Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ravenhood Birtok

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 17:02

*Elmosolyodik*-Én is álltalába de azért nevetek magamon mást úgyse tudok tenni*mondja mosolyogva miközbe körbe néz lenyeli az utolsó falatokat közbe érzi hogy az ital még mindig elég erős de hagyja magát sodródni*-Mosogatás? Mosogassunk eggyütt?*kérdezi mosolyogva miközbe neki támaszkodik a pultnak*-Felőlem vethetünk ágyat is biztos jó szórakozás lehet*mondja arcán még mindig ugyan azzal a mosollyal miközbe most Chas felé néz, pontosabban a szemeibe*-Nem kell aggódni a kaja ügyet majd intézem eddig mindig sikerült kaját szerezni ezután is menni fog azért nem vagyok annyira szegény*mondja, majd figyeli ahogy a nő már el ismosogat bár megcsinálta volna ő de Chas gyorsabb volt*-Hát nem is tudom neked mihez lenne kedved?*Kérdezi mosolyogva a spájzra csak legyint*-HÁt vannak dolgok amihez az embernek sok energiát kell megmozgatnia*neveti el magát*-Nekem sok ötletem van de gondolom neked is*mondja még hozzá*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 17:16

-Hát igen, jobb ha nevetsz magadon, akkor legalább nem érzed annyira a fejfájást. *Mondja mosolyogva. A kaja témára bólint, sejtette, hogy a férfi tud szerezni még akkor is, ha a boltok esetleg kiürülnének. Még mindig a konyhapultnak támaszkodva áll és figyeli Santicort.* - Sok energiát vesz el? Kis sport sosem árt. *Jegyzi meg nevetve. Ismét ravasz mosolyra húzza ajkait és gyermekiesen vállat von.* - Nem is tudom... *Mondja, majd csücsörit egy kicsit közben tekintetét röviden a plafonra emeli, aztán ismét a férfire és elmosolyodik.* - Te vagy itthon, te jobban tudod, hogy miket lehet csinálni. *Háritja ismét a szót, de közben közelebb lép és megint csak egy egészen kicsi választja el Santicortól.* - A te területeden azt csinálunk, amit te akarsz. *Lehelete egészen a férfi nyakát éri, közben a nö gesztenyebarna hajának néhány tincse elörehull, eltakarva fölsöje pántját, ami kicsit lecsúszott a jobb válláról.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 17:22

*hát az igazat megvallva akkor is érzem de nem törődök vele*mondja kicsit felnevetve*-Ami a sportot illeti jómagam szeretem a sportokat*mondja kis mosoly kiséretében majd figyeli ahogy Chas közelebb jön közbe halkan mély levegőt vesz érzi a nő lehelletét. Nem lép hátrébb közbe végig szánt szemeivel rajta*-Magam sem tudom hogy igazábol ez e az otthonom de most te is itthon vagy ne feledd mit mondtam érezd otthon magad*mondja közbe mélyen a lány szemébe néz kicsit közelebb hajol*-Gondolom még nem vagy álmos de azért választhatsz egy szobát amelyik tetszik nem mindegy hogy milyen szög északi vagy déli*mondja ravasz mosollyal*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 17:31

- Az nem annyira jó... *Állapitja meg, de aztán elmosolyodik.* - Én is szeretem, leginkább a harcmüvészetet meg a lovaglást. *Na igen, lehet, hogy Chasity-n nem látszik annyira, de elég jól tud harcolni, hiszen sokat kellett megtanulnia ha életben akart maradni. A férfi szavaira nagyobb mosolyra húzza a száját, majd bólint.* - Rendben, akkor most mindkettönk otthona, de te tudod, hogy mi merre van. *Mondja a nö, a közelebb hajoláskor még alaposabban szemügyre veszi Santicor arcát, minden egyes vonását, aztán hirtelen oldalra lép és szinpadias meghajlás közepette megszólal.* - Csak ön után uram. *Aztán belekarol a férfibe és már rendes hangon folytatja.* - Nem tudom, hogy merre vannak a szobák, örülnék, ha megmutatnád. *Ha minden igaz elindulnak valamerre, de a nö belekapaszkodik Santicorba, hiszen az ital még mindig a fejében van és kicsit szédeleg töle.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 17:38

-A harcművészetek eggyes szakágait ismerem de em annyira behatóan a lovaglás? HÁt én inkább eddig mindig a lábamba bíztam az nem hagyott még cserben de szeretem a lovakat*mondja mosolyogva*-Hát azt hiszem még tudom mi merre van bár most kicsit mozgékonyabb a berendezés mint szokott lenni*halkan felnevet majd eggyütt indulnak el az előszoba felé ott van egy lépcső*-Erre vannak vigyázz nehogy orra bukj a lépcsőnél*mondja mosolyogva ha minden jól megy akkor fel is jutnak és most egy kissé keskeny folyosón vannak aminek a jobb oldalán öt ajtó van*-Itt van négy szoba az az utolsó...*mutat előre*-A fürdő*fejezi be majd benyit az első ajtón egy nagy ágy van a szoba közepén egy sötétebb szőnyeggel és egy szekrénysorral az eggyik részébe ruhák és más dolgok pakolhatóak a többibe pedig könyvek a nő felé fordul*-No hogy tetszik?*kérdezi miközbe le se veszi a szemét róla*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 17:45

-Én is csak felületesen ismerem öket, de épp elég ahhoz, hogy a városban megvédhessem magam. *Mondja, majd elneveti magát.* - Elég mozgékonynak tünnek. Talán amig eljutunk szobáig egy helyben maradnak. *Követi a férfit fel az emeletre. A lépcsön egy kissé megbotlik, de csak annyira, hogy azonnal visszanyerje az egyensúlyát és folytassa az utat.* - Ha nem szólsz, akkor ebböl nagy tanyálás lett volna. *Ismét nevet egy kicsit, aztán már fel is érnek az emeletre. A folyósó tényleg elég szük, de azért elférnek még igy is böven. Az utolsó ajtóra pillant, majd bólint. Aztán belép a kitárt ajtón és körülnéz.* - Hát ez nagyon szép. *Állapitja meg kis áhitattal a hangjában. Nem volt sokszor ilyen szobában, nem rá lehetösége.* - Ez tökéletes. *Mosolyodik el, majd szembefordul Santicorral.* - De ugye nem akarsz magamra hagyni? *Kérdezi ismét gyerekes ártatlansággal aztán közelebb lép és már ravasz mosoly ül arcán.* - Egyedül egy ekkora szobában unatkoznék. *Hangja most már egész halk, hiszen felesleges hangosan beszélnie, elég közel áll a férfihez.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 17:55

-Jómagam is csak magamtól illetve egy társamtól tanultam a bérgyilkos céhnél majd elvezetlek oda*mondja egy kissebb mosollyal bár látja hogy a lány elbotlik de ő is így csak nevet saját magukon elég komikus lehet a helyzet de nem foglalkozik most vele hiszen csak katten vannak*-örülök hogy tetszik a többi szoba is hasonló*mondja mosolyogva majd végig néz a nőn*-HÁt nem is gondoltam rá hiszen még nem vagyok állmos és te se remélem bár ahogy elnézem csak ittasok vagyunk nem állmosak*mondja mosolyogva közbe már ő is nagyon hallkan beszél, majd kicsit közelebb lép így már ténleg közel van*-És mivel tudom elhessegetni az unalmadat?*kérdezi ártatlan hangnembe*-Nem hagyhatom hogy unatkozz!
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 18:03

-Az nagyon jó lenne. Majd valamelyik nap. *Mosolyog rá Santicorra. A botladozásukon tényleg csak nevet, úgy tünik nincs hozzászokva az italhoz ha ilyen könnyen a fejébe száll.* - Ez jó lesz. Hogy birod egyedül egy ekkora házban? *Fut ki száján a kérdés, de aztán már mintha nem is várna választ.* - Na az már jó, ha ezt belátjuk, ez haladás. *Kis nevetés hangzik fel, aztán ismét csak ravasz mosollyal tekint a férfira.* - Elöször is szerintem ne a küszöbön álljunk. *Jegyzi meg és behúzza Santicort a szobába, aztán becsukja az ajtót.* - Házigazda létedre nem tudsz kitalálni semmi jót? *Kérdezi, de minden gúny mentesen. Odasétál az ágyhoz és az egyik baldahint tartó oszlopnak támaszkodik, háttal a férfinak. Hosszú haját kezével összefogja és jobb oldalon elöre húzza, szabaddá téve bal vállát és ezáltal nyakát is. Nem fordul meg, csak magában mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 18:14

-Persze amit igértem betartom de veled megyek azért ott se szabad mindenkibe bízni*mondja mosolyogva majd kissé botladozva a húzásra belép hátra néz az ajtóra közbe kicsit elmosolyodik*-Elég könnyen hiszen életem nagyrészébe csak aludni jártam ide. Lakni nem is nagyon menne ahzo túl nagy de aludni? Az más kérdés*mosolyodik el, közbe elmsolyodik Chas mondatán amikor háttal áll neki mögé áll annyira hogy a feje a lány válla felett van*-Hát mint mondtam ötletem lenne*mondja közbe kezével lassan körbe kulcsolja a derekát közbe lassan és hangtalanul végig szagolja a vállátol a nyakáig*-Csak az a kérdés hogy az én ötleteimet mennyire fogadod el mondjuk úgy hogy mennyire ugyan az e az érdeklődési körünk*mondja mosolyogva most már a lány fülébe*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 18:22

- Jobb is ha elkisérsz. Lehet, hogy valamennyire meg tudom magam védeni, de te jobban tudod, hogy kinek mit lehet mondani. *Hangja ekkor komolya, de aztán ismét kiül arcára a különös mosoly, amely annyira jellemzi, legalábbis akkor, amikor Santicorral van. Az átkaroláson elmosolyodik, de ez valami gyözelmi mosoly szerü, majd ismét az elöbbi mosolya játszadozik ajkai körül. Èrzi a férfi leheletét a nyakán, kicsit beleborzong de nem azért mert rosszul esik, épp ellenkezöleg. Behunyja szemeit és pár másodpercig igy áll, aztán fejét oldalra dönti és szeme sarkából figyeli a férfit.* - Ötleteket bármikor szivesen fogadok. Tedd meg, amit akarsz, aztán meglátjuk, hogy mennyire tetszik az. *Mondja különös mosolyával.* - Eddig nagyon úgy tünt, hogy egyezik az érdeklödési körünk, miért pont most lenne más? *Kérdezi ravaszul, közben hozzásimul a férfihez.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 18:31

*Mondjak egy nagy titkot? akármennyire régen vagyok ott még én se ismertem ki mindeggyiket szerencsére viszont van pár akit igen*mosolyodik el*-Hát ha ezt kéred akkor nem is teszek ellene*mondja mosolyogva majd az arcát kezdi nézni hátulról a hozzá simulásra elmosolyodik fél karral teljesen átkarolja a másikkal bele kap a hajába kicist félre simítja majd megcsókolja a nyakát Chasnek, nem tudni a nő mennyire van oda ezért a típusu dolgokért de ahogy sejti nem hinné hogy rosszat tesz közbe kezével végig simít a nyakán*-Valami ilyesmire gondoltál?*kérdezi mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 18:38

- Gondolom ez az egyik fontos dolog, hogy ne tudják öket kiismerni. De azért te mégiscsak ismered öket valamennyire. *Ezzel le is zárta ezt a témát. Jobb kezét a férfi kezére teszi, amikor az átkarolja teljesen. Kicsit oldalra dönti a fejét a csóknál, hófehér nyakát megvilágitja a kintröl beáramló Holdfény, azon kivül meg teljesen sötét van bent, hiszen nem gyújtottak gyertyát. A kérdésre elmosolyodik.* - Igen, ilyesmire. *Válaszol megismételve a kérdés egyik szavát. Aztán lassan megfordul, de úgy, hogy Santicornak ne kelljen elvennie a karját. Igy most szemben van a férfival, továbbra is teljesen hozzásimulva. Nagyon közel vannak egymáshoz, a nö kicsit közelebb hajol, igy arcukat tényleg csak 1 miliméter választja el, aztán lassan rátapasztja száját Santicor ajkaira.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 18:45

-Én is így gondolom de majd megismered őket*mondja és ő is befejezi a témát közbe kinéz egy pillanatra az ablakon ahol besüt a holdfény de utána ismét Chas felé fordul aki ilyenkor már nem háttal hanem vele szembe áll nem baj ha sötét van Santicort nem zavarja hiszen nem kell látnia csak érezni hogy itt van a nő és érzi is vissza csókol közbe most már mindkét kezével átkarolja és szorosan magához húzza közbe az eggyik kezét felcsúsztatja a nő tarkójához nem szorítja nem is fogja erősen csak végig simít rajta közbe lehunnya ő is a szemeit*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 18:59

*Most már ö is átkarolja Santicort, egyik kezét a lapockái közé teszi, közben ujjait gyengéden járatja a férfi pólóján, mintha megannyi kis póklábak lennének. Másik kezét pedig Santicor derekán tartja. Még pár másodpercen keresztül össze vannak tapadva, de aztán a nö megszakitja a csókot. Igy is csak pár miliméterre húzódik el, aztán egy ravasz mosoly kiséretében megszólal.* - Szereted a vért? *A kérdés elhangzása közben valami heves tüz lobban Chas szemében és a választ meg sem várva a férfi ball vállához hajol és megcsókolja a nyakát. Fogaival gyengéden tépkedi egy kicsit, de csak teljesen felületesen, ezért semmilyen nyom nem látszik rajta. Viszont aztán hirtelen beleharap erösen a férfi nyakába, annyira, hogy kiserken a vére, eközben még közelebb simul hozzá, már annyira közel, hogy érzi Santicor szivverését.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 10 2008, 19:13

*ELmosolyodik, miközbe az ujjakat nézi bár csak egy pillanatig ezután lassan vissza vándorol a pillantása a nőre, és igyeli ahogy az eltávolodik majd a kérdésre kicsit megbillenti a fejét*-Hogy a vért? Szeretem*mosolyodik el hiszen mindig is vérrel élt és ha a munkája ez marad akkor azzal is fog bár nem tudja hogy a lány mire gondol ekkor de azonnal rá is jön érzi a forróságot a nyakán ami részbe Chas ajkai részbe pedig a vér amit az ő fogai okoztak fáj neki de szereti a fájdalmat kicsit mazoista énje van Santicornak ezután szorosan átkarolja a nőt majd még szorosabban húzza magához közbe felemeli és az ágy felé megy vele, Már tudja hogy ez az éjszaka nem olyan magányosan fog tellni mint az előzőek aminek bizony most örül is bár sejti hogy ezzl nincs egyedül az éjszaka hosszú...*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 01:28

*Chasity lassan ébredezik a baldahinos ágyban fekve. Ismét csak a Hold világit be, más fényforrás nem nyújt világosságot. Egy ideig fekszik a hátán az ágyban és a plafont bámulja, közben az elmúlt napon járnak a gondolatai. Aztán eröt vesz magán és kikel az ágyból. A földön megtalálja a ruháit és mindent magára vesz, amit csak kell. Ismét a vérvörös ujjatlan fölsöben és a fekete börszoknyában áll, mint ahogyan elöször találkozott Santicorral. Csizmája lent van a földszinten, majd késöbb lemegy érte. Most inkább elmegy gyorsan a fürdöszobába, kicsit rendbehozza magát, bár zuhanyozni csak azután fog, miután tiszta ruhákhoz jutott, amiket majd a házából hoz el. Halkan lépked, nem akarja felébreszteni a férfit. Aztán visszatér a szobába és leül egy székre. Tekintetét Santicorra szegezi, közben ezernyi gondolat villan át agyán.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 01:35

Nem a hangokra ébred fel mindig ilyenkor kel kinéz az ablakon látja hogy még sötét van*~megint egy ujjabb nap.~*fut át az agyán majd felül az ágyon ekkor veszi észre hogy Chas is itt van lágyan elmosolyodik majd felkel és felveszi a cuccait, majd oda megy a nőhöz leguol hozzá így kábé egy vonalba vannak szemei az ő szemét nézik*-Min gondolkozol?*kérdezi közbe egy lágy mosoly fut át az arcán közbe kezét a vállára rakja közbe ő maga is sokmindenen gondolkozik de csak azt tudja hogy most örül*-Mit gondolsz készen állsz mag találkozni a munkáltatóval ?*kérdezi lágy hangon mivel semmit nem akar erőltetni*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 01:42

*Gondolataiból valami mocorgás ébreszti fel, amiröl kiderül, hogy a férfi felébredt. Amikor egyvonalba kerülnek a szemeik, Chas egy rövid csókot ad a homlokára, aztán feláll a székröl.* - Sokmindenen... Magán a városon, a sötétségen, ami körülveszi. Kettönkön.. *Egy kicsit elmosolyodik, aztán a kérdésre bólint.* - Igen, készen. *Mondja, aztán egy teljesen másfajta kérdés fogalmazódik meg benne.* - Áthozhatom ide néhány cuccomat? Gondolom nem leszek ritkán itt. *Kérdezi Santicortól, közben elindul az ajtó felé és lassan lesétál a lépcsön. Igaz, hogy a Bailey´stöl nem volt teljesen magánál, de azért az irányt megjegyezte, igy most is eltalál a nappaliba, ahol az asztalon észreveszi kését. Magához veszi, majd a kanapé mellett a csizmáját is meglátja. Felhúzza és a kést elhelyezi a bal csizmája szárában.* - Szerintem mehetünk. *Mondja és kicsit oldalra billenti fejét.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 01:50

*Elmosolyodik majd ő is feláll*-Ezeknek a dolgoknak a nagy részén én is sokat gondolkozok de a sötétség már nem zavar meg a város is már a halálán van még ha nem is látszik*mondja*-De kettőnkhöz nem fér semmi kétségem*mondja mosolyogva madj kötveti lefelé a lépcsőn a nőt*-Persze ha akarod először mehetünk oda is bár legyünk túl először a munlkáltatón a többire utána is rá érünk tehát nem baj *mondja boldog hangon, közbe lefelé menet megáll az előszobába és egy katanat vesz ki a szekrénybl amt a hátára is akaszt ezt egy hosszű bőkabáttal takarja el majd megvárja mig Chas is vissza jön majd kinyitja neki az ajtót*-Csak a hölgy után*mosolyodik el majd előre engedve elindulnak a sötétségben le a város szívébe*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 01:55

- Nem, engem sem zavar a sötétség, de mégis nyomasztó. Föleg a hirek, amik felkavarják a népet. Egyre több gond akad. *Mondja halkan a nö, közben már visszatér az elöszobába. Elmosolyodik a férfi szavain.* -Én sem kételkedem, hanem nagyon örülök. *Szólal meg menet közben. Egy barokkos pukedlit mutat be, amikor Santicor elöreengedi és kilép az ajtón.* - Szerintem is elöbb a munkáltató, aztán a többi. *Ért egyet a férfivel és elindul az oldalán, hiszen ö maga nem tudja, hogy hová is kell most menniük.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 19:57

*Nemrég érkeztek vissza Chas cuccaival Santicor lassan belép az előszobába majd onnan a napali felé veszi az irányt, közbe rak egy kis fát a tűzre közbe ismét a lány felé néz*-Gondolom kéne valami hely a cuccaidnak *mondja majd elindul az előszobába vissza a nő mellett áll meg egy kicsit rámosolyog majd egy kulcsot vesz elő. A falba van egy kis fogóka amit kinyit majd egy széfszerü szekrény lesz látható azt a kulcsal nyitja ki*-A fegyvereket szerintem el tudjuk pakolni ide az enyémek is itt vannak*mondja közbe befelé mutat. Bent látható még egy számszeríjj és egy Ugyanolyan katana amit a férfi hodr. Ezen kívül sok kissebb kés és egy tegez íjj de még bőven van hely*-Ruhákat meg szerintem igazábol bárhova szobákba de a nappaliba is van pár üres szekrény*mondja mosolyogva*-Kiváncsi vagyok erre az új munkára még az életbe nem hallottam erről a fickórol,*mondja végül*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 20:44

*Ö is belép a házba kicsit megrakottan. Amikor belép elöször mindent levet a nappali kanapéjára, aztán Santicorra néz. Kimegy az elöszobába és megnézi a széfet, ahol a fegyvereit tárolhatja.* - Ez jó hely, akkor hozom is öket. *Mondja és a nappali kanapéjáról felkapja egy kését, 3 saiát és törkardját. Mindezeket odaviszi a széfhez és beteszi.* - Egy kést elöl hagyok, az sosem árt. *Mondja arra mutatva, amelyik még mindig csizmája szárában van.* - Szerintem a ruhákat meg még a többi dolgot felviszem abba a szobába, amelyiket mutattad nekem. *Mondja az éjszakaira célozva és már el is indul a ruháiért.* - Ha nem bánod én most gyorsan lezuhanyoznék. *Mondja és már el is tünik a holmikkal együtt az emeleten. Nagyjából 15 perc elteltével ismét lejön, de most már egészen más ruhában. Egy fekete nyakba akasztós börruhában jelenik meg, aminek mély a kivágása. A szoknya része elég rövid és bal oldalán egészen magasra fel van hasitva, igy a combja kilátszik. Csizmája az elöbbi, aminek a szárában most is ott pihen a kés.* - Én sem hallottam a fazon nevét, de meg kell ölnünk. Ez a feladat szóval nem ártana felkutatni. *Javasolja a nö.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 20:57

*A késre bólint és elmosolyodik, az ő fegyvere is a hátán maradt nem is rakja el hiszen nemsokára el is kell indulni,*-Menny csak*mondja közbe bólint a ruhákra, közbe hátát neki veti a fallnak addig amig a nő lezuhanyzik oda megy a bárpulthoz kitölt magának valami rövidet mindegy milyet kell neki valami, bár nem annyira hogy elvegye az eszét gyorsan lehúzza majd az ablakon bámul kifelé*~vége lesz valaha ennek az életformának?~*gondolkozik majd hirtelen megfordul amikor hallja hogy Chas megérkezett végig néz a ruházatán szó ami szó eléggé mutatós a nő bár az előző ruhzata sem volt rossz*-Elkészültél?*kérdezi közbe arra gondol lehet neki is le kéne*-Igen ez a feladat*sóhajt fel*-Szerintem várjunk még kicsit amig besötétedik aztán induljunk. Úgyis szerintem éjszaka könnyebb megtalálni és ki iktatni addig lezuhanyzok én is addig szolgáld csak ki magad igyál valamit én szoktam ilyen előtt*mondja majd lassan felmeg a lépcsőn a fürdőszobába a tükör előtt megáll és szembe néz önmagával, miután egy percig dermedten áll kicsit megüti a csempét nem szeret gyilkolni mégis a léte a férfinak inkább lefürdik, majd mikor végez gy 10 perc mulva felöltözik egy bőrnadrágot húz fekete ujjatlan pólót amire a katanat is akasztja majd erre ráhúzza a bőrkabátját és lemegy a lépcsőn*-Remélem nem kellett sokat várni?*kérdezi mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 21:40

*Látja a fürkészö tekintetet, de most sem zavarja, csak elmosolyodik rajta azzal a különös mosolyával. A kérdésre bólint, aztán közelebb lép.* - Talán tényleg jobb sötétben, úgy észrevétlenebbek tudunk maradni. *Ért egyet Santicorral.* -Rendben, menj csak. *Bólint mégegyet és közelebb lép a bárpulthoz. Töl magának egy kis baracklikört és megissza. Ö sem akar más állapotba kerülni, munka elött ez nagyon nem lenne jó, ezért egy pohárral neki elég is volt. Elgondolkozik, hogy milyen alak lehet, akit el kell tenniük láb alól. A tegnapi férfi nagyon irritálta, legszivesebben veledöfte volna kését, de ezt nem teheti meg. Viszont arra már rájött, hogy nem ez a féreg a vezetö. Érdekelné, hogy ki adja az utasitásokat, de ez egyelöre nem fog kiderülni. Hátát nekitámasztja a bárpultnak, karjait összefonja és tekintetét a padlóra szegezi, közben már a távolba réved mélyen a gondolataiba süllyedve. Amikor visszatér a férfi hirtelen felriad de aztán elmosolyodik.* - Nem, dehogy. *Válaszol a kérdésre, aztán a széfhez lép.* - Kicsit megkaphatom a kulcsot? Jobb ha magamhoz veszek én is valamilyen fegyvert. *Véli a nö és miután kinyitja a széfet kivesz belöle két sait, amit a csizmája szárába rejt el, elötte persze kiveszi kését onnan és a combjára erösitett börtartóba helyezi, amit részben takarj a szoknya.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue150/220Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue180/260Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Ravenhood Birtok - Page 2 Left_bar_bleue12/65Ravenhood Birtok - Page 2 Empty_bar_bleue  (12/65)

Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 12 2008, 21:45

*Kicsit gondderhelten bólint mindig ilyen munka előtt ezzel sajnos nincs mit kezdeni, oda adja neki a kulcsot majd másik kezével a nő tenyerébe zárja*-Tartsd meg nekem is van egy plusz kulcsom hozzá, így nem kell várni a másikra tartsd magadnál*mondja majd kicsit elmosolyodik úgy gondolja neki nem kell más cask ez a kard lözbe végig nézi ahogy Chas felfegyverzi magát*-Látom sokmindenre gondolsz*mondja mosolyogva közbe azon gondolkozik hogy lehet önmaga ilyen természetes egy gyilkosság előtt.*~vajon miért szurja Zen szemét?~*gondolkozik de magába már elodázta ezt a gondolatot mivel nem az ő dolga közbe kinéz az ablakon látja hogy naggyábol elég sötét van*minden rendbe? készen állsz?*kérdezi a nő felé fordulva*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ravenhood Birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ravenhood Birtok   Ravenhood Birtok - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ravenhood Birtok
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Coleridge Birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: New Freyya családi házai-
Ugrás: