Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Központi Tér

Go down 
+13
Messehna
Clavier.D Forelann
Marcus Zendor
Elric Mongus
Tuatha Siobhain
Alaster
Cevin Sinistre Gnorf
Antony ForsWald
Juliette Lilli Gabrielle
Mesélő
Salvador De Muerte
Samael
Uriel
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 30 2008, 14:24

*Hallgatja a nőt közbe értelmezi a szavakat de érzékei teljesen más helyen járnak lehet hogy a szeme megcsalja de az orra nem és ennek eggyáltalán nem emberi illata van*~hmm ismerős~*gondolja miközbe a nő háta felé kezd nézni szemével valahogy mintha toll vagy valami ilyen szag lenne bár nem biztos még a dolgába*~felettébb különös~*kcisit ideges nem tudja hogy a nő mit tud bár magába biztos de most nem harcolni jött jobb ha elkerüli ezt a dolgot,*-Manapság senki sem az én is csak a családommal élek a várostól nem messze*mondja kicsit komoran majd megroppantja a nyakát*-A külváros különös nem sok élő fordul meg arra felé leszámítva pár otthontalant de ők is hamar eltünnek onnan vagy így vagy úgy *mondja hátát a padnak támasztva szemét egy pillanatra megint a ködre emelve*-A maga nemébe az is szép hely de régen is ugyan ilyen volt, üres és kihalt legalábbis amennyire emlékszek belőle*mondja*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Siobhain
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Tuatha Siobhain


Hozzászólások száma : 335
Age : 36
Tartózkodási hely : Dar\'Draghor
Registration date : 2008. Jul. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue7/90Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/90)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 30 2008, 15:17

*Feltűnik neki is, hogy Alaster a hátát nézi. Csak nem tűnt fel neki, hogy szárnyai vannak...az nem lehet, abból nem lesz semmi jó, ha véletlenül ellenséggel beszélget most. Még ha bukott, akkor nincs gond, azokkal béke van, de mi van ha a férfi leviathan...vagy inkvizitor. Akkor...akkor nem akarja ismét Urielt hívni, hátha mégsem vérszomjasabb egyed az illető. Nem akar harcolni és kész...most ehhez semmi kedve, sem energiája, sem semmi. Elege van a sok harcból, miért nem lehet végre béke?*
-Az én családom...hm...meghaltak, egy bátyám van csak a hegyekben. *Mondja, felrémlik előtte celth arca, és a szülei sírja...vagyis az anyjáé, mert az apja eltűnt. valószínűleg egy leviathan ölte meg...ezért is nem rajong ezért a fajért, és nem valószínű, hogy változni fog a véleménye róluk...vérszomjasak és lelketlen gyilkosok, és ezen nem fog változtatni, ha nem győzik meg, hogy ez csak egy álatlános vélemény, és nem a valóság.*
-Érdekes, én még nem tűntem el...ott élek, és ez nem fog változni.*Mondja kissé dacosan. Az nem igaz, hogy mindenki eltűnik, legalább is ő majdnem két évet töltött ott, és semmi baja nem lett még soha. *
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 30 2008, 15:25

*Kicsit elgondolkozik közbe tovább hallgatja az angyalt majd egy kissé sejtelmes mosolyt vág*-A legtöbb embernek nincsen boldog előélete nekem sincs, a családomat szolgáknak nézték de... Megmutattuk hogy nem vagyunk azok*mondja még mindig sejtelmesen majd elkomorodik*-Szerencsés vagy de amit nem látsz nem biztos hogy nem létezik *mondja már teljes komolysággal, miközbe a dacosságra megint csak mosoly fut át az arcán egy pillanatra*-Lehet erősebb vagy mint egy átlag ember, lehet kitartóbb is vagy de..... Attol a világ még mindig veszélyes marad egymagad nem győzhetsz a világ sötétsége ellen*mondja nyugodt csendes hangnembe de ha jól megfigyelik lehet benne valami rejtett izgalom valami vadság*-Kivéve persze ha nem mondasz igazat és nem is a külvárosba élsz de ilyet nem feltételezek hiszen nem ismerlek*dől ismét hátra kezeit a feje alá teszi*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Siobhain
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Tuatha Siobhain


Hozzászólások száma : 335
Age : 36
Tartózkodási hely : Dar\'Draghor
Registration date : 2008. Jul. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue7/90Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/90)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 30 2008, 18:43

*Figyel minden egyes szóra, és egyre nagyobb a gyanúja, hogy miért látta furának Alaster auráját. Egyre inkább kezd megvilágosodni előtte a tény, mit eddig csak sejtett, és tagadni próbált. De már ott van előtte, és biztos benne, hogy a férfi leviathán.*
-Alaster...tévednék, ha azt mondanám, hogy leviathán vagy?*Kérdezi. A szíve mélyén most gyűlölet húzódik meg, bár csak valószínű, hogy az apja gyilkosa Alaster valamelyik fajtársa lehetett. Mégis...van benne egy olyan is, hogy nem támad, ha nem támadnak. Egyelőre nyugodtan ül még a padon, csak lassan áll fel, és szétkapcsolja köpenye csatját. Az emberek már régen eltűntek a térről, de ha lennének sem nagyon érdekelné, nem óhajtja levetni, csak fellebbenti, hogy látszanak a tollai, de sem a haja sem a szeme színe nem változik meg most.*
-Gondolom, érezted, hogy annyira méregettél.*Sóhajt, tudja, hogy ezeknek a teremtményeknek a szaglásuk nagyon fejlett, a tollait elrejteni meg nem tudja tökéletesen. Most szemben áll a férfival, és ő méregeti.*
-Az apámat állítólag leviathán ölte meg.-*Mondja, miközben összehúzott szemmel bámul Alasterre.*
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 30 2008, 18:56

*A kérdésre aprón felnevet nem látszik hogy nagyon irritálja a kérdés hangja lágyan zavarja meg az éjszaka csendjét*-Nem tévednél*mondja még mindig mosolyogva, majd végig nézi amikor a nő megmutatja a szárnyait megint csak egy mosoly fut végig az arcán*-Akkor jól éreztem már csak abba nem voltam biztos hogy melyik vagy de ahogy látom egy Kifejlett Calroxian talált rám. Azoknak a szaga nem bűzlik a vértől*mosolyodik el majd lassan feláll és körözni kezd a nő körül mint valami éhes farkas aki zsákmányát méri fel nem nagyon zavarja hogy a nő méregette*-Éreztem amikor leültél bár a szagok már akkor is eljöttek bár remélem nem veszed tolakodásnak eléggé friss az illata a szárnyadnak*mondja és most elkomolyodik*-Lehetséges sokunk szokott éhezni és a vadak nem mindig könnyű préda, ellenbe az emberrel, node azért mi is figyelünk, most más dolgunk van az emberekkel mint a feltétlen táplálkozás*mondja majd megáll Tuatha oldalánál*-És most mit fogsz tenni? Nyílt terepen vagyunk nem tudom mit szólnak hozzá az emberek előtt felfeded a kilétedet*mondja közbe szemével egy mozgó árnyékra biccent*-Hopp ki tudja hogy észre venne e*mosolyodik el játékosan majd egy másik mozgó alakra mutat amit nem tudnak kivenni a ködből*-Vagy éppen ő*folytatja az ő nél mindig felemeli a hangját*-Nem tudom neked mennyire éri meg most harc amikor......*kicist közelebb hajol egészen a nő füléig nagyon közel szinte csak miliméterek választják el és ott már szinte suttog*-amikor olyan kevesen vagytok...*mosolyodik el egy pillanatig így marad majd elhúzza magát a nőtöl*-Persze ha harcolni akarsz állok elébe, ha nem akkor talán elnapolhatjuk ma nem gyilkolni jöttem*mondja*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Siobhain
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Tuatha Siobhain


Hozzászólások száma : 335
Age : 36
Tartózkodási hely : Dar\'Draghor
Registration date : 2008. Jul. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue7/90Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/90)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 30 2008, 21:16

*Az kezdi idegesíteni, hogy Alaster úgy köröz körülötte, mintha préda lenne, egy vad, és ő meg az üldöző. De mit akarna tőle?*
-Miért, mi dolgotok van velük?*Kérdezi. Mi mást akarhat egy leviathán egy embertől, mint azt, hogy áldozattá váljon az ő túlélése érdekében. Mindenikük csak vérszomjas gyilkos, és az apja gyilkosa is közöttük van.*
-Ebben a ködben? Csak ha nagyon fejlettek az érzékei, amit nem hiszek...*Tud olvasni a gondolatokban, ha kell, bár most nem fogja megkockáztatni, hogy felfedezzék, egy alkalommal elég volt.*
-Tőlük nem tartok...csak démonok ne fedezzenek fel.*Mondja, majd kifújja magát, amikor Alaster végre megáll. Sokáig tartott ez a körözés.*
-Nem akarok harcolni sem most, sem máskor.*mondja dacosan, majd megfordul és indulna is útjára. Minek állna szóba gyilkosokkal, nincs kedve ölni, és nincs kedve harcolni...és elege van a vérből és minden harcból, bár tudja, hogy mindent nem úszhat meg. *
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 30 2008, 21:23

-Csak annyi amennyi nektek van fogadok hogy te sem vagy tisztavérü angyal*mondja komoly hangon, majd szétnéz*-A köd lehet vakká teszi az embert de süketté nem*mondja miközbe hallja hogy Tuatha nem is akar harcolni most kivételesen ő sem, de valamin igencsak megakad a figyelme*-Démon? azok nem kipusztultak,?*kérdezi hiszen eléggé új az információ bár érzi hogy valami nincs rendbe de ilyesmire nem gondolt, egy lépést tesz a nő felé majd megáll közbe megfogja a vállát hogy ne menjen tovább*-Ne higgyétek hogy sokkalta jobbak vagytok mint mi, a főangyalotok az embereket ugyanúgy felhasználja akárcsak mi az embereket nem tudom mivel vagytok jobbak*mondja különös lágysággal*
Vissza az elejére Go down
Tuatha Siobhain
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Tuatha Siobhain


Hozzászólások száma : 335
Age : 36
Tartózkodási hely : Dar\'Draghor
Registration date : 2008. Jul. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue7/90Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/90)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 30 2008, 22:42

-Erre nem kell fogadni...ha nem lennék korcs, akkor nem éreznéd friss illatát a szárnyaimnak.*Éppen Samaelt idézte, a bukott szerint korcs, mert emberből lett angyal. És mindenki megjegyzi, hogy fiatal még, ez van, megszokta már.*
-Tudom, hogy nem tesz süketté. *De neki a lényeg, hogy azt ne lássák, hogy angyal. Minden esetre, nem harcol és kész, ez le van szögezve.*
-Nem...nem pusztultak ki. Pár hete egy megtámadott a parton. Ő most már halott, de biztos vannak még társai.-*Mondja, és közben önkéntelenül is a vállához nyúl, ahol az energiagömb eltalálta. Régen begyógyult már a seb, nyoma sincs, de tudja, hogy ott volt, amiatt zuhant le.*
-Nem mondtam, hogy jobbak vagyunk bárkinél is...de Uriel nem használja ki az embereket, ezt ne merd még egyszer kimondani.*Ez most csak olaj volt a tűzön, mlghogy urielt egy leviathánhoz hasonlítani. Tudja, hogy nem szent a főangyal sem, de akkor is jó, és nem kegyetlen, vagy vérszomjas. *
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 30 2008, 23:06

-Nem mondtam hogy az vagy azt rólunk mondják*mondja kissé gunyoros hangon*-Elvégre mi vagyunk a szolganép akit csak létrehoztak és most csodálkoznak hogy ilyenek lettünk*-Ők tettek ilyenné*ordítja végül majd kicsit lenyugszik*-Nem én kértem hogy ilyenekkel ötvözzenek ők tették és nem az én akaratommal*mondja majd hátrébb lép*-Akkor mégrosszabb lesz bár mintha eddig nem lenne már elég rossz a helyzet franc essen bele*morogja majd megroppantja a nyakát és kicsit elmosolyodik*-Nem érdekel a vezéretek biztosan vannak olyan rossz oldalai amit nem ismersz, ne légy annyira biztos amig nem bizonyosodsz meg ki is a vezéred*mondja bár nem mond ezzel semmit hiszen nem ismeri az angyalt*-Az hogy mit merek az én dolgom, és ha ti szapultok minket én miért ne tegyem,*közelebb lép a nőhöz*-Semmit nem tudsz rólunk semmit*sziszegi*-Soha nem fogod átérezni amit mi nem téged tartottak rabszolgállatként
Vissza az elejére Go down
Tuatha Siobhain
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Tuatha Siobhain


Hozzászólások száma : 335
Age : 36
Tartózkodási hely : Dar\'Draghor
Registration date : 2008. Jul. 19.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue7/90Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (7/90)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Okt. 31 2008, 19:53

-Idéztem valakit...neveztek már engem is korcsnak.*Mondja, tudja, miért nevezik így a leviathánokat, de szerinte nem szolganép. Ha valaki szolga, akkor az szolgál is, a leviathánok meg nem szolgálják Zirriont...mert Zirrion már nem is létezik, eggyé vált Uriellel, és nem szolgálják kasdaye-t sem. Amikor Alaster ordítani kezd, egyet lép hátrább, nos vele sem fog gyakran beszélgetni. Samaellel most amig béke van, kivételesen jól megvan, de ki tudja, mi lesz majd ha ismét újra kezdődik a harc. Következtetés? Csak calroxianokkal barátkozzon egy fehér, ha nem akar olyan barátokat szerezni, akik egy szép napon hátba döfik. *
-Tudom, ki a vezérem...*Mondja dacosan, és el is indul az egyik sikátor felé, ahonnan felszállaht, hazatérhet. Még egyszer visszafordul.*
-Engem is használtak már ki...és ölnöm kellett, hogy élhessek.*És élhessenek a szerettei...lassan eléri a sikátrort, és eltűnik a sötétben, vissza nem néz, el sem köszön. Csupán egy villanás jelzi, hogy már bizonyára hazaért.*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 21:33

*A város már réget felöltötte esti gúnyáját, amikor két megfáradt utazó jár az utcán. Mind a ketten lovon ülnek. Mind a ketten köpenyt viselnek. Ám aki jobban szemügyre veszi őket, észreveheti, hogy az egyik utazó köpenye alatt nehéz vértet visel. Arcuk nem látszik, mivel csuklya rejti őket a homályba. A köpenyek derék tájon gyanúsan dudorodnak.*
- Mikor találkozunk velük.
*Szólal meg az egyik, aki a vértet viseli magán. Ezt a szavakat társához intézi. Ezt követően Elric körbenéz.*
Vissza az elejére Go down
Clavier.D Forelann
Templomos Nagymester
Templomos Nagymester
Clavier.D Forelann


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2008. Oct. 28.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 21:54

*Leveszi a csukjáját majd a társára néz*-Nyugalom ifju lovag azt hiszem nemsokára. De beszéljünk csak eggyes számba, tudtommal egy embert küldenek vele talán lehet tárgyalni*mondja komoly hangon*-TE ismersz fejvadászokat? *kérdezi majd ismét a sötétségbe néz*-Veszélyesek nem jó megbízni bennük ők a pénz hívei bár vannak mások de ők a kevesebb, szóval csak óvatosan és minden szavukat meg kell gondolni nem mindig ugy értik ahogy mondják*mondja komoly hangon majd leszáll a lórol és várakozik*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 22:04

- Rendben van.
*Mondja az ifjú lovag, majd ő is leveszi a csuklyáját, Azért kissé feszült. Hiszen csak egyet ismer. Ő is úgymond már nyugdíjas.*
- Igen. Ismerek egyet. De ő már a saját bevallása alapján nyugalomba helyezte pengéit. Bár úgy érzem, ha kell még tudja forgatni.
*Mondja a Nagymesternek nyugodt hangon, majd páncélkesztyűs kezével megsimogatja az állát, és a rajta növekvő borostát.*
- Remélem lesz időnk betérni Hubi-hoz.
*Vált témát, ahogy eszébe jut a fogadós.*
Vissza az elejére Go down
Clavier.D Forelann
Templomos Nagymester
Templomos Nagymester
Clavier.D Forelann


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2008. Oct. 28.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 22:09

-Én is ismerek eggyet bár nem hinném hogy nem szokott harcolni*mondja egy mosollyal a férfira nézve*-A fejvadászokba egy pozitívum van ha nyugdíjasok ha nem a 98%uk harcba hal meg nem bírják abba hagyni a legtöbb elmegy Shin Durlanba és soha nem látják őket. Balgák csak a veszélyt keresik ők úgymond a természetfelettivel foglalkoznak inkább míg mia avalós veszélytől óvjuk az embereket ők szellemeket kergetnek*kcisit megcsóválja a fejét*-Nem hiszek a természetfelettibe*suttogja majd tovább nézelődik látszik hogy már ideges*
Vissza az elejére Go down
Messehna

Messehna


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 22:14

*A sötétségből egy árnyék érkezik hosszú fekte bőrkabát van rajta arcát is takarja egy része bár ha jól megfigyelik lehet látni az arcán húzódó hosszú vágást. A férfi egyébként fiatal talán 30 évesnek látszik nem idősebbnek. Nincs nála semmilyen pajzs csak egy katana a hátán amit a kettő lovag még nem láthat, lassan oda megy a pároshoz az eggyiket megismeri azonnal meg is szólítja őket*-Sötét éjszakát*mondja majd fejével kicsit billent a kettő felé*-Úgy hallottam a templomos céh egy megeggyezést akar kötni, és érdekelteknek tekint minket,*mondja csendesen hangja kissé sziszegős akár a sötét éjszaka*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 22:34

*Clavier gondolatain elrágódik.*
- Szándékosan mennek egy olyan helyre, ahol csak meghalni lehet? Érdekes.
*Mondja csak úgy magának, majd felnéz a lovagra. Ekkor egy köpenyes alak lép ki a sötétből, és elindul feléjük. Megragadja a kardja markolatát, de még nem húzza elő. Ki tudja, talán ő az, akit vártak. De lehet csapda is. Egy ilyen városban nem lehet tudni. Egy dolgot már megtanult erről a városban. Semmi sem az, aminek látszik. Várja mestere utasításait.*
~Érdekes alak.~
*Gondolja magában, miközben összehúzott szemekkel méri végig a fejvadászt.*
Vissza az elejére Go down
Clavier.D Forelann
Templomos Nagymester
Templomos Nagymester
Clavier.D Forelann


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2008. Oct. 28.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 22:45

-Nemtudom ők találnak benne értelmet, álltalába a különleges megmagyarázhatatlan dolgokhoz őket hívják bár nem tudom milyen alapon*mondja elgondolkozva de ekkor meglátja a férfit, közbe Ericre néz majd kézfejét lefelé fordítja*-Ő az emberünk*mondja majd amikor közelebb lép ő is köszön*-Neked is Messehna*mondja komoly hangon. Ismeri a férfit legalábbis kétszer már találkoztak erről a tagrol hírlik hogy a legsötétebb dolgokba mind benne van és itt nem feltétlenül gonosz dolgokra gondolnak bár már mondták rá hogy az ördöggel kötött szövetséget*-Igen. Ő it*mutat Ericre*-Eric Mongus, templomos társam*mondja komoly hangon majd belekezd*-igen, van itt valami ami értékes lehet mindkettőnk számára*mondja komoly hangon majd folytatja*-Mint tudjátok biztos ti is a város körül egyre több az utonáló és gyilkos, egyedül nem leszünk képesek őket legyőzni. KEvesen vagyunk ezért.... Eggyességet ajánlok*mondja kis gondolkozás utánm majd Ericre néz hátha valamit hozzá akar tenni*
Vissza az elejére Go down
Messehna

Messehna


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 22:49

*A férfi csak biccent a másik felé miszerint érti majd fehér íriszeit Clavierre emeli*-Hmm eggyesség szóval azt kéritek segítsünk az emberi túlerő ellen? VAn más dolgunk is ami fontosabb mint rablóbarbárokat üldözni, ezt levélbe is kérdezhetted volna. A felettesem nem hiszem hogy nagyon repes ettől a tervtől*mondja komoly hangon*-Egyszer már szövetkeztek őseink régen, talán regéitekbe még él, a miénkbe is, azóta ti elfelejtettétek mi az igazi dolgunk*mondja és szemébe egy kis harag jelenik meg, *-Tudod miről beszélek*mondja komoly hangon*-de talán fontolóra veszi a vezetőm ha mondanál valamit ami nekünk is kedvez*emeli fel kezét*-mondjuk egy kis juttatás....
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 23:14

*Észreveszi a kézjelet, így elengedi a penge markolatát.*
- Értem.
*Mondja a nagymesternek, majd ő is bólint a fejvadász felé köszönés képen.*
- Örvendek a találkozásnak.
*Mondja neki, majd bólint egyet Clavier felé, hogy neki per pillanat nincs hozzáfűzni valója az ajánlathoz. Ha majd lesz, akkor beszáll ő is a beszélgetésbe, de addig nem látja szükségesnek. Meg ő amúgy sem politikus. Ő inkább a pengéjével beszél. Azonban fel kelti valami figyelmét. A hallottak alapján kíváncsi lenne, hogy miféle legendáról lenne szó. Nem régóta van a rendnél, és azt sem az erődben töltötte általában, így esélye sem volt jobban elmélyedni a rend történetében. Kicsit felcsap benne a harag, amikor a juttatásra terelődik a szól. De nem szólal meg. Azért látszik rajta, hogy kissé dühös a fejvadászra.*
Vissza az elejére Go down
Clavier.D Forelann
Templomos Nagymester
Templomos Nagymester
Clavier.D Forelann


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2008. Oct. 28.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 23:26

*A férfi arca is megmerevedik amikor a multat említik*-Én csak azt az utat követem amit rendem elkezdett a fő hogy az emberek biztonságba legyenek s amig itt vannak ezek az álnok hordák nem fog megtörténni. az a legenda már majdnem meg se történt* mondja komoly hangon s felsóhajt majd a férfire néz*-Annélkül nem is jöttem volna, mondjuk legyen az elkapottak fejpénzének 70 %-a plussz egy két kissebb juttatás kardok páncélok olcsóbb beszerzése de cserébe akkor segítsetek*mondja komoly szilárd hangon hát igen tudja mikor kell a szavakkal bánni*
Vissza az elejére Go down
Messehna

Messehna


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 23:30

*CSAk bólint,*-Ez így jutányos megbeszélem a mesterrel és értesítelek, *mondja elégedett arcal hiszen ténleg jó üzletet ajánlott a templomos, néhány fejvadász meg igazán beszállhat a harcba bár ők még kevesebben vannak mint a templomosok de párat azért biztos küldenek*-Hogy mondhatod ezt? A ti rendetek fejébe nem is él mi történt volna akkor?*kérdezi kicsit lenézően*-Az irrivitumra kéne fordítaniunk az erőnket nem holmi barbárokra*mondja komoly hangon de ő olyan ember hogy amibe hisz mindig ki áll érte*-Ő tudja?*billent fejével Eric felé*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 10 2008, 23:51

*Figyelemmel követi az egyezkedést, de nem igazán tudja megérteni. Úgy tűnik, eléggé más értékrendet követnek ők, és a lovagok. De ez mondjuk sejthető volt. Hiszen, ha nem így lenne, akkor nem lennének fejvadászok. Ám meglepődik, amikor rá terelődik a beszédtéma.*
- Nem rég léptem be, és általában nem a rend erődjében töltöttem az időm.
*Mondja, hogy a mestert kimentse ebből, de lehet teljesen feleslegesen teszi ezt.*
Vissza az elejére Go down
Clavier.D Forelann
Templomos Nagymester
Templomos Nagymester
Clavier.D Forelann


Hozzászólások száma : 42
Registration date : 2008. Oct. 28.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 11 2008, 00:00

*Hallgatja a férfit majd bólint*-rendben van akkor várom a válaszotokat, de siessetek vele nincs sok idő*mondja majd az Irrivitumra megvillan a szeme*-Azokat már ki irtottuk erről több szó ne essen*mondja erős parancsoló hangon majd körbe néz*-Nem kell befeketíteni az éjszakát ilyen rémhírekkel*mondja hallkabban majd Ericre néz*-Úgyvan ahogy mondta még nemrégen lépett be és nem tanult ki mindent de idővel azt is megtudja*mondja komoly hangon majd egy mosollyal bólint a fiatal lovag felé*
Vissza az elejére Go down
Messehna

Messehna


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 11 2008, 00:03

-Pedig jobb lenne ha mielőbb beavatnád*mondja és ekkor tör ki Clavier nem lép hátra csak halálos hideg pillantással méri végig majd közelebb lép*-Ne légy benne olyan biztos. Az árnyékok megszaporodtak fenn a hegyekbe nem lehet tudni mi kelt ujra életre, tudod melyik városrol beszélek... ott ahol nem jár más csak a halál*mondja sírí hangon majd köpenyébe gyengéden bele kap a szél*-Nem tudhatjátok biztosra és ne tápláljatok hiú reményeket. Tudjuk hogy Thorg rúnái még mindig itt léteznek*fejezi be*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue220/410Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue300/380Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 3 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitimeKedd Nov. 11 2008, 00:16

*Figyeli a beszélgetés további alakulását, de nem tud igazán hozzá szólni, hiszen nem ismeri a rend történelmét. Egyáltalán nem ismeri. De úgy tűnik vannak a rend a történetében is sötét időszakok, amik egyetlen öregben sem keltenek nagy örömet, ha szóba kerülnek. De majd megkérdezi Clavier-t. Hiszen ő is hallotta a szavakat, ha pontosabb jelentését nem is ismeri.*
~ Úgy tűnik van még mit megsimernem.~
*Gondolja magában, miközben figyeli a két embert.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Központi Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Központi Tér
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: Városközpont-
Ugrás: