Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ravenhood Birtok

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 22:06

- Rendben, köszi. *Mondja miután felfegyverkezett. A kulcsot elteszi a ruhája kivágásába süllyesztve felül, úgy mint az 1600-as évek környékén a nök. Úgy véli, hogy ott biztonságban van valamennyire. Teljesen nyugodt, talán furcsának tünhet ez, de nem szokott feszült lenni az ilyen munka elött. Bizonyos szempontból igazán érzéki és szenvedélyes Chas, más szempontból pedig teljesen ura érzelmeinek és hüvösséget tükröz. Követi Santicor tekintetét és ö is úgy látja, hogy elég sötét van már.* - Igen, mehetünk. *Mondja halkan és máris elindul az ajtó felé. Aztán kilép az estébe és elindul a férfivel a város felé.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 01:28

*Lassan megérkeztek bizony az eső nem hogy elállt még jobban rázendített a férfi ruháiról és a hajáról csak folyik a víz egy kicsit kicsavarja a küszöbön majd belép persze előbb be engedi Chast bent leveszi a lábbelijtét és a kabátját a katana-t most csak neki támasztja a fallnak közbe kinyújtózkodik*-Nem tudom nekem még nem hiányzott. Csak munka tudod néha úgy érzem bele rokkanok a sok vér és hogy sokszor nem tudom kit ölök meg lehet hogy a szerencsétlenek még nem is voltak rosszak csak szurják a főnök szemét*kicsit kemény az arca ha erre gondol mindig szomoru és valami különös görcs üli meg a gyomrát*-Tudod.... Néha már nem tudom eggyáltalán normális vagyok e*mondja és epillanatba elmosolyodik a mosoly keserü bár Santicor szeretné azt hinni hogy normális de tudja hogy ha van pokol akkor biztosan oda jut ezt már nem is bánja*-TE hogy viselted? Jól vagy?*kérdezi miközbe belép a nappaliba*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 01:40

*Chas is megérkezik a ház elé. Nem árt neki sem egy erös hajkicsavarás, mert csepeg róla a viz. Ruháját sajnos nem tudja kicsavarni, pedig az már egészen rátapadt a testére annak ellenére, hogy börböl van. Az elöszobában követi Santicor példáját, de elöbb kiveszi a két sait a csizmája szárából. A kis széfhez megy, elöveszi a kulcsot a ruhája mellrészéböl és kinyitja. Aztán bezárja és a kulcsot visszateszi elözö helyére. Belép a nappaliba és a kanapéhoz lépked, de még nem foglal helyet.* - Több mint fél éve nem kaptam megbizatást és nem halt meg senki a kezem által. Eléggé beleszoktam pár év alatt, ezért ez most jól esett. *Mondja egy kis mosollyal a szája szegletében.* - Engem mindig érdekelne, hogy kit ölök meg, hogy mi az ok, de sajnos ezt szinte soha nem tudom meg. *Egy rövid pillanatra valamiféle csüggedtség látszik rajta, de aztán arca megkeményedik és hüvös kifejezést ölt magára.* - Pedig nem kellene érdekeljen, hogy kit ölök meg.. Ha ez a feladat akkor pofázás nélkül kellene teljesitenem... *Gondolkozik el egy kicsit.* - Ehhez a munkához vagy egy bizonyos fokú örültség kell vagy teljes hidegvér. *Állapitja meg. Közelebb lép a férfihez és jobb kezével lágyan végigsimit az arcán.* - Senki sem normális. Se te, se én se a többi ember, aki ebben a nyomorult világban él. *Hangja egészen halk.* - Persze, minden rendben. Örült vagyok és ezt már megkaptam másoktól is. Nem tudom, hogy ezek után mennyire akarsz velem maradni. Élvezem a gyilkolást. *Mondja parázsló tekintettel.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 01:51

*figyel a nő szavair a majd bólint*-Engem is érdekelne de esetek kilencven százalékába két három hónappal azután tudom meg ki volt miután kivégeztem*mondja hangjába kis szomoruság látszódik*-Szerintem igen is fontos hogy kit elvégre nem gép vagy se más emberek vagyunk nekünk is vannak érzéseink mégha nem is látszik*mondja közbe amikor Chas végig simít az arcán a kezével megfogja és ott tartja a kezét kicsit elmosolyodik de szemével a nő szemeibe néz*-Kell hozzá.....*mondja majd kicsit csendbe van de nem engedi el a kezét bár ha a nő akarja ki tudja húzni*-Nem vagy őrült, és ezek után méginkább veled akarok maradni lehet te tartod bennem a lelket lehet akkor ujra vissa esnék az őrületbe*mondja*-A vér olyan ha egyszer elkezded ontani nehezen hagyod abba a városörség tagjai közül is van egy két mániás csak ők a jó és védelem nevébe teszik nem vagyunk őrültek*fogja kezei közé a nő arcát*-Egyszerüen csak életbe akarunk maradni*mondja közbe érzi hogy a világa megint kezd össze omlani kicsit felnéz a plafonra a szemei vörösek*-Tudod ez az egész olyan valótlan már régóta ezt csinálom ebbe a városba vagyok és ölök mindenkit akit érek és semmit nem tudok róluk ki tudja lehet volt gyermekük... feleségük vagy kedvesük és én vettem el tőlük őt*mondja majd lenéz*-nem akarom hogy elmenny
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 02:10

- Én régebb meg sem tudtam. Még most is van egy rakás ember, akiröl fogalmam sincs, hogy ki lehetett éltében. *Vállat von, aztán ismét a férfire néz.* - Nem vagyunk gépek, de félig azzá kell válnunk. Érzelmeinket a háttérbe kell szoritanunk a gyilkolás ideje alatt. *Hangja mély, komolyan cseng. A férfi szavaira lágyan elmosolyodik, de nem válaszol rájuk. Amikor Santicor a kezébe fogja Chas arcát a nö közelebb hajol és megcsókolja. Karjaival átfogja a derekát és magához húzza.* - A vér gyönyörü. Tudod mekkora hatalom? Aki a vér ura, az ura az életnek. *Fejét a férfi vállára hajtja, tekintete a távolba réved. Kis hallgatás után megszólal.* - Igy van ez. Tudatlanul ölünk, lehet, hogy egy másik ember életét tesszük ezzel tönkre. A szerelmét vagy a legközelebbi rokonait, szeretteit öljük meg. De nem szabad erre gondolni. Ez csak egy munka, olyan mint mások számára bemenni a boltba és eladóként dolgozni. Csak ez egy kicsit durvább annál. Figyelj, jobb ha az áldozatokra teljes ridegséggel nézel. *Még mindig a távolba réved, mindvégig úgy beszél. Aztán a végén elmosolyodik.* - Ezt örömmel hallom. Nem is hagynálak itt. *Érzi a férfiben a bizonytalanságot és semmiképp sem akarja, hogy elötörjön régi énje és depresszióba essen. Erösen magához öleli aztán enged a szoritásból és a szemébe néz.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 02:24

-Nem vagy egyedül*mondja hallkan közbe elmosolyodik*-Nem. Nem vagyunk legalábbis próbáljuk megőrizni azt ami még maradt bennünk emberiség ez tart életbe*mondja mosolyogva. A csókora csókkal válaszol közbe hallgatja Chas-t*-Azt hiszem igazad van, és milyen ironikus más emberek élete felett ítélkezünk hatalmunkba tartjuk csak a magunkét nem...*egy percnyi szünetet hagy majd folytatja*-Tudom eddig is úgymaradtam életbe hogy rideg voltam velük és könyörületlen. Csak az a kölyök....*a végét lenyeli majd elveszik egy darabig a nő pillantásába*-Örülök hogy így gondolod azt hiszem egy szikla vagyunk valahol a tenger közepén ami felett össze csapnak a hullámok. De eggyüttesen kitartunk*mondja majd elmosolyodik*-Nem gondoltál még rá hogy elhajózol eről a förtelemről, tudod kevesen jutottak ki a nyílt vízre én még egyszer se de egy matróz azt mondta még lent Port Halwirba hogy egy szigetet látott messze innen*mondja és tekintete még mindig a nő szemeibe néz*-Még ha nics is ott város vagy település néha úgy érzem jó lenne ha csak a magam ura lennék nomádként élnék és csak magamra és akit szertek avval törődnék. Neked mi az álmod?*kérdezi miközbe átöleli*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 02:37

*Nem száll vitába Santicorral. Valahogy túl fáradt most ehhez. Bólint egy kicsit, majd egy furcsa pillantással egészen magához szegezi a férfit.* - Itélkezünk, de felettünk is itélkeznek. Az ember ritkan uralja a saját életét. *Mondja majd a gyerek megjegyzésen sóhajt.* - Elhiszem, hogy nehéz elfelejteni... *Szemeiben részvét tükrözödik, mégis valami kemény tartás vegyül benne.* - De meg kell szabadulnod a rémképtöl. Létezik sorsszerüség. A gyereknek igyiy-úgyis meg kellet halnia akkor, ha nem a kezde által, akkor másképp, de meghalt volna. *Próbálja megmagyarázni a férfinek, de nem biztos, hogy ezzel elér valamit.* - A hullámok kegyetlenül csapnak és közben csiszolják a szikla oldalát, de az mégis tömören áll. *Egésziti ki egy kicsit egy mosoly kiséretében. A kérdésen kicsit meglepödik.* - Nem, még eszembe se jutott. *Válaszol meglepett hangon.* - Bár néha tényleg jó lenne. *Szeme elött felvillan egy sziget képe, ahol szabadon élhet, de visszatér a jelenbe és eszébe jut a gyilkolás. Ö szeret ölni, bárki bármit mondjon. Ezt nem tudják sehogyan sem kitaszitani belöle.* - Hogy mi az álmom? *Egy keserü mosoly jelenik meg az arcán.* - Ha volt is, valamikor régen kiveszett belölem. Egy békés családot szerettem volna. Szülöket, akik szeretnek, testvéreket, akikkel kisgyerekként eljátszadozom és nagyobb koromban jóbarátok leszünk. Egy kellemes kis állást, amivel annyi pénzt keresek, hogy megéljünk méghozzá elég jól. Egy férfit magam mellé, aki mindig támogat és ö is valami békés mesterséget üz. És néhány gyereket. Ez volt az álmom, de már szertefoszlott. Undorodom ettöl az idilli családképtöl ha rágondolok. *Mondja megvetéssel a hangjában.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 02:46

*MEgrántja a vállát közbe hallgatja amit a nő mond*-Igazad van hiába is rágódok ezzel nem megyek semmire*mondja közbea gyereknél össze rándul az arca*-Igen valahogy majd kiverem a fejemből bár nem hiszek a sorsba*mondja de közbe arra gondol sőt tudja hogy a legrosszabb álmaiba ott lesz az a kölyök és integetni fog neki a túloldalon. Az árnyak birodalmába majd találkoznak és akkor bizony a gyermek fog röhögni a sötétbe s mögötte ott lesznek a tömegek töbségük már rothadt akiket megőlt és mind integetni fognak neki..... A férfi hirtelen megrázza a fejét de madjnem felordít a rémkép ami minden álmába előjön most is hatalmába kerítette vesz egy nagy levegőt közbe inkább Chas felé fordítja a figyelmét*-Lehet hogy egy része már soha nem teljesül. SAjnos Freyyaba kevés az olyan történet ami Happy-end.el végződne de még mindig van esélyed a boldogságra, megmarkolja a válát nem erősen de határozottan*-Csak bízni kell abba hogy sikerül és meni fog, majd segítünk egymásnak*mondja majd elmosolyodik*-Ha más nem akkor egy viszonylag békés otthont szereztél jó lenne ha ezt a házat othonnak neveznéd.*mondja majd elmosolyodik*-És ha véletlenül meghalnák azután is*mondja mostanába a férfi egyre többet gondol a halálra bárez minden évbe legalább egyszer előjön nála*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 02:59

*Tudja, hogy nehéz kivernie a férfinek a fejéböl a gyereket, biztosan még hosszú ideig tart. A hirteln fejrázáskor erösen megmarkolja a férfi oldalát és a szemébe nézz.* - Nyugodj meg, csak egy rémkép. *Mondja lágyan, de mégis eröteljesen. Sejti, hogy valami rémképet láthatott Santicor.* - Ne képzeld el se a múltat, se a jövöt. A múlton nem lehet változtatni, a jövöt meg majd meglátod. *Mindenképp le akarja nyugtatni a férfit. Úgy érzi, hogy most kimondhatja, hogy végre szeret valakit. Alig egy hete ismerkedett meg Santicorral, de érzi, hogy vele akar maradni, sokat jelent számára és nem akarja egyedül hagyni.* - Tudom, hogy nem fog teljesülni, de már nem is akarom ezt az ocsmány harmóniát. Túl tökéletes lenne, beleörülnék. *Ismét egy kis undor fedezhetö fel hangjában. Aztán lágyan elmosolyodik.* - Igen, ezt otthonomnak nevezhetem azt hiszem. *A halál emlitésén egy pillanatra megáll a szivverése, hiszen elképzelte azt, hogy Santicor nincs itt többé, örökre elmegy. Gyorsan visszatér a jelenbe és próbál mosolyogni.* - Ne gondolj a halálodra. Majd eljön az is, de addig ne érdekeljen. *Hangja egy kicsit remeg, aztán sóhajt egyet, de csak halkan. Aztán ismét karjaiba zárja és hosszan megcsókolja. Közben szemeit is becsukja és elfelejti a külvilágot. Aztán elszakad Santicortól és ellép töle.* - Elég fáradt vagyok, inkább felmegyek aludni. *Mondja, de ha a férfi azt válaszolja, hogy vele megy, nem bánja. Elindul felfelé a lépcsön, majd a szobájában ágyba bújik.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 03:11

-Tudom de nem mindig tudom mi van*mondja kicsit remegő ajkakkal közbe bólint*-Köszi megpróbálkozok vele*mondja mosolyogva jólesik neki a nő jelenléte nem is kell semmi több neki*-Éehet nem ebbe a formába de teljesülhet. KEllenek célok Chas anélkül az ember meghal*mondja komoly hangon majd elmosolyodik*-ne törődj az ilyen balga beszédemmel néha magával ragad kicsit a gyengeség de tartom magam*mondja és megcsókolja,*-Örülök hogy itt vagy*mondja mosolyogva közbe bólint*megyek én is azt hiszem kijár mindkettőnknek*mondja madj felmegy csak követi ha a nő azt mondja külö n akar aludni akkor máshol alszik de ezt ugytünik nem mondta hangtalanul bebujik majd magukra húzza a takarót kicsit közelebb kúszik a nőhöz majd szépen csendbe elalszik közbe tekintete Chas felé irányul szemei lassan csukódnak le*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 14 2008, 01:17

*Lassan kinyitja a szemeit meglepőnek látja hogy már este van közbe kinéz az ablakon lassan felkel majd oda is áll egy darabig a sötétséget nézi majd szeme a nőre vándorol egy jó ideig nézi majd elindul a fürdő felé lezuhanyzik majd megintcsak megáll a tükör előtt és farakasszemet néz saját magával közbe agya folyamatosan jár előkotor egy cigit a tükör fölötti kis szekrényből mert ő mindenhol tárol ilyesmit ilyen előre látó ember ő, majd rágyujt . LAssan fujja kia a füstöt majd egy idő mulva elnyomja a cigit most nincs hozzá kedve lemegy majd tölt két pohár facsart narancsot és vissza megy vele a szobához az egyiket lerakja az ágy melletti kis asztalkára. MAjd vissza megy az ablak felé fél szemével kifelé tekint de másik szemével az alvó nőt figyeli közbe a munkára gondol*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 14 2008, 01:24

*Lassan ö is ébredezni kezd és azt kell tapasztalnia, hogy sötét van és egyedül fekszik az ágyban. Elöször nem fogja fel, hogy mi is van, de aztán leesik minden. Felkeléskor nem szokott a topon lenni, gyakran azt sem tudja, hogy hol van. Miután tekintetével végigpásztázta a szobát Santicorra néz és elmosolyodik.* - Jó reggelt. Vagy inkább jó estét? *Kérdezi és megpillantja az éjjeli szekrényen pihenö narancslevet. Kicsit felül az ágyban és magasabbra húzza a takarót. Felkelés után általában fázni szokott, ezért jobban esik most neki a meleg. Elveszi a poharat és megissza a narancslé felé.* - Jó hosszan aludtam... *Állapitja meg elgondolkozva, aztán ismét a férfire néz.* - Mikor kapjuk meg a pénzt? *Kérdezi hirtelen. Ezzel együtt az is eszébe jut, hogy mikor kapnak megint munkát, de ezt nem kérdezi meg.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 14 2008, 01:29

*A nő felé fordítja a fejét közbe elmosolyodi*-Szép estét igen valószínüleg átaludtuk az egész nappalt de nem is baj amugy se szeretem a világosságot*mondja miközbe leül az ágy szélére*-nem csak te aludtál hosszan kábé negyed órája ébredtem szerintem a pénz már bent van a póstaládába legalábbis mindig így szokták így gondolom most is így van*mondja komoly hangon bár arcán még mindig látszik a fáradtság kissé álmosság nyoma*-kiváncsi vagyok mi lesz a következő munka bár arrol majd ugyis értesülök vagyis értesülünk*mosolyodik el kicsit magán már megszokta hogy egyedül van így egyesz számba is beszél de javítja magát*-ÉS hogy aludtál?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 14 2008, 01:39

*Még mindig mosolyog és amikor leül az ágyra a férfi kicsit közelebb hajol és ad egy rövid csókot neki. Látja rajta a fáradtságot, de azt mát nem tudja, hogy vegyült-e ebbe valami gondterheltség vagy csak sima ébredés utáni álmosság.* - Én is jobban szeretem az éjszakát. De azért ez kicsit sok volt. ~Akár egy kisgyerek.~ *Gondolja, hisz tényleg olyan sokat aludtak mindketten.* - Na akkor majd leérve megnézzük. *Mosolyog ismét Santicorra, aztán megissza a narancslevet és lassan kikel az ágyból. Az egyik szekrényhez lép, amibe belepakolta ruháit. Válogatás közben válaszol.* - Arra én is kiváncsi vagyok. *Hangja kis türelmetlenséget sugároz, de aztán visszanyeri szokásos barátságos hangnemét. Végül sikerül választania, kiveszi a ruhát és elindul vele az ajtó felé.* - Ha nem bánod, gyorsan lezuhanyozom. *Már el is tünik az ajtóban, olyan gyorsan mintha ott sem lett volna. 10-15 perc elteltével visszatér a szobába. Egy fekete börnadrágot visel és hozzá egy fekete ujjatlan topot, aminek ismét jó nagy a kivágása.* - Nem megyünk valamerre? Nem tesz jót a sok bentmaradás. *Közelebb lép egy kicsit és kérdön néz Santicorra.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 14 2008, 01:47

*-Még egy közös dolog*mondja és vissza csókol közbe hallgatja Chas-t*-Azt hiszem ugyis mindjárt lemehetünk én is kiváncsi vagyko utalták e már az árat*mondja komoly hangon de ajkain mosoly bujkál, majd amikor az ajtó fele megy a nő bólint neki*-Menny csak nyugodtan ráérünk előttünk az egész éjszaka*mondja mosolyogva majd türelmesen vár közbe elfogyasztja a narancslét és amikor Chas cvissza tér végig néz a nőn*-Nem mondom szépen kiöltöztél*mondja mosolyogva kétség kívül tetszik neki a nő stílusa ,majd amikor közelebb lép Santicor bólint és feláll*-Dehogynem legalább sétálunk kicsit tudok egy két szép helyet ami nekem nagyon teszett bár nem a szomszédba vannak. Szereted az erődket?*kérdezi kiváncsian majd közelebb lép közbe végig simít a nő kezén*-Ha akarod akkor indulhatunk is
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 14 2008, 02:00

*A férfi megjegyzésén elmosolyodik.* - Mindig igy öltözöm. *Mondja neki, aztán végighallgatja.* - Persze, nagyon szeretem. *Válaszol Santicornak és bólint, hogy indulhatnak. Lenérve az elöszobában felveszi csizmáját. Kését már fent övébe rejtette, alig lehet észrevenni. A postaládához lép és belepillant. Meglát benne egy boritékot, de nem veszi ki.* - Igen, itt is van. *Fordul Santicor felé, aztán már nyitja is az ajtót, amin kilép. Megvárja mig a férfi is kijön, hiszen fogalma sincs, hogy hová akarnak menni azon kivül, hogy erdöbe.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 02:58

*Lassan megérkeznek a birtokhoz amikor beérnek a házba Santicor lezárja az ajtót majd a kardját letámasztja közbe leveszi a kabátját amit a fogasra akaszt ezután Chas felé fordul*-Én is néha vitázok magammal kiváncsi vagyok de nem akarom látni akárcsak te de tudod hogy mi lesz a vége úgyis meg fogjuk látni*-Halvány mosoly fut át az arcán közbe körbe néz a házba*-Legalább itt nyugton vagyunk messze minden rosztól legalábbis igyekszem nem beengedni azt*mondja komoly hangon*-Jó hogy nem voltunk és nem vagyunk egyedül*mondja csendesebben*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 03:05

*Megérkezik a házhoz és amint belépnek, az elöszobában lerugja csimzáit. Törét leteszi a fogas mellett levö kis kommód tetejére. Ásit egy nagyot.* - Na mi a fene, csak nem vagyok álmos? *Kérdezi inkább saját magától. Besétál a nappaliba, és a bárpulthoz lép, ahol tölt magának egy kis whisky-t. Egyböl felhúzza, igy most már nem is fázik annyira.* - Igen, meg fogjuk látni. *Ö is kicsit elmosolyodik, aztán bólint.* - Ilyenkor nagyon rossz lenne egyedül. *Mondja Santicornak, majd közelebb lép hozzá. Egészen közel hajol, érzi a férfi lélegzetét a nyakán. Karjaival lassan átfonja a derekát és még közelebb lép.* - Jó, hogy itt vagy nekem. *Mondja egészen halkan és megcsókolja a férfit.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 03:12

*Elmosolyodik az ásításon*-Nocsak miből lesz a cserebogár*mondja mosolyogva, közbe ő is iszik egy pihohárral majd lassan leteszi*-Ahogy mondom sőtt borzasztó lenne valahogy rosz érzés hogy nem vagyunk ura a helyzetnek és csak várunk*mondja közbe érzi a nő lélegzetét a nyakán egy cseppet el is mosolyodik majd megcsókolja közbe ő is szorosan átöleli valahogy nagyon megnyugtató Chas közelsége közbe fejét a vállára hajtja és az eggyik kezével végig simít a lány haján egy darabig azt nézi*-Elgondolkoztál azon hogy mi lesz ha valamelyikünk meghal, lehet hogy ha így lenne én is követnélek*mondja nyugodt hangon de komolyan gondolja*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 03:19

*Ö is ráhajtja fejét a férfi vállára, igy állnak összeölelkezve hosszú ideig. A nö sóhajt egy kicsit és becsukja a szemeit.* - Sajnos gondoltam már rá, pedig nem akarok. Nem tudnék sokáig nélküled élni, de addig biztosan, amig megbosszulom a halálodat. *Válaszol teljesen öszintén a kérdésre. Úgy érzi, hogy képtelen lenne Santicor nélkül élni. Talán azt mondanák sokan, hogy ebben a korban még nem tudja az ember ennyire elkötelezni magát, de sokmindenben tévednek. Chas most úgy véli, hogy nem akar többé magányos lenni, mert abba belepusztulna. Valószinü, hogy ezek a gondolatok valamennyire érezhetök a kissé erösebb szoritáson. Arcát a férfi nyaka felé forditja és ad rá pár csókot. Pár pecig még igy áll, aztán hátrébb lép egy lépést.* - szerintem menjünk fel. *Javasolja és megfogja Santicor kezét, igy húzza maga után fel az emeletre és be a szobába, amit Chas kapott. Persze csak akkor húzza maga után, ha a férfi nem ellenkezik.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 03:27

*Nem is mozdul meg csak hallgatja amit Chas mond kcisit elmosolyodik*-Ne gondolj a bosszúra az csak megfeketíti a lelket bár ha ilyen lenne én is erre gondolnák*elhúzza a fejét kicsit hogy a szemébe nézhessen*-De nincs ilyen még nincs*mondja majd vissza hajtja, elgondolkozott azeddigi életén és arra jutott hogy most nagyon boldog nem gondolta volna hogy egy másik ember ilyesmi érzelmeket hozhat ki belőle de tévedett. Álltalába utál tévedni de most hálás a sorsnak*-érzi a csókokat kezével lágyan végig simít az arcán majd megcsókolja amikor a Chas megszólal csak bólint, majd haggya magát húzni persze megy a saját lábán is*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 03:33

- Néha az elkeseredett embert csak a bosszú élteti. Biztos vagyok benne, hogy ha elveszitenélek, akkor csak a bosszú hajtana és amint annak vége, nem tudnék tovább élni. *Hangja komolysággal teljes, az igazat mondja, azt, ami a szivéböl jön. Ritkán szokott ennyire nyiltan beszélni. A szobába belépve mindent úgy talál, ahogyan hagyta. Az ágy felé indul, közben ledobja magáról a fölsöjét, majd egészen levetközik és egy lenge kis hálóinget vesz fel, ami szintén fekete, mély kivágású és rövid. Int Santicornak, hogy jöjjön ö is, aztán Chas befekszik a takaró alá és kicsit megborzong. Mielött még elaludna, kicsit szórakozik a férfival.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 03:40

-Lehet de ne gondolj ilyesmire majd vigyázunk egymásra és akkor nem lehet baj, ezt igérem*mondja közbe végig néz Chasen mosolyogva majd ő cask leveti a felsőjét meg a nadrágot és befekszik az ágyba*-hozzá bújuk majd átöleli*-Azt hiszem amig ezt érezzük nincs mitől félni hisz eléggé elevenek vagyunk*mosolyodik el majd megcsókolja a homlokát, kicsit még játszik majd egy idő mulva mindketten elaludnak*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 22:01

*Egy fekete árny alak érkezik meg a birtokra lassan végigmegy az udvaron majd benyit*~és megint vége egy napnak~*gondolja majd ki nyitja az ajtót nem tudja hogy Chas itthon van e jó egy hete nem látta a lányt bár aggódik miatta kicsit de meg van győződve hogy biztos csak egy olyan meló ami miatt nem tudott megjönni valószínüleg távolság miatt vagy nem tudja kicsit rossz kedve van megint rájött a magány dolog de most kicsit fáradt bemegy a házba iszik egy pohár Vodka-t felhajtja majd felmegy lassan bemegy a zuhanyba ahol lassan lezuhanyzik megborotvákozik és vissza megy a nappaliba egy fekete de laza nadrág van rajta mást nem nagyon húzott lefekszik a kanapéra és egy könyvet kezd el olvasni közbe ki ki tekint az ablakon és nézi az éjszakai tájat*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 3 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 22:07

*Egy macska kecsességével lépked végig a házhoz vezető úton egy női alak. Régen nem járt itt, pontosan egy hete, ezalatt veszélyes utakon járkált és csak saját kunyhójába tért vissza néhány dologért. Lassan halad, annak ellenére, hogy valami hatalmas erővel vonzza a ház felé. Megáll az ajtó előtt és benyit. Nem tudja, hogy itthon van-e Santicor, de nem akarja megijeszteni. Halkan beteszi maga mögött az ajtót és kulcsra zárja. Hangtalanul halad a nappali felé, de mielőtt belépne, beleskelődik és észreveszi a férfit. Aztán mosolyogva belép és megáll egy kicsit az ajtóban. Egy fekete ujjatlan fűzős fölsőt visel, hozzá egy fekete fodros miniszoknyát selyemhez hasonló anyagból. Térdig érő csizmája most is rajta van, ez a kedvenc cipője.* - Szia. *Köszön halkan a férfinak és odalép a kanapéhoz. Leguggol mellé és rövid ideig csak nézi, aztán közelebb hajol és hosszan megcsókolja.* - Rég nem láttalak. Hiányoztál. *Mondja utána és rákönyököl a kanapé szélére, onnan néz fel Santicorra.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ravenhood Birtok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ravenhood Birtok
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Coleridge Birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: New Freyya családi házai-
Ugrás: