyan?*KÉrdez rá, elvégre ilyenről sem hallott még, hogy ki kell érdemelni valakinek a nevét.*
Vissza az elejére Go down
Kayleen

Kayleen


Hozzászólások száma : 156
Registration date : 2008. May. 03.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/500Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 18:49

-Majd megláttod.*Mondja neki azzel egy gúnyos mosolyt ereszt megfeéje. Támadásba lendül egyböl a földre teperi s a keznél meg a lábbánál le kötözi.*-Ideje hogy kilépj az emberi nyomoruságból és fejeb lépj.*Mondja és gonosz kacaj hagya el az ajkit. Kihúzza a csízmájából a tört amit eddig ott rejtett el. A tör egy szépen kimunkál és tele külömbözö motivumokal azért is különleges mert apja férében let megfogat ami különleges eröt ad neki. Megvágja az uját és elöször a szájába csepegtet a véréböl. Amitöl a férfi elgyengül és szinte mámoros álapotba kerül.*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 18:58

-Értem, szóval erre is várjak.*A gúnyos mosolyra, egy kis félmosollyal válaszol csupán. A támadás eléggé hirtelen éri, még kardját sem volt ideje kirántani tokjából, máris a földre került. Nem gondolta volna, hogy a nőben ilyen erő van.*-Feljebb? Ez mit jelentsen?*Kérdezi, de már a nő a tőrét is előhúzta, ami ismét meglepi a férfit, azthitte, hogy itt vége van életének, de mégsem. Támadója magát sebzi, meg, s miközben Gary azzal van elfoglalva, hogy kiszabaduljon, a szájában érez valamit,ami leginkább a vér ízére emlékezteti. Éppen szólni, vagy köpni próbálna, de hogy melyiket hajtaná végre a kettő közül az már nem derül ki, mivel elveszti maga felett az uralmat, és abba a bizonyos mámoros állapotba kerül, de azt még tudja, hogy él.*
Vissza az elejére Go down
Kayleen

Kayleen


Hozzászólások száma : 156
Registration date : 2008. May. 03.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/500Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue350/650Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (350/650)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 19:09

*Láttja hogy férfi már épp abba az állapotba került amibe ö akarta. Ekkor elmosolyodik mindig ez a kedvenc része. Felvágja a férfi melkasát és benyúl egészen addg amíg meg nem érzi a lüktetö szívet. Gúnyos mosoly jelenik meg az arán és megmarkolja a szívet majd kitépi. Szép és egéséges szív.*~Finom lehet de most sajnos nem lehet.~*Gondolja azzal rácseppegteti a vérét a szívre. Ami elkezd meg feketetdni és más ütembe verni.*~Most jönn a fájdalmas rész Gary számára.~*Gondolja azal egy határozott mozdul vissza rakja a szívét. Pár perc és újra vissza tér az élök sorábba Gary. De nem akkár hogy mert iszonyatos kinokat él át hogy vissza térjen az életbe és hogy fejebb kerülhesen.*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue220/410Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue300/380Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Sötét Romváros - Page 3 Left_bar_bleue0/90Sötét Romváros - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 19:25

*Abból, hogy felvágták a mellkasát és kitépik a szívét semmit sem érzett, de egy időre biztosan tudta, hogy nincs a testében. Kellemes érzés volt, de ey szempillanat múlva iszonyú kínok kezdték gyötörni, a szemei most vérvörösre változtak, ahogyan eltitkolt testvéréé mindig is olyanok voltak. Először levegő után kapkodott, olyan érzése volt, mintha többezer ponton lyukas lenne a tüdeje, s emelett a fájdalom mellett még szíve is égetett, s az is több helyen fájt, de ha valamennyire is tudna koncentrálni tudná, hog az egész fáj. Feje iszonyatosan elkezdett hasogatni. Legtöbbször ahhz nyúlt, s arcán lévő sebhelyéhez, ami szintén égetett szívéhez hasonlóan. Eljutott arra a pontra, hogy már tud hangokat kiadni, mivel tüdejében lévő fájdalom enyhúlni kezdett.*-Fááááj!!*Ordítja, közben, már-már haját tépi, sőt egy pár szál kezében is maradt, de meg sem érezte azok mellett a fájdalmak mellett amelyeket éppen érzett, s amelyek csupán egy jó pár perc múlva enyhültek le, de a férfi még mindig érezte, hogy hol és milye fájt.*-Mit tettél... velem?*Még erősen lihegett, s mellkasát fogta, várva a nő válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét Romváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Romváros   Sötét Romváros - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sötét Romváros
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: Külváros és Peremvidék-
Ugrás: