Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Központi Tér

Go down 
+13
Messehna
Clavier.D Forelann
Marcus Zendor
Elric Mongus
Tuatha Siobhain
Alaster
Cevin Sinistre Gnorf
Antony ForsWald
Juliette Lilli Gabrielle
Mesélő
Salvador De Muerte
Samael
Uriel
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Leonie Carmen

Leonie Carmen


Hozzászólások száma : 145
Age : 31
Tartózkodási hely : Itt is, ott is
Registration date : 2008. Jul. 09.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue80/220Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (80/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue150/260Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/65Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/65)

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Városban   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 21:59

*Két apró cipő kopogása hallatszik ezen esti órákban mikor már a helyi lakosok is házukban pihennek. S csupán a denevérek kiholtozása vagy a macskák verekedése hallatszik. Igen egy 13 éves lánykának nem éppen a legideálíisabb vagy inkább legokosabb dolog kint kószálni. Már régen az ágyában kéne, hogy feküdjön. De nem, ninc solyan ember aki ennek a kislánynak megmondja, hogy mikor menjen lefekedüni, mit csináljon napközben stb. S most kíváncsisága visszavezette ide. Már unta az iskolai létet itt volt az idő, hogy kimozduljon. Vélaszhatott, és hát akülső területek nem vonzották annyira. Bár az sem túl ésszerű, hogy ott csatangoljon ahol már volt egyszer. Méghozzá lopni, s nem is kis dolgott lopott el. és hát most sem azért van itt, hogy azt a tárgyat visszahozza. Nos akkor... Miért is van itt? Hát azt Ő maga sem tudja. Egyszerűen vonzotta a város, a bűzével s sötétségével együtt. Vagy inkább azt a másik szemét aki nem rég óta a fejében él...*~Nah menjünk máshová... ez túl világos, sötétebbre...
Ez nem világos! Itt pont elég sötét van~*Vitázik a leányzó.*~Mondjuk a Holly utca az...
Nem ! Én oda be nem teszem megint a lábamat.~*Ha a szobjában van még hangosan is bezséll. Jó, hogy felfogja, hogy a hangot ki a fejében motoszkál nem hallhatja csak Ő maga. Így legalább a körülötte sétáló, élő, beszélő emberek nem hiszik bolondnak.*~Jajj de nyúl lettél az utóbbi időben...
Eddig is ilyen voltam...
Oh nem! Megváltoztál... Miért nem kívánod a veszélt?
Az pont elég veszélyes, hogy itt kószálok, sötétben, pont ezelőtt a bolt előtt...~*Leonie jobbra fordítja a fejét. Igen innen lopta az ékszereket.*~Ugyan... úgy is alszik a taluj...
Az lehet~*hagyja végül magára a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Cid Kretorian

Cid Kretorian


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Nov. 22.

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 22:07

*Egy kissé szakatd ruházatu ifjonc érkezik meg a városnak ezen részére bár az öltözéke nem mondhatni csövesnek csak néhol itt ott elvan szakadva amúgy fekete sejem ing és nadrág van rajta haja kócokba össze nőve száján egy kis vér szivárog, közbe meglát egy ismeretlen lányt körülbelül egy korosztály lehetnek majd közelebb megy hozzá*-Bocsi *mondja kicsit lassabb hangnembe majd közelebb jön*-Hol vagyok?*kérdezi kicsit fásultan majd össze esik a földön*
Vissza az elejére Go down
Leonie Carmen

Leonie Carmen


Hozzászólások száma : 145
Age : 31
Tartózkodási hely : Itt is, ott is
Registration date : 2008. Jul. 09.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue80/220Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (80/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue150/260Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/65Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/65)

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: embeeeer   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 22:18

*Leonie hihetetlen jól evitázik magával teljesen addig még léptek zajára nem lesz figyelmes. Mint akin meghúzták a kikapcsoló zsinrt megtorpen s mozdulatlanul vár. Érzi szíve egyre hevesebben ver s lassan kiveri a víz.*~Váh, mond, hogy nem a boltos... mond, hogy nem fejvadász...~
Persze másik hang is rögtön válaszol.*~Jajj ne rinyálj már... biztos csak miattad van itt valaki és pont most tévedt erre amikor te itt vagy... bolond...~* Hát Lea ezúttal kénytelen igazat adni. S első rémületén túllépve körbe is néz. De ekkor az alak már ott van mellette. S pár centire választja el a két arcot egymástól. ilyen közelről elég rémisztő látvány egy vérző pofi.
Lea hátrébb lép s érdekes arcal néz végig a fiún. megállíptja, hogy nem kb ugya annyi idős mint Ő.*-Semmi baj...*Vágja rá a bocsira, persze erre nem kellett volna semmit mondani. S elég idétlenül hathat, sőt még viccesen is jönne le ha most mint haverok hülyéskednének egymással. De ez van, ez Lea humora. Elég...köhöm... meglepődik a kérdésen de ideje sincsen reagálni rá hiszen a srác összeeszik s talán Lea még utána is kapna ha a hang a fejében nem állítja meg.*~nee...~*S megáll a mozdulatsor a fiú a földre zuhan. A lány megszeppenve néuzi egy darabig, vagy inkább enged a hangnak ami a fejében motoszkál. S napról napra nagyobb hatással bír a lányra.
De végül leguggol s közelről is megfigyeli a fiút.*-héj...*Suttogja s kicsit megütögeti az arcát. Először bizonyára semmi. Hát megfogja mind két oldalon a felsőjét s húzni kezdi valami sötétebb helyre. Még sem az utca közepén kéne ájultan feküdni. ki tudja mik kószálnak erre.*-Nem igaz... köszönni vagy valami? legalább egy sziát vagy a nveét kinyöghette volna... de Ő nem... megzavarja a gondolat menetem s összeesik. Milyen modor az ilyen?*Dünnyögi magában vonszolás közben. amikor úgy véli biztonságos a hely letérdel mellé.*-Héjj... fiú... héjka... hahó... *Finoman megütögeti az arcát. Víz nincs nála szal leönteni sem tudja.*
Vissza az elejére Go down
Cid Kretorian

Cid Kretorian


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Nov. 22.

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 22:24

*CSAk úszik a nagy semmibe úgy érzi nincs végzet nincs jó se rossz csak az örök semmiség és félelem persze érzi hogy valaki húzza de most még nem nagyon kap észbe eléggé ájult helyzetbe van., majd mintha hirtelen úszni kezdene a felszínre és végül felér ebbe a pillanatba szinte felcsapódnak a szemei majd félig fel is ül zihálva mint akit több kilóméteren keresztül üldöztek, fejébe még mindig ott lángol a tűz kapuja a víz alatt, amely éget mint a pokol és rosszabb mint a halál, lassan végig ér a zihállássla majd ekkor veszi csak észre a lányt aki felette van, szemei rémült pillantássl nézik végig majd lassan megszólal*-Ki vagy te?*kérdezi kicsit kétségbe esett hangon, mégmindig szinte villámlanak a gondolatok a fejébe*-Ez .. Ez.. Freyya*nyögi ki végre majd kicsit elcsendesedik*-Bocsáss meg nem akartam faragatlan lenni csak, ez ... ez anyiira valótlan*néz körbe a főtéren*
Vissza az elejére Go down
Leonie Carmen

Leonie Carmen


Hozzászólások száma : 145
Age : 31
Tartózkodási hely : Itt is, ott is
Registration date : 2008. Jul. 09.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue80/220Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (80/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue150/260Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/65Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/65)

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: ahhhhaaaa   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 22:35

*Lea egy darabig még paskolja a fiú arcát. Aztán kicsit közelebb hajol, hogy meghallgassa lélegzik-e még egyáltalán. Ekkor kipattannak a srác szemei s a lányka is rögtön hátrébb hőköl nehogy megfelelje a felülni készülő fiú.*-Öh... üdvözöllek...*Nyögi megszeppenve s sarkaira ülve vár, hogy a fiú felfogja, hogy mi is történt.*-Leonie vagyok...*Bitcenti oldalra a fejét mosolyogva s kezet nyújt a fiúnak. Ezúttal már nem kell letörölnie a piszkot róla, mint régebben hanem csak simán odanyújthatja tiszta kacsóját.*-Igen ez az...*Bólint határozottan, hogy megerősítse a fiú gondolatait.*-Valótlan?*Érdeklődik.*-Miért is?*Nem nagyon érti a dolgot. Ez a hely miért hihetetlen? Egy városka és nem is valami hatalmas szépség, és nem egy szent hely. Mi olyan nagy szám rajta? A lány nem tudja felfogni a dolgot.*-De egyébként... Hogy hívnak? elárulod a neved vagy esetleg találjam ki?*Húzza fel az egyik szemöldökét mosolyogva.*~Micsoda udvariaskodás Lea... Üsd le és vedd az értékeit...~*Lea mágban elégedetlenkedő hangon folytatja.*~Most ébredt fel...
És? látod, hogy bolond...
Nem az...~*A vívódás ami benne van, arcán nem látszik. Ugyan olyan rezzenéstelen fejjel figyeli a fiút mint eddig. S még az apró mosoly sem tűnik el. A mosoly a leghatékonyabb módszer , hogy átvágj másokat. Ha mosolyogsz, mindig, nem látnak át rajtad. S a mosoly a kínos és kellemetlen helyzetekből is kivág. *
Vissza az elejére Go down
Cid Kretorian

Cid Kretorian


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Nov. 22.

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 22:42

*kezet fog a lánnyal majd megtörli az arcát*-Bocsás meg azt hiszem kicsit nem tudom mi van velem. *mondja majd mintha gondolkozna a nevén*~hogy hívnak? Mi? Mi a nevem? a hang mit mondot.......~-Cid*mondja hirtelen majd kicsit leereszti a fejét*-A másik nevemet nem tudom de Cidnek hívnak, *mondja majd körbe néz*-Nem tudom hogy kerültem ide csak a fejembe ez a hang Freyya freyya ezt emlegette nem tudom mi okból ez valótlan*magyarázza majd kicsit megnyugszik*-Reméklem nem ilyesztettelek meg*mondja kicsit megszeppenve a lánynak*-Nem emlékszek semmire az utolksó emlékem hogy imbolygok valahol az északi főúton és és ....*tenyerét a fejéhez rakja és bele temetkezik*-Aztám előtte semmi utána találkoztam veled....
Vissza az elejére Go down
Leonie Carmen

Leonie Carmen


Hozzászólások száma : 145
Age : 31
Tartózkodási hely : Itt is, ott is
Registration date : 2008. Jul. 09.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue80/220Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (80/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue150/260Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/65Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/65)

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Értelem...   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 23:01

*Figyelmesen hallgatja a zavarodott fiút. Lehet, hogy most nem kéne több kérdéssel traktálnia?*-Hát akkor örülök Cid...*Mondja kedves mosollyal.*~Dehogy örülsz... még egy fura alak...
Jól van na? És akkor mi van, Vágjam az arcába, hogy figy hülyének nézlek?~*Amolyan kültői kérdésnek szánta belül még is választ kap rá.*-Hang? Milyen hang?*Nem bírja megállni, hogy ne kérdezgessen. Muszály és kész, kíváncsivá tette a dolog. most már szeretné tudni mi folyik itt.*-Öh nem nagyon... inkább azt mondanám, hogy megleptél...*Összeráncolja a homlokát s gondolkozik.*-Északi főúton?*Gondolataiban kutat, hogy van-e a közelben ilyen. De Ő csak Északi fő utcára emlékszik.*-Akkor arra sem emlékszel, hogy honnan vagy valósi? Hogy honnan jöttél? *bicit megcsóválja a fejét.*-Hogy kik a szüleid? Vagy egyáltalán vannak-e? *megnézi a fiú ruháit.*-Ilyen sötétben, ezen a helyen, ilyen állapotban nem lenne jó ha kint maradnál... Nem túl biztonságos...*Jöhet még egy kérdés.*-Mond csak... tudsz harcolni? Hogy véded meg magad? Vagy erre sem emlékszel?*Hát igen most túl kíváncsi ahhoz, hogy leállítsa magát bár tudja, hogy a fiú sérült.*-Ha most nem a város közepén lennénk s nem lenne sötét lehet, hogy tudnék rajtad segíteni. Játas vagyok a gyógyfű használatban... S ha az emlékeidet lehet nem is tudom visszahozni... *Eltöpreng...*-Talán egy kicsit, de százszázalékosan biztos nem... bár igazából semmi sem biztos. Szal a lényeg, hogy ezen a helyen nem nagyon tudok veled mit kezdeni. nincs vizem se... pedig innod kéne...*Merre is van a fogadó? Hát igen ez a kérdés motoszkál most Lea pici agyában ahogy körbenéz.*-Van itt a környéken fogadó... Van pénzed?
Vissza az elejére Go down
Cid Kretorian

Cid Kretorian


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Nov. 22.

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 23:24

*Lassan felül majd megrázza a fejét*-Nemtudom valami beszélt hozzám és az akarta hogy ide jöjjek de nem tudom hogy ki és mi*mondja és végig húzza a száján a kezét véres...*-Hmmpf *mondja kicsit elcsodálkozva nem tudja hol lett ilyen*-Nem nem nem tudok semmit az északi úton vagy min jöttem idáig de se előtte semmi szallagszakadás semmire nem emlékszek nem tudom van e valakim*mondja és kicsit kezd rajta kitörni a pánik roham*-Nem tudom hova mehetnék nincs helyem*mondja kicsit már nyugodtabban majd a kérdésre válaszol*-Szerintem meg tudom védeni magam valahogy eddig is kellett élnem nem?*kérdezi, közbe hallgatja a lányt de megrázza a fejét*-Nem tudom semmit nem láttam pénz? Talán valami de nem tudom mi hasznát vehetném*rázza meg a fejét miközbe kicsit próbál magához térni*
Vissza az elejére Go down
Leonie Carmen

Leonie Carmen


Hozzászólások száma : 145
Age : 31
Tartózkodási hely : Itt is, ott is
Registration date : 2008. Jul. 09.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue80/220Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (80/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue150/260Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/65Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/65)

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: hjajj   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 23:38

*A válaszokat hallgatva lassan elhúzza a száját.*-Értem...*Sóhajt egy dolgot.*-Remélem kideríted, hogy mi ez a hang...*Oldalra fordítja a fejét s az utcát nézi.*-De... de mi van ha eddig gondos családban éltél és nem kellett senkvel küzdened... Mert mindig volt aki megvédjen?! Nem emlékszel semmire ugye, szóval nem lehetsz benne biztos...*Húzza el még jobban a száját.*- Hát, ez elég gáz helyzet...*A pénz kérdésen elkerekedik a szeme.*-Hogy mi hasznát? *Szemforgatva felnéz az égre.*-Mondom van itt egy fogadó a közelben. Mondjuk megszálhatnál ott, ehetnél, ihatnál s talán még egy pár emléked is visszajönne...*Aztán meggál egy pillanatra.*-De... persze ez csak akkor lehetséges, hogy ha van elég pénzed... ha nincs...*Felhóhajt és tanácstalanul rázogatni kezdi a fejét.*~Lámpa~*Villan fel az agyában egy ötlet.*-Vagy ha nincs jöhetnél hozzám. VAgy is nem hozzám csak a suliba ahol most megszállok. Egy pár napra leglább, hogy visszatérjenek az emlékeid és megtudjuk, hogy ki is vagy.Talán összetudnék dobni valami keveréket ami rásegít dologra.*Bólint magában, bár még nem próbált hasonló főzetet vagy gyógyító valamit csinálni , de erről a fiúnak ne kell tudnia.*~Lea! Te meg vagy huzatva? Elvinnél valakit a szobádba? Az egyetlen magán helyedre?
Nem dehogy... de ott van sok üres szoba... nem hinném, hogy észrevennék... na meg ...itt nem hagyhatom... a sorsára... magára...~*A válasz természetesen.*~DEHOGYNEM~*Lea lassan feláll.*-Gyere ülljünk le valami padra vagy hasonlóra... az kéne még, hogy pluszba összeszedj egy megfázást is...*Segítő kezet nyújt a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Cid Kretorian

Cid Kretorian


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Nov. 22.

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 23:43

-Nem tudom hogy hol éltem itt a nagy probléma*mondja kicsit elgondolkozva próbál rájönni hogy ki is ő de nem igazán megy*-Hát akkor talán lehet arra felé kell megpróbálkozzak nem tudom mennyim van majd átnézem *mondja elgondolkozva a lánynak*-Te iskolás vagy?*kérdezi majd elgondolkozik*-A fogadókba túl sok az ember lehetséges hogy a suliba kéne menni*mondja magába elgondolkozva*-Szerinted befogadnak?*kérdezi majd köhög egyet kettőt, majd megfogja a lány kezét*-Te mindig ilyen segítő kész vagy másokkal?*kérdezi most először egy kissebb mosolyt erőltetve magára*-Kevés ilyen ember lehet köszi hogy nem hagytál a sorsomra*mondja mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Leonie Carmen

Leonie Carmen


Hozzászólások száma : 145
Age : 31
Tartózkodási hely : Itt is, ott is
Registration date : 2008. Jul. 09.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue80/220Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (80/220)
Életerő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue150/260Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/65Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/65)

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: A mosoly   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 23:59

-Hát igen ez elég nag probléma...*Bólogat miközben a pad felé segíti a fiút.*-Szerintem inkább most nézd át...*Bólint komolyan.*-Igen... az... mondhatni iskolás...*apró mosoly jelenik meg az arcán. Hiszen nem túl régóta iskolás Ő. Csak éppen egy pár hete. Vagy már van az egy hónapja is? Talá több. Leonie nem tudná megmondani, hiszen olyan gyorsan telik az idő.*- Hát...*Végignéz a fiún.*-Lényegtelen, hogy befogadnak-e. És sem ismerek ott sok embert. A lényeg az, hogy engem már ismersz...*Persze nem a szó mély értelmében.*-Tehát egy emberrel már tuti , hogy fogsz tudni beszélgetni...*Mosolyog és leülnek a padra.*-Meg segítek kideríteni, hogy ki is voltál...*Segítőkész? Hmm... a fiú nem ismeri az embereket? Minden mögött van hátsószándék.*~Nem... ~*Vágja rá gondolatban, azoban arcán őszintének ható mosoly jelenik meg.*-Nagyon igyekszem...*Aztán sóhajt s meséjét még megfűszerezi.*-Igen... manapság az emberek, nem tisztelik egymást s csak a sjaát érdekeiket tartják szem előtt.* Megcsóválja a fejét.*~Pont úgy ahogyan most te csinálod Lea...
Ugyan dehogy... Még is mit várhatnék ettől a sráctól... szimplán segítek neki...
Ugyan ezt te sem hiszed el...Van hátsószándékod vald be... Én tudom... hiszen emlékezz... a fejedben élek. Ismerem a terveid...~*És kívülről.*-Igyekszem, megcáfolni azt a kialakult képet, hogy nem lehet senkiben megbízni. S mindegy ember gonosz...*Ekkor táskájához kap, ami tulajdonképpen nem nagy s két rongydarab van ügyesen összevarva. Amolyan tarisznya féleség. Majd előkap belőle valami papírba csomagolt barna izét.*-Csokoládé... Vegyél csak... jót tesz...*Tör magának is.*-Szerintem még ma menjünk a suliba. Neked pihenésre van szükséged...*Igen Lea jártas az orvostudományban. Már amennyire a gyógyfüvek ismeretét és hatását annak lehet nevezni. akarom mondani nem csak a gyógyfüvekét ismeri.*
Vissza az elejére Go down
Cid Kretorian

Cid Kretorian


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Nov. 22.

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 30 2008, 00:22

*Lassan bele túr a zsebébe talán van nála 30 arany ami nem igazán jó bár nem tudja azon mit vehetne, majd hallgatja tovább a lányt*-hát lehetséges hogy a suli lenne a legjobb és még egyszer köszi mindent azt hiszem lkehet rossz vége lett volna ha nem jössz vagy nem akadok rád vagy nem is tudom már hogy mi volt*mondja mosolyogva, majd tovább hallgatja a lányt a csokibol egy kicsit fogad csak el majd ismét LEoniera emeli a tekintetét*-És szerinted mehetünk ? Úgy értem nem lesz probléma ha ott vagyok?*kérdezi*-Köszi hogy segíteni akarsz lehet őrültnek nézek ki lehet az is vagyok csak nem tudom most mi van...
Vissza az elejére Go down
Messehna

Messehna


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 25 2009, 00:05

*Az éjszaka megint csak sötét legalábbis eddig még Messehna nem látott világosságot vagy boldogságot ebbe az egész szarfészekbe dehát van is benne valami valami ami mindig itt lesz az pedig a félelem ő is tudja hiszen minden napja az ezért is lett fejvadász s nem is akármilyen most csak nyugodt esti sétáját rendezi a város ezen részén semmi munka semmi meló csak ő és a félelmek amikkel megtanult eggyütt élni. Lassan megérkezik egy padhoz ahova leül a fények már mind ki aludtak bár egykét házból még világít valami ki meg néhány fákja de semmi több. Mégis elég hogy kivilágítsa a főtér ezen részét a férfi csak eszelősen figyeli a sötétséget*
Vissza az elejére Go down
Andrew Fell

Andrew Fell


Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2009. Jan. 21.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Életerő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 25 2009, 00:28

*Elérkeztem végül a belvárosba, hol csak néhány fény világította meg a tér egy kis részét. A fény után egy emberi alak rajzolódott meg a padon ülve. Még csak az kéne, hogy ugyan az a szörny legyen, de nem állhatok tétlenül. Kardomat kihúztam csendesen és lopakodni felé. Pajzsomat előkészítettem a bal karomra, mintha a hátamat védeném. Lassan, nesztelenül és biztosan közeledtem a férfihez. Ahogyan közeledtem felé, egyre inkább feltűnt, hogy nem ugyan az amivel harcoltam. Hirtelen megálltam mögötte és a pajzsomat püföltem a kardommal. Ez egy fajta tiszteletadás a klánomban, hátha járt a Kenpachi birtokon.*
Vissza az elejére Go down
Messehna

Messehna


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Nov. 10.

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 25 2009, 00:34

*A hang kicsit hirtelen jött de a férfi nem ijedt meg inkább a hang irányába fordult és szemügyre veszi az idegent lassan mozog jeléül hogy nem akar támadni hiszenm ki tudja miféle népség jár mostanába Freyyaba bár ahogy látja a férfi nem éppen támadó típus ez valami köszönési típus lehet nála legalábbis ahogy Messihna megállapítja*-Üdvözlet Freyyaba*mondja csendesen majd körbe néz*-Kiváncsi vagyok hogy mi hoz ide egy vándort főleg ilyen későn. Ahogy látom rajtad még új lehetsz a környéken nincs igazm?*kérdezi mosolyogva*-Amúgy Hívj csak Messihnanak*mopndja bár van más neve is egy igazi de azt már nem használja már majdnem el is felejtette a rossz emlékek miatt
Vissza az elejére Go down
Andrew Fell

Andrew Fell


Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2009. Jan. 21.

Character sheet
Támadó erő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Életerő:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalati pont:
Központi Tér - Page 5 Left_bar_bleue0/0Központi Tér - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 25 2009, 00:54

*
- Massehna? A … a- a-a fejvadász? Asszem hallottam híredet. Én Fell vagyok. A reakciódból ítélve nem jártál a Kenpachi klán területén. – mosolyogtam rá. – Egy ügyben nyomozok, nem akarsz segíteni? – kérdeztem, mert nem árthat a segítség. Ezután a sötétbe merengtem, míg nem kaptam meg a választ. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Központi Tér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központi Tér   Központi Tér - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Központi Tér
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: Városközpont-
Ugrás: