Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Központi Tér

Go down 
+13
Messehna
Clavier.D Forelann
Marcus Zendor
Elric Mongus
Tuatha Siobhain
Alaster
Cevin Sinistre Gnorf
Antony ForsWald
Juliette Lilli Gabrielle
Mesélő
Salvador De Muerte
Samael
Uriel
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Clavier.D Forelann
Templomos Nagymester
Templomos Nagymester
Clavier.D Forelann


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2008. Oct. 28.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 11 2008, 00:28

-Semmibe nem vagyunk biztosak ezért inkább tartsunk össze de még mindig azt mondom először a valós veszélytől óvjuk az embereket*mondja komoly hangon majd felszáll a lovaára*-Eric azt hiszem minden megbeszéltünk mehetünk vissza*mondja komoly hangon de szemét nem veszi le közbe a fejvadászról*
Vissza az elejére Go down
Messehna

Messehna


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 11 2008, 00:30

-Majd meglátjátok mennyire valóságos amikor mögöttetek lesznek*válaszolja neki majd hátat fordít*-Sötét estét nektek és legyen békés az utatok remélem majd elmeséled a fiatalabb társadnak miről beszéltünk tudnia kéne*mondja s közbe egy kis mosolyt vet bár háttal van ezt ők nem láthatják. Majd lassu léptekbe elindul a sötétségbe míg végül egész testét elnyeli az*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 12 2008, 23:22

*Figyelmesen hallgatja a két beszélgető embert, bár érezhető a feszültség. Azért nem nyúl a kardja a után, mivel érzi, hogy itt most csak beszélgetnek. Meg nem igazán csapna össze a két céh. Furcsa egy szövetség lesz, ha létrejön, annyi szent. Majd a tárgyalások véget érnek.*
- Rendben van. Induljunk vissza.
*Mondja Claviernek, majd felhúzza a fejére a csukját. Ő mindvégig a lova hátán ült, így megvárja, míg a Nagymester felszáll. Ezt követően, még visszanéz a fejvadászra, amikor az ismét megszólal. Majd amikor a mestere elindul, ő is követi.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Alone

Chloe Alone


Hozzászólások száma : 9
Age : 39
Tartózkodási hely : Valahol egy férfi közelben :P
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 18:35

*Az utcán kopogás hallatszik, vizhangzik a falakról ahogy egy hófehér hajú kékszemű, szürke ruhás nő járja az utcákat. Láthatóan sehova se siet, egy kisebb táska van a jobb kezében, szeme alatt egy fekete könnycsepp alakú tetoválás, míg a nyakán egy szíj szerű fekete ruhadarab. Az öltözete meglehetősen kihívónak szokták mondani, az ittteniek azért már ismerik a hölgyet. Comközépig felvágott szoknya, és pántnélküli felső. Az utcát kémeleli miközben egy tükröt vesz elő táskájából és ellenőrzi a sminkjét hogy rendben van-e.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue150/220Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue180/260Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue12/65Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 18:44

*Mostanába egyre többet jár kint túl sokat olyan szinten hogy a családját már nem is látta nagyon nagyon rég óta, mostanába nincs ideje már érzelmekre és valószínüleg nem is lesz mostanába túlsok minden történik, a romvrosbol érkezik vissza egy kis körútról de megintcsak sikertelen volt az éjszaka nem igen tudott meg semmit viszont elkapott egy szökésbe lévő fegyencet. Azért 20 lepedőért megérte legalábbis most MArcusnak van pénze így emiatt se kell aggódni viszont meglát egy elég kirívó jelenséget az utcán igazábol nem tudja eldönteni hogy látta e már a nőt vagy nem mostanába elég sokmindenki megfordul a városba lassan mellé érkezik gondolja leszólítja elvégre mégis egyedül az elhagyatott főtéren ilyenkor már nem lehet biztonságos*-Üdv, *mondja és körül néz*-Nem éppen a legbiztonságosabb mostanába erre felé, Csak így egyedül?*kérdezi bár ahogy végig néz a nőn gondolja hogy nem kell félteni*
Vissza az elejére Go down
Chloe Alone

Chloe Alone


Hozzászólások száma : 9
Age : 39
Tartózkodási hely : Valahol egy férfi közelben :P
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 18:57

* Megszokta hogy leszólítják az utcán a férfiak meg aztán részben ebből is él meg mit tagadja mostanában ilyen a világ nehéz pénzhez jutni amit meg kell tenni meg kell tenni. Ő épp a munkából jött na jó nem épp a legősibb foglalkozást üzte hanem néha elmegy felszolgálónak erre arra vagy épp takarításokat is vállal. Most ezügyben keresett fel egy két embert és csak mostanra végzett. A hangra lazán megfordul és rámosolyog a férfira. *
-Hello, csak nem a hős lovaghoz van szerencsém aki megmenti a bajbajutott nőket? * Kérdi kicsit ércelődve a nő. Igen nyers és felvágták a nyelvét de van aki épp ezt szereti benne, mivel tenni nem sokat tud ellene. Hát megszokja. *
-Nagy lány vagyok már, tudok vigyázni magamra. * Ennek az is bizonyitéka hogy a cobjára rá van kötve egy szíj amin néhány kés van. Már ha valaki nem tudná mi a tisztességes viselkedés. *
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue150/220Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue180/260Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue12/65Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 19:05

*A kérdésen elmosolyodik bár éjszaka van és lehet hogy nem sokszor mosolyog megvan neki is a humor érzéke*-Azt hiszem sajnos csalódást kell okoznom nem vagyok éppen hőslelkü se lovag*mondja majd kicsit közelebb lép és neki támaszkodik egy pandnak. Nem ül le most nem fáradt, hosszú fekete kabátja szinte mindent takar*-Csak elég sokan elszoktak tünni azéjszakába de ha kegyed mondja hogy tud akkor el is hiszem, meg nem is látszik annak az elveszett lánynak*mosolyodik el ismét majd egy kicsit az egyre sötétedő eget nézi*-Freyyai lakos? Nemtudom láttam e de azt hiszem még nem*mondja nyugodt hangnembe miközbe pillantását végig hordozza a nőn*-Egyébként a neven Marcus.*mutatkozik be*
Vissza az elejére Go down
Chloe Alone

Chloe Alone


Hozzászólások száma : 9
Age : 39
Tartózkodási hely : Valahol egy férfi közelben :P
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 19:16

*A nő arcáran a beszélgetés folyamán egyre szélesebb mosoly ül ki, elvégre nem sejti a férfi hogy mivel is tevékenykedik. Az első válasznál kicsit oldalra fordítja a fejét és jobban szemügyre veszi. *
-Pedig harcos lehetsz nem tagadhatod, a köpeny mindent takra talán mert fel vagy fegyverkezve? * Firtatja a dolgot, talán kicsit direkt is fogalmazott így és minthe egy két szónak más jelentése lenne, a hangsúly miatt. Nem tudni pontosan beazonosítani mi is az ami miatt ennyire másképp hat.*
-Nos erről már hallottam hogy eltünedeznek egyesek, de eddig még nem akadtam olyanba aki elakart volna nagyon rabolni. * Válaszol és csak hogy kerekké tegye a gondolatmenetet egy kis szünet után hozzáteszi *
-Persze általában én olyan helyeken fordulok meg ahol többen is. * Kocsmák ivók lebujok... Mind olyan hely ahov nem tisztességes emberek járnak, így azért edződhetett a nő is valamennyire. A kérdés elhangzásánál bolint egyet miközben válaszol is. *
-Pontosan, igaz még csak három hete lakom itt, de már előtte is ismert voltam a környéken. * Figyeli ahogy a padnak támaszkodik a férfi ő inkább nem teszi meg, nincs hozzá kedve. Inkább megáll kisterpeszben így a csizmája és a combjának egy része kilátszik a szoknya alól. *
-Chloe vagyok. * nyújtja a kezét a férfinek, hogy kezet fogjanak. *
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue150/220Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue180/260Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue12/65Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 19:25

*Mosolyogva hallgatja a nőt persze nem a megzavarodás mestere így csak mosolyogva bólint*-Nem vagyok fegyvertelen de nem keresem a harcot álltalába ő talál meg engem*mondja egy lágyabb mosollyal közbe érzékeli hogy a száján lévő levegő páraként is látszik ezen önkéntelen elmosolyodik. Jön a hideg időszak, közbe meg a nő lábait nézi bár lehet kicsit feltünően de kiváncsi rá hogy hogy lehet az hogy nem fázik*~érthetetlen, ~*csak ennyire gondol miközbe szemírisze ide oda vándorol a nőn közbe hallgatja amit mond van egy két tippje hogy nem éppen a legszentebb maga a nő sem node ki az mostanság Freyyaba,*-Hát reméljük ilyenre nem is kerül sor. Legalábbis én igen. *mondja mosolyogva majd csak bólint*-Az ilyen helyeken edződik meg igazán az ember lánya*mosolyodik el majd kezet fog a nővel közbe az arcán is végig megy egy vándor pillantás*-Örvendek,az igazat megvallva én csak nem régen tértem haza, a kölyökkoromat ezen a szeméttelepen töltöttem mégse tudok tőle egyszerüen elszakadni*mosolyodik el*-Gondolom Hubert kocsmályát akkor ismeri. Az ujremény fogadót*mondja majd elmosolyodik*-Az ismert alatt pontosan mit ért kegyed?
Vissza az elejére Go down
Chloe Alone

Chloe Alone


Hozzászólások száma : 9
Age : 39
Tartózkodási hely : Valahol egy férfi közelben :P
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 19:43

* Nem mondta egy szóval se hogy melege van sőt, ő is fázik csak épp nem panaszkozik a bőrén lehetne látni ha jobb lenne a fény, hogy borsodzik. És olykor végigfut rajta a hűvöségnek köszönhetően, némi borzongás is. *
-És milyen harcokat szereti? Test testellen vagy inkább kardoskodik? * Talán elsőre nem lehet érteni mire is célozgat, vagy hogy egyátalán célóz valamire. Lehet hogy csak egyszerűen más képzelli bele a dolgokat ez a sejtelmes beszéd az egyik legjobb női praktikája és nagyon is szereti kihasználni. Tisztában van vele hogy őt méregeti a Marcus, kiváncsi volt mennyire is van férfiból vagy épp nem. De valahol nem csalódott, kutyából ritkán lesz szalonna. *
-Mit mondhatnék, nem születtem burokban. Tudom mi fán terem egy két dolog ez még nem bűn. * Mondja és valahol nagyon is igaza van mert az nem jó ha az ember semmit nem tud a világról, Ő már mindenre fel van készülve szinte. *
-Akkor nyilván azért nem látott, én inkább a peremvidéken voltam, és csak most kerültem úgy anyagilag hogy itt tudjak élni. Természetesen ismerem, oda tartok. * Feleli majd a kérdésére, kiccsit felvonja a szemöldökét mintha nem értené a kérdést vagy már a feltételezés is sértő lenne a számára. *
-Épp annyira amennyire nekem is jólesik. * Feleli végül elég kacér hanglejtésben és még kihívobban teszi fel a következő kérdést.*
-Tetszik a terepszemle? * Nehogy azt higye hogy csak úgy végigmérheti és még csak meg se szóljálk érte az erkölcs némi látszatát fent kell tartani. *
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue150/220Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue180/260Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue12/65Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 19:53

-Nem szeretem a harcot, de azt a részét használom amelyikre szükség van*mondja mélységes nyugodt hangon miközbe szemei végig páztáznak a környéken mostanába megint elég ködös a terep és ez nem jó legalábbis őt zavarja bár a köddel mindig is hadilábon volt*-Szerintem itt talán cask az ujgazdagok nőnek abba bár azokbol talán van 1-2 de itt mindenki megtapasztalja milyen az élet*mondja hiszen tudja hogy milyen erre felé*-A premvidék eléggé veszélyes övezet nem sok ember fordul meg már arra legfejlebb pár hajléktalan de különös dolgok vannak ott*mondja komoly hangon ,majd a kérdésre csak elmosolyoidik*-Hát nem rossz*mondja egy kissebb mosollyal nem sértődik meg hiszen ő is tudja hogy nézte de nem gondolt semmire csak a férfi ösztönök, meg ez amúgy is bók bár lehet a nő nem veszi annak*
Vissza az elejére Go down
Chloe Alone

Chloe Alone


Hozzászólások száma : 9
Age : 39
Tartózkodási hely : Valahol egy férfi közelben :P
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 20:06

* Látszik a nőn hogy nem harchoz szokott, de nem teljesen erőtlen se, egy átlagos férfit el tud kergetni a magabiztos viselkedésével és egy késsel, de egy Marcushoz hassonlóhoz ez már kevés lenne.*
-A harc sok mindenre jó edződdik a test, és az ember meg is tudja magát védeni.
* A nő magabiztos arckifejezéssel áll elötte karjai össze fonja és ahogy egyre hidegebb lesz az idő a kezével melegíti a vállát, és ahol tudja. Nem érzéketlen csak egyszerűen hozzászokott ehez az időjáráshoz. *
-Tudom mi megy a peremvidéken láttam, ezért is tettem annak érdekében hogy minélelőbb szállásom legyen a fogadóban hosszú időre. * Válaszolja komolyabb hangnemben elvégre látott ő is egy két nagyon furcsa dolgot, bár nem volt akkor se biztos benne hogy mi is az ami ott történt sejtelme sincs most se. De egy biztos jobb hogy itt van. *
-Hümmm... Csak nem rossz? * Láthatóan nem vette sértésnek de elég jó bóknak sem. Vagy csak nem akarja annak venni? *
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 20:10

*Az egyik utcából páncél csörgése hallatszik, majd ezt követően megjelenik egy alak is. Embernek tűnik. A testét köpeny rejti el a kíváncsiskodók elől, az arcát pedig egy csuklya. Azonban a hátán egy kard markolata kandikál ki. A köpeny alsó részén, meg valószínűleg a penge csúcsa dudorodik ki. A köpeny alól néha árulkodóan kicsillan valami a fáklyák sejtelmes fényénél. Lassan nyugodtan lépked az utcán, azért a csuklya rejtekéből kíváncsian szemléli a környéket. Erről árulkodik megcsillanó írisze is. Nem tudja, hogy mire számítson erre a késői órára. Bár meg tudja magát védeni bizonyos fokig, de azért nem bonyolódna harcba egy erősebb ellenféllel. Talán össze is fut valakivel. Bár nem tudja, hogy felismerne-e bárkit is az átalakítása előtti életéből.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue150/220Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue180/260Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue12/65Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 20:43

-És kitartást is ad az embernek*egésziti ki majd fejét az égfelé emeli és úgy folytatja*-Jól is tette mostanába eléggé veszélyesek bár az mindig is az volt kölyök koromba töbször voltam ott pár haverommal*mondja komoly hangon*-Nem mondtam hogy rossz *mondja egy kissebb mosollyal majd észre vesz valakit bár nem tudja hogy ismeri e azért int neki mostanába elég sok ismeretlent ismer meg és jobb azért a kölcsönös tisztelet ha az idegen oda jön akkor jó ha nem akkor nem a nő felé fordul*-Miért maga szerint az?*kérdezi lágy hangon*
Vissza az elejére Go down
Chloe Alone

Chloe Alone


Hozzászólások száma : 9
Age : 39
Tartózkodási hely : Valahol egy férfi közelben :P
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 20:56

* Szemei mintha valamivel jobban fokuszálnának az eddig elhangzottakra. *
-Mindenben elég kitartó? * Kérdezi a lehető legsejtelmesebb hangján. Kiváncsi mire fog követjeztetni de feltehetően nem fogja annyira felvenni a dolgot. Az eddigieket is csak egészséges férfi szemmel és elmével kezelte. *
-Olyan rosszfiú típús, igaz? *Teszi fel az egyértelm kérdést már csak a hecc kedvéért is hogy ha alkalma van huzza a másik agyát. Igaz nem olyan egyszerű ez miközben az ember lánya majd megfagy. Főleg így, és a hideg már a combján is elkezdett felfelé kúszni. Kicsit megrészkodik ahogy a hideg végigfut a testén és minden egyes porcikáján. *
* Az újonnan érkezetre csak akkor figyel fel mikor Marcus felé int, akkor ő is megfordul és így a szoknya is kicsitt töbet mutat a combjából ami még mindig elég rendesn kilátszik de nincs benne semmiszégyenérzet. Nos tény hogy cseppet feslett és szégyentelen nőrőlvan szó. *
-Szerintem elég jó ahoz hogy ne becsüljék alá. * Vláaszolta magabiztosan és kihívóan *
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 21:02

*A szeme megakad egy beszélgető pároson. Egy nő, és egy férfi. Már éppen édes kettesben hagyná őket, amikor a férfi int egyet felé. A fejét visszafordítva tekint a férfire, majd jobban is megnézi magát.*
~Hisz őt ismerem!~
*Hasít belé a felismerés, mire a csuklya sötétségében elmosolyodik. Ő is bólint egyet. Azonban azt is tudja, hogyha a nevén mutatkozik be, az kérdéseket vetne fel az új külsejével kapcsolatban. Ezt viszont nem akarja. Így hát elindul feléjük.*
- Uram! Hölgyem! Örvendek a találkozásnak.
*Mondja ki a szavakat. Bár tudja, hogy megváltozott, de a hangja még mindig meglepi. Hiszen most sokkal tisztább csengésű, mint az emberi Elric Mongus-é.*
- A nevem Csaba.
*Talál ki gyorsan egy nevet. Talán ez is megteszi.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue150/220Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue180/260Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue12/65Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 21:11

-Álltalába amihez kell ahhoz kitartó vagyok *mondja egy kissebb mosollyal*-Nem nevezném annak én inkább úgy mondanám hogy a túlélésért játszok ha ahhoz cseppet rossznak kell lenni hát legyen*mondja komoly hangon hiszen tudja hogy csupa jósággal itt meg lehet halni mást nem lehet tenni a válaszra csak egy ravaszabb mosoly fut az arcára*-Nocsak akkor nem árt vigyáznom*mondja mosolyogva majd amikor melléjük ér az ismeretlen ráköszön *-Üdvözlet, *mondja komoly hangon és végig méri lehet a nőket azért mert szépek a férfiakat viszont azért mert lehet veszély is node ez nem olyan feltünő*-Elég késő van a sétállgatáshoz de ahogy látom mostanába egyre többen járunk erre. Ön mijáratba?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Chloe Alone

Chloe Alone


Hozzászólások száma : 9
Age : 39
Tartózkodási hely : Valahol egy férfi közelben :P
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 21:30

* Az ismeretlen alak melléjük szegődik és a nő is végigméri egyre több a furacsa alak errefelé meg kell hagyni lehet épp tőlük kellene tartania? Úgyan. Férfiak és eddig mindig tudta őket kezelni legyen szó kocsmai verekedésről vagy épp egyéb más inditasákról.*
-Üdvözletem, Chloe vagyok. * Azzal kezet nyújt ő már megszokta hogy bemutatkozásokkor kezet ráz a másikkal ez már nála szinte elhagyhatatlan. Legalábbis nem szereti elhagyni ezt ez az első lépcsőfok egy ember felé. *
-Csak arra kell vigyázni nehogy megégesse magát... * Hangja elég merész volt már-már kacérnak mondható *
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 21:38

*A fejéről lehúzza a csuklyát, így látni barátságos arcvonásait, zöld, élénk tekintetét, és hosszú, szőke haját. Majd rámosolyog Marcusra.*
- Csak erre felé jártam. Semmi egyéb.
*Mondja a férfinak, majd a nő felé fordul. A tekintete nem vándorol végig a testén, mint az egy rendes férfitól elvárható, csupán az arcát fürkészi a nőnek. Nagy figyelmet szentel annak szemeire, hiszen azok a lélek tükrei. Bármi másnál többet mondanak a szavaknál.*
- Én is örvendek.
*Mondja a nőnek mosolyogva, mialatt megszorítja annak kezét. Valahogy furcsa melegséget érezhet a nő. Hisz ő is tudja, milyen egy angyal kezet rázni. Megtette már ő is. Mikor még ember volt.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue150/220Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue180/260Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue12/65Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 21:49

-Marcus Zendor*mutatkozik be ő is közbe a nőre néz*-Megszoktam állni mindig hoy megégessem magam. a tűzzel csak akkor játszok ha nagyon muszály*mondja mosolyogva hiszen nem akar sértegetni senkit közbe az idegen fele is néz közbe megfigyeli valami feltünik valami másság amit nem tud hova tenni valahogy túl tiszta egy ember egy ilyen helyen lelkileg hangilag megjelenésileg*~különös~*-Régóta lakik Freyyába vagy új esetleg?*krédezi tisztelettudóan*
Vissza az elejére Go down
Chloe Alone

Chloe Alone


Hozzászólások száma : 9
Age : 39
Tartózkodási hely : Valahol egy férfi közelben :P
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 21:55

* Különösnek tartotta hogy nem mérte végig a férfi csak az arcába tekintett és a szemébe nézett, ezért kicsit csodálkozott is, ám mikor ezet fogtak az még furcsább volt és enek köszönhetően egy kicsit még meg is lepődött. Őszinte csodlkozással tekintett a másikra mintha nem értené mi történt aztán egy apró fejrázás után ismét önmaga lett. És kicsit úgy áll hogy ne látszodjonki a lába annyira mint eddig inkább csak sejtesse a szoknya. Valahol talán pozitív hatással volt rá ez és kiváncsia figfyel mig a neki szánt válasszal meg van elégedve. *
-Azt mondta a baj találja meg Önt, talán a tűzzel is így van....
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 22:07

*Mosolyogva tekint a két emberre, bár azért belül szorong.*
~Talán rosszul csináltam volna valamit, vagy ez csak szokásos reakció?~
*Gondolja magában. De ez nem jelenik meg sem az arcvonásain, sem a teste tartásán. Majd Marcusra tekint.*
- Egyszer. Régen már jártam a városban. Azóta azonban változott sokat a város.
*Mondja a férfinak. Őt is érdeklődve figyeli. Hiszen így renget új dolgot tudhat meg róla. Igaz, már ismerik egymást, de erről a férfi mit sem tud.*
- És ti mi járatban vagytok erre? Hiszen nem biztonságosak manapság az éjszakák.
*Kérdi meg a két embert.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue150/220Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue180/260Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue12/65Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Nov. 19 2008, 22:22

*Chloe felé néz egy mosolygós pillantással majd bólint*-Lehetséges de onnan már nem én vagyok a hibás*mosolyodik el úgytűnik elég jól eltársalognak a nővel mégha néha nem is tudják hogy mire gondol node sebaj a férfi felé néz*-A város nagyot változik soha, maximum rosszabbodik, *mosolyodik el majd a kérdésre elneveti magát*-Az előbb én is ezt említettem a hölgynek és mind a ketten azon az állásponton vagyunk hogy meg tudjuk védeni magunkat*mondja mosolyogva miközbe szétnéz a valóbe nem biztonságos éjszakába*

\\Srácok ezt tegyük itt most fagyra. Chloe ment és nekem is van egy kis dolgom később még leszek csak van 1-2 fontos dolog fórumon is meg magánéletbe is köszi a játékot majd folytatjuk\\
Vissza az elejére Go down
Chloe Alone

Chloe Alone


Hozzászólások száma : 9
Age : 39
Tartózkodási hely : Valahol egy férfi közelben :P
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 25 2008, 22:08

* Kicsit méregeti a két alakot az egyiket a különös megjelenése miatt, és azmiatt a furcsa érzés miatt is amit akkor érzet mikor kezet fogtak. Míg a másikat inkább a megjegyzése révén érdemelte ki a pillantást. De nem csak az érdemelte meg a tekintetét az égre is felnézett a köd pedig sűrűbbé vált, és mivel egyik uriember se ajánlotta fel a hölgynek a köpenyét a hideg ellen hát kihasználva egy pillanatnyi csöndet megszólalt dallamos hangján.*
-Uraim, ha már ennyire ecsetelik mennyire veszélyes az éj, hát megyek hogy elkerüljem azt. További kellemes időtöltést. * Azzal sarkon fordult és elindult az egyik irányba hogy onnan merre ment már a köd fedte de sokáig hallattszott ahogy a falakról visszaverődik léptei zaja. S a fogadó felé vette az útját. *
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 4 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 25 2008, 22:50

*A közéjük telepedő csend kicsit kezd túlságosan is hosszúra nyúlni. amint Marcus tőr meg. A szavaira csupán elmosolyodik. Ám ebbe a mosolyba, valami furcsa bánat is vegyül.*
- Akkor nincs ok az aggodalomra. Meg ha nem így lenne, valószínűleg egyikünk sem lenne itt kint.
*Mondja nekik. Ám a nő tekintetét is magán érzi. Ráemeli szemeit a nőre. Rámosolyog nyugtatóan. Majd látja, hogy a másik férfira tekint. Kissé szétnéz az utcán, de szerencsére nem fedez fel semmit. Talán most nincsenek itt. De egyszer erre a nyugodt helyre is eljönnek. Már ha ezt lehet nyugodtnak nevezni. Ezt követően a távozó nőre tekint.*
- Azért csak vigyázzon magára. Ki tudja mik járnak manapság az utcákon.
*Mondja a nőnek köszönés képen, meg afféle jó tanácsként is.*
- Nos azt hiszem nekem is ideje távozni Marcus.
*Mondja a fejvadásznak, majd fojtatta az útját. A köd hamarosan elnyeli az alakját. Marcus felé furcsa zajokat hoz a szél, de ha oda is megy, már nem lát semmit. Már nem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Központi Tér - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Központi Tér
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: Városközpont-
Ugrás: