Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 New Freya városi könyvtár

Go down 
+6
Mesélő
Chasity Vise
Santicor Ravenhood
Samael
Brooke Gordon
Kayleen
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Brooke Gordon
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Brooke Gordon


Hozzászólások száma : 78
Registration date : 2008. May. 03.

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 16 2008, 14:30

*Mikor megfordul Samael talája szemben magát és nem sok kellet volna hozzá hogy rá boritsa a kávét mrt megilyesztett.*-A frászt hozzod rám most majd nem rád boritotam a kávét. Igen jobban vagyok biztos a regenerádolásos cucos miatt.*Mondja mosolygva és kzben egy csókot lehel az ajkaira.*-Gyere üljünk le csináltam reggelit nem tudom hogy szereted e a palacsintát de én most meg kivántam.*Mondja és közben helyet foglal.*-Kérsz kávét?
Vissza az elejére Go down
Samael
Éj Harcos
Éj Harcos
Samael


Hozzászólások száma : 256
Registration date : 2008. May. 13.

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 16 2008, 14:37

*Vissza csókol, majd a kávéra megrázza a fejét, és leül, egy két pillanatig csak nézi az ételt, régen evett már valahogy el is felejtette a dolgot, majd lassan kivesz egyet és mégis enni kezd, majd Brookera néz*-Finom*mondja majd egy két percig csendbe marad*-Régóta nem ettem már, megvan talán ötven éve is*mondja majd ki egyenesedik a széken*-Valószinüleg az miatt van, lassan kezd a védekező mechanizmusod is működni, ha elég erős leszel akarattal is tudod irányítani a regenerálódás fokát és gyorsaságát*meséli bár erre a szntre teljesen még ő sem ért el*-Nyugodtan aludtál?*kérdezi kiváncsian*
Vissza az elejére Go down
Brooke Gordon
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Brooke Gordon


Hozzászólások száma : 78
Registration date : 2008. May. 03.

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 16 2008, 14:43

-Örülök hogy izlik.*Ö még mindig kivánja a kávét biztos azért mert mikor még ember volt mindig így kezdte a napot. Tölt magának egy csészével és egy kis tejet meg cukrot rak bele.*-Legalább nem hetekig fog fájni ha nem csak pár napig hál isten.*Mondja mosolyogva és ö is elkezd enni.*-Igen jól aludtam és hálás vagyok hogy itt maradtál velem.*Mondja mosolyogva de gyorsan komoly arcot vesz fel és oda megy a férfi hozz és elé gugol.*-Sajnálom hogy nem vigyáztam magamra csak szeretelek volna újra láttni de elkapott egy áramlatt és a romok felé vitt ott meg szépen fel kenötem a falra. Sajnos sikitotam és ezt az az izé is hallota oda jött és megtámadott. Tényleg mi volt az?
Vissza az elejére Go down
Samael
Éj Harcos
Éj Harcos
Samael


Hozzászólások száma : 256
Registration date : 2008. May. 13.

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 16 2008, 14:49

*Amikor legugol ő is legugol hogy egymagasságba legyenek, majd mélyen a szemébe néz*-Egy valamit meg kell tanulnod, mások miatt ne kockáztasd az életed,*mondja mosolyogva, közbe kézbe veszi az állát*-Nem kell bocsánatot kérni, tudod nem tehetsz róla, mert még mondhatni ember vagy, majd lesz ez jobb is és máskor már nem leszel ilyen kiszolgáltatott, amúgy*hajtja le a fejét*-Nem hiszem a sikitás miatt jött, megéreztem én is pedig több száz kilóméterre odébb voltam, valószínüleg a félelem a zuhanástól váltotta ki és megvilágítottad a lényed*magyarázza neki*-De szerencse hogy nem esett semmi bajod* a kérdésen elgondolkozik*-Fogalmam sincs, egy ember de ahhoz túl erős volt, nem tudom ki lehetett*mondja tanácstalanul*
Vissza az elejére Go down
Brooke Gordon
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Brooke Gordon


Hozzászólások száma : 78
Registration date : 2008. May. 03.

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 16 2008, 14:52

-Hálás vagyok hgy megérezted és épp idöben érkeztél.*Mondja és közben átt öleli és megcsókolja ebbe a csóba bele egya minden háláját. majd fel áll és elmosogatja a koszos tányéokat meg edényeket uttán pedig amí még maradt enni való azt egy konyharuhával letakarja.*-Most mihez kezdünk? Van kedved valamit csinálni vagy vissza kell menned?
Vissza az elejére Go down
Samael
Éj Harcos
Éj Harcos
Samael


Hozzászólások száma : 256
Registration date : 2008. May. 13.

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 16 2008, 14:59

*Töleli majd elengedi amikor Brooke elmosogat amibe tud segít neki majd mellé áll és a szemébe néz*-Még maradok egy kis ideig azután vissza kell térnem, jelentéseket kell tennem*mondja mosolyogva bár az már biztos hogy a lánnyal való találkát nem fogja megejteni. Még csak az kéne hogy bajba keverje Brooke-ot*-Nem tudom igazábol nem nagyon ismerek dolgokat amit csinálhatnánk, neked van valami ötleted,? Elvégre te még jobban ismered az emberek világát mint én*mondja, és végig símit a szárnyain*
Vissza az elejére Go down
Brooke Gordon
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Brooke Gordon


Hozzászólások száma : 78
Registration date : 2008. May. 03.

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 16 2008, 15:06

-Hát nem is tudom mit csinálhatnánk.*Mondja és közben azón gondolkodik hogy hova mehetnének ahol se angyalok se emberek se semmije lények nem zavárnák meg öket. Ekkor beugrik neki a melegvizü barlang.*-Mit szólnál egy kis úszkáláshozz? Nem mesze innen van egy melegvizü barlnag oda szerintem nem sürün járnak angyalok vagy más fajta lények. Na mit szólsz? De ha máshozz van kedved én abban is benne vagyok csak az a lényeg hogy veled lehesek.*Mondja és átöleli és reméli nem tartja túl nyomolusnak vagy rámenösnek samael.*
Vissza az elejére Go down
Samael
Éj Harcos
Éj Harcos
Samael


Hozzászólások száma : 256
Registration date : 2008. May. 13.

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 16 2008, 15:13

*ELmosolyodik*-Még nem ismered őket, akkor is rád találnak ha elbújsz,*mondja mosolyogva*-Ezért kelll magad minél hamarabb harcképessé tenned vagy legalábbis elrejtened ezt az éned*mondja majd bólint*-Mehetünk, arra nem is tudom hogy jártam e*mondja majd átöleli és ha a lány indul akkor ő is követi a barlanghoz,*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue150/220New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue180/260New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue12/65New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 00:05

*csendben érkeznek meg a könyvárhoz az utcán vannak itt Santicor is megáll*-Ha bent van akkor várjuk meg kint majd elkapjuk*mondja komoly arcal majd kcisit elmosolyodik*-Látom Hubira hatottál egy pillanatra sajnáltam is szegény flótást*mondja mosolyogva amibe kicsit el is kuncog*-Komolyan mondom lehet lassan elkezdek félni tőled*mondja de csak hallkan majd elindul egy sötét sarok fele ahonnan mindent láthat, Chasnak is int bár ha van jobb hely amit a nő lát akkor mehet oda is Santicort nem zavarja közbe a férfi lesben áll hogy mikor jön meg a célpont*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue150/220New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue180/260New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue12/65New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 00:13

*Egy macska kecsességével és hangtalanságával érkezik meg a könyvtár mellé. Sokszor járt már erre, ismerös neki a hely. A férfi mondatára bólint és körülnéz. Sötét van, de a csillagok valamennyire adnak egy kis fényt. Elmosolyodik, amikor szóba kerül az elöbbi kis jelenet.* - Kell valamivel hatni az emberekre. Információ kell, akkor bármi áron megszerzem. *Mondja komoly hangon, ámde a különös mosoly ott ragyog az arcán.* - Neked nincs okod a félelemre. Amig nem törsz az életemre, addig nincs semmi gond. *Kicsit nagyobb mosoly jelenik meg arcán, de aztán vonásai megkeményednek. Odasúgja halkan Santicornak.* - Két oldalról jobb támadni. *És máris elindul a pár méterrel arréb lévö kapualjba, ami teljesen sötétben van, igy nem igazán lehet észrevenni Chast.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 00:18

*És ahogy gondolták a fickó éppen most jön ki a könyvtárból a bal kezébe egy könyv lapul ami nem is meglepő barna ballonkabát van rajta fején kalap, az eső hirtelen esni kezd először kis cseppekbe veri vissza a csatorna de az első villám és menydörgés után már neki is áll szakadni a férfi háttal van Santicoréknak így nem veszi észre őket komótosan elindul a főutcán. Most kéne rá lecsapni*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue150/220New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue180/260New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue12/65New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 00:22

*Bólint a nő kifejezésére, majd várakozni kezd nemsokára meg is jön a célpont a férfi elmosolyodik lassan és halkan húzza elő a katanat és mégvalamit ami a bal zsebébe lapul özbe felnéz és látja hogy esni kezd az eső*~franc essen bele mindegsy szeretem ezt az időt~*gondolja és elmosolyodik hosszú haja gubancokba lóg bele a szemébe de nem zavarja feláll és dobni kezd valamit az ellenfél nyaka felé, egy kis pentagonkés ami a tarkót éri nem halálos viszont a férfi szédelegni kezd, közbe int Chas felé legyen az övé a dicsőség neki ma nagyon nincs kedve ölni, és még a végén hentesmunka is vár rá, reméli a nő lecsap rá ugyis kiváncsi hogy tud ölni*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue150/220New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue180/260New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue12/65New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 00:41

*Észreveszi a könyvtárból kilépö alakot és dobban egyet a szive. Felmegy az adrenalin, általában akkor, ha gyilkolnia kell. Az esö öt sem zavarja különösen. Nem fázós tipus, másképp most dideregne egy kicsit, hiszen nincs valami melegen felöltözve. Santicor felé néz és meglát valami csillogót a kezében, ami hamarosan Ian felé repül. Az idegen megtántorodik és ekkor ismét Santicorra tekint. Bólint és elöhúzza az egyik sait a csizmájából. Lazán tartja a kezében a fegyvert, becélozza Ian szivét és könnyedén elhajitja. Rég nem gyilkolt, ez valami felszabadulást nyújt neki, örömmel tölti el. Kicsit örült a nö és ez meglátszik szeme ördögi villanásán. A sai beleáll a tag szivébe és a földre hanyatlik. Chas körülnéz de nem lát senkit. Közelebb lép, lehajol a fegyverért és egy gyors mozdulattal kirántja a még meleg testböl. A sai leghosszabb ága véres, ezen lassan végighúzza a kezét, igy ujjára tapad a vörös folyadék. Chas kicsit megnyalja az ujjait, hisz nagyon szereti a vért. Most mintha valami gúnyos mosoly terülne el arcán.* - Na ennek vége. *Állapitja meg és visszateszi csizmája szárába a sait.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 00:57

*A fickót teljesne hirtelen érte a támadás rákap a tarkójára próbálja kirántani a kést de nem jön össze ekkor már érkezik a Sai ami átdöfi a szívrészt, a férfi egy hatalmas vérköpettel eggyütt felhördül először csak féltérdre ereszkedik majd teljesen elhanyatlik a földön amikor Chasity kirántja a pengét a férfi még hördül eggyet amihez egy kis rángás is társul nemsokára a szájábol és testéből kifolyó vér keveredik az eső vizével és szétfolyik a főutcán a férfi üveges tekintettel nézi a földet maga előtt a könyv ami a kezébe van elázik az esőtől*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue150/220New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue180/260New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue12/65New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 01:04

*Látja hogy a nő milyen hatékonyan gyilkol erre csak bólint de elismeri hogy rettenetesen hidegvérü oda megy mellé majd lenéz a hullára*-Szép volt és gyors halál tökéletes*mondja de arca most kemény nem a nő miatt de utálja azt a részt ami most jön a testet beviszi egy sötétebb sarokba majd előrántja a katanat lágyan ráhelyezi a férfi tarkójára majd másik kezével felemeli a hajánál fogva közbe lábával alá támaszt egy rettenetes reccsenés hallatszik majd a kard éle levágja a férfi fejét a nyakánál fogva SAnticor nem szorongatja sokáig a fejet hanem lerakja a sikátor elejére majd ismét a nőhöz megy*-Ezt a részét utálom mennyünk ez könnyű munka volt a bizonyíték itt marad*mondja és klivesz egy kis fiolát majd meggyujtja a végét és a hulla mellé hajítja. Zőld füst tör ki belőle mely a fellegekbe hág*-Még valami ha tag lettél sose vagy egyedül maximum otthon de a városon belül megfigyelnek, erre mindig figyelj már te is veszélybe vagy a saját céhünk figyel minket mindjárt itt vannak, mi mennyünk a pénzt majd holnap intézik. REmélem Zen megtartotta a jószokását és házhoz hozatja*mondja majd elmosolyodik kezével bele kap a nő hajába kicsit simít rajta majd elengedi*-Szép munkát végeztél ma. Üdv a klubba
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue150/220New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue180/260New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue12/65New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 13 2008, 01:16

*A hörgés hallatán egy rövid fintor szalad át arcán aztán már nem lélegzik többet Ian.* - Kösz. *Mondja egy rövid mosollyal Santicornak, aztán figyeli, ahogy a férfi a sötétbe hurcolja a hullát. Csak félig sejti, hogy mi fog történni, felkészül a látványra. Mégis amikor látja a levágott fejet, hatalmas undort érez. Nem öklendezik, megörzi a hiegvérét, de minden porcikája undorodik a halott fejtöl.* - Tényleg nem volt nehéz. *Ért egyet a férfivel és csodálkozik is, hogy hogy volt ilyen könnyü kinyirni a tagot. Àltalában nagyon kiváncsi, de sajnos információt mindig csak annyit tud meg, hogy kit kell megölni és mi a neve. Tehát csak a minimális dolgot. De Chast az érdekli, hogy milyen szerepe van annak, akit megöl, bár ezt szinte soha nem tudja meg. A fiolán elöször csodálkozik, de miután elötör a zöld füst, megérti, hogy mire jó a tartalma. Végighallgatja Santicor szavait, közben bólint.* - Ez régen is igy volt. Legalábbis az elején mindenképp. *Mondja, aztán kissé elmosolyodik.* - Házhoz? Micsoda luxus, nekem mindig el kellett mennem a pénzért. *Gondol vissza régre. A hasjimitáskor mérhetetlen vágyat érez, hogy odasimuljon Santicorhoz és megcsókolja, de tartótatja magát.* ~Majd otthon.~ *Gondolja és halad az utcán tovább, közben ruhája egyre nedvesebb lesz és rátapad testére.* - Hát kösz... *Mondja, ö nem szokta nagyon dicsérgetni az embereket, most sem mond semmi ilyesmit.* - Jó, hogy végre van valami munka... Mintha már hiányzott volna. *Sóhajt egy kicsit, hiszen bolondság. Hiányozni a gyilkolás? Chas sem tudja pontosan.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Angelicocadu
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Gabriel Angelicocadu


Hozzászólások száma : 434
Registration date : 2008. Aug. 13.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue220/410New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue300/380New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue0/90New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/90)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Keresés   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 15:00

*Itt sem járt még. Mondjuk úgy alapból könyvtárba sem jár sűrűn. De érdeklődését felkeltette egy pár dolog így kénytelen volt betenni a lábát.Nem egy nagy olvasó. Nincs türelme egy könyvet sem végigolvasni. Valahogy nem tudja lekötni egy mű sem még ha izgalmas is. Vagyis még nem volt ilyesmire példa.*~Könyvek... uhh mennyi... itt akár, hogy keresgélek tuti nem fogom megtalálni~*MA sem bírt aludni mint már oly sokszor az utóbbi időben. Forgolódott és gondolkozott egy pár dolgon és az egész éjszakát átgondolkozta. Most meg korán reggel itt találta magát. A lába vitte nem is látta szinte hova lép. Most is ez van. Töpreng miközben odalép az egyik polchoz.*~Szellemek... hmm Lea láttál szellemet kislány? Csak nem igazad volt?~*Lassan végigsétál a polcok között.*~Vagy hallucinált Gary... Ez inkább hihető~*Rázza meg a fejét. Már kezdte elhinni, hogy léteznek a szellemek? Ez nem ő. Ő nem hisz semmi természetfelettiben vagy csodában. Az van amit látnak, mindennek meg van az oka és mindennek meg van a háttere. Nincsenek megmagyarázhatatlan dolgok. Ha valami furcsa az mögött tuti, hogy az ember áll.*~De azért jobb ha utána nézek. Egyrészt a hallucinációnak, másrészt a szellemeknek.~*Azért utána jár, hogy azok miért maradnak itt, és mit akarnak még. Bár abban sem hisz, hogy az ember lelke a halála után felszáll. Szerinte aki meghal meghal. És kész itt véget ér a története. Nem hisz az angyalokban vagy az istenben vagy ki hogy emlegeti. Mindenki a saját sorsa kovácsa. És saját magunk felelünk az velünk megtörténtekért. Nah meg sokszor a körülöttünk élők.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue150/220New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue180/260New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue12/65New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 15:12

*Marcus érkezik meg a könyvtárba nem mostanába járt ezen a helyen de most ide is benézett*~hmm különös hogy az eladót már mióta nem láttam itt. Lehet őt is elnyelte a semmi~*fut át a gondolat az agyán majd megrázza a fejét végül is ezek itt minden napos dolgok eközbe lassan tovább megy látja hogy nyitva van íazért bemegy bár a könyvtárost még mindig sehol nem látja így kcisit különösnek véli a helyzetet*~nincs zárfeltörés vagy betörésre utaló nyom akkor hol a könyvtáros?~*gondolkozik hát igen történnek itt különös dolgok ahogy jár a polcok között majdnem ütközik egy nővel akit már mintha látott volna a templomba megáll előtte*-Üdv csak így egyedül? Szokott erre felé járni?*kérdezi közbe kicsit meglepődött hogy önmagán kívül mást is itt talál*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Angelicocadu
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Gabriel Angelicocadu


Hozzászólások száma : 434
Registration date : 2008. Aug. 13.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue220/410New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue300/380New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue0/90New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/90)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Marcus   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 15:38

~Szellemek... szellem...~*ujját végigvezeti egy soron és elolvassa a címeket majd átmegy a következő sorba. Ekkor ajtónyitásra lesz figyelmes hirtelen odakapja a fejét. És megáll egy pillanatra. Ismét a könyvekre tekint és lekap egyet a polcról. Na ekkor szólítják meg. Lassan az alak felé fordul.*-Üdv! Hát ismét találkozunk?*Talán nem is annyira kérdés volt ez hanem utalás, hogy emlékszik azt alakra.*-Miért kivel kéne lennem?*Na ez már igazán kérdés sőt egy kis meglepettséget is tükröz a hangja.*-Nem igazán szoktam. Sem magam sem társaságban. Csupán most akadt itt egy kis dolgom...*Megfordul és szétnéz a könyvtárban.*-Itt szokott lenni valami könyvtáros? Vagy eladó vagy valami? Vagy esetleg bizalom kasszás...?*Néz kérdőn a férfira aztán ismét végigvezeti a szemét a könyvek között.*-Tényleg ha már így kérdezi. Maga is csak így egyedül?*A könyvet visszacsúsztatja a helyére.*~A könyvtáros meg sehol~*Csóválja meg a fejét mosolyogva. De az utóbbit csak magában mondja és a fejcsóválás is csak gondolatban történik meg.*-Gondolom maga viszont már jártas erre...*Köszörüli meg a torkát majd fejét ismét a könyvek felé fordítja. ÉS keresgélni kezd. nem nagy titok az a könyv ami után kutat. Bárki olvasgathat őrületről vagy szellemekről szóló könyveket. Remélem a bolondokról szólót találja meg hamarabb. Talán ez az egyetlen könyvfajta amit hajlandó végigolvasni. Akarom mondani téma ami érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue150/220New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue180/260New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue12/65New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 15:45

-Hát úgy tűnik*mondja tömören közbe körülnéz a sorok között talán megtalálja a könyvtárost de sehol*~különös~*-Azt maga dönti el kivel kéne lennie*mondja majd bólint*-Kéne lennie de úgytűnik nincs de a bolt nyitva van tehát nem tudom most mi történt remélem nem a szokásos*mondja az eltünésekre utalva de erre most még gondolni se akar nagyon*-Jártasnak jártas de már jó ideje nem fordultam meg erre kicsikét meg is változott a környék nyolc év alatt*mondja elgondolkozva miközbe végig nézi a könyvcímeket közbe aprón elmosolyodik*-Általába egyedül igen mostanába úgy biztonságosabb*mondja nyugodt hangon közbe gondolkozik hogy mi lehet most otthon*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Angelicocadu
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Gabriel Angelicocadu


Hozzászólások száma : 434
Registration date : 2008. Aug. 13.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue220/410New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue300/380New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue0/90New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/90)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Könyv   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 16:03

*Miközben a férfit hallgatja félig ráül az egyik asztalra. Igen asztalra. Az egy dolog, hogy az emberek azt olvasásra szokták használni. Ez őt nem nagyon érdekli.*-Szokásos?*Kérdez vissza és szemöldöke is egy pillanatra megrándul.*-Egyedül biztonságosabb?*Egy pillanatra elgondolkozik.*-Igen ebben van valami. Sokkal könnyebb ha az embernek nem kell félteni a vele utazót. Nem kell arra figyelnie, hogy mikor kaszabolják le.*Bólint de ez inkább magának szólt. Helyeselt, hogy igen ez így van.*-Ha ilyen régen járt itt. Akkor gondolom nem tudja nekem megmondani, hogy melyik sorban vannak a hallucinációval kapcsolatos könyvek?*ismét körülnéz talán ezt is már csak megszokásból csinálja. Ugyanis ha egyedül vagy az ember és vannak páran akik vadásznak rá akkor jobb ha résen van. Vadásznak tényleg. Gab keres egy férfit. Gab új vagy ha jobban belegondolok nem is annyira új hozzáállása, hogy az üldözöttjeit kezdi üldözni.*-Nem ismer egy bizonyos Jack Blood nevű alakot? Azt hallottam, hogy most ide költözött a városba. Bár szerintem csak ideglenesen.*Nyugodtan elüldögél most sem túl barátságos szemekkel fürkészi a férfit. De ő már csak ilyen fajta. Pedig tud az is lenni. Csak nem most és nem egy férfivel akit nem több mint 2 napja ismer. Vagy talán még annyi sem.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue150/220New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue180/260New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue12/65New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 16:10

-Errefelé az eltünések szokásosak nincs mit szépíteni. Nem lehet tudni hogy az ember meddig él*mondja vállrándítva látszólag nem érdekli a város sorsa ami igaz is, csak pár ember érdekli a többi felőle meg is halhat elvégre párat már küldött át ő is a másvilágra*-Ahogy mondja *mondja eggyet értően majd megrázza a fejét*-Nem nagyon, régen jártam erre de nem éppen olvasni inkább csak információ szerzés céljábol akkor se voltam többet a városba négy öt napnál. Két hónapja vagyok hosszadalamasabban ithon*mondja elgodnolkozva közbe azon gondolkozik hogy repül az idő de minden ugyan az marad*-Nem. Nem ismerem, mostanába a város megváltozott kész átutazó hely lett bár régen se volt más csak akkor nem volt annyira feltünő. Miért?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Angelicocadu
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Gabriel Angelicocadu


Hozzászólások száma : 434
Registration date : 2008. Aug. 13.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue220/410New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue300/380New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue0/90New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/90)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 16:27

*Elgondolkozva tekint a férfire amint az meséli, hogy mennyit változott a város. Mindezt Gab nem tudhatja hiszen csak nem régóta van itt. Fogalma sincsen, hogy milyen volt a város és ehhez képest milyen lett. Ő csak azt látja ami most van. És cseppet sem tetszik neki a dolog.*-Van egy kis elintéznivalónk...*Ezzel fel is áll és ismét a könyvek után néz.*-Ki az a városban aki eltudna vezetni hozzá. Mindenféle képen a dolog végére szeretnék járni. Ez is azon kevés dolog közé tartozik az életemben ami halaszthatatlan.*És ekkor pillantja meg a hallucinációról szóló könyvet.*-Szerintem az Gary gyerek enyhén hallucinált amikor a szellemekről beszélt... Vagy a gyerek beszélte tele a fejét. Bár ez kevésbé hihető hiszem egy felnőttnek már van annyi esze, hogy nem hisz a egy gyermek fantáziájának. A gyerekek képesek olyanokat látni a sötétben ami ott sincsen. De, hogy ezt egy felnőttel is elhitessék.*Csóválja mag a fejét majd leül egy székbe és kicsapja valahol a könyvet.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue150/220New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue180/260New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue12/65New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 16:32

*Elgondolkozik majd megrázza a fejét*-Nem nagyon tudom, igazábol a városba mostanság több ember is érkezett de hogy úgy mondjam lenne egy ember egy Santicor nevü fickó de ha már tőle kérdezi az régen rossz soha nem vezeti el oda, nomeg ha igen választ kap akkor nagy valószínüséggel a tag már halott, előszeretettel gyilkol le mindenkit az a fickó nem tréfál és most azt mondják a hírek társa is van akiről szintén az hírlik hogy előbb ől aztán kérdez*mondja elgondolkozva*-Szerintem hát nem tudom sok minden van én szellemet még nem láttam de nem zárom ki semminek a létezését se*mondja bólintva majd kilép az ajtón*-Azt hiszem megyek nedmsokára idő van és dolgom is van viszlát*mondja és kilép az ajtón*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Angelicocadu
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Gabriel Angelicocadu


Hozzászólások száma : 434
Registration date : 2008. Aug. 13.

Character sheet
Támadó erő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue220/410New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue300/380New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
New Freya városi könyvtár - Page 4 Left_bar_bleue0/90New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/90)

New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Távozás   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 25 2008, 18:42

*Kicsit csüggedten hallgatja végig a férfit. Nem tud neki ő sem segíteni. Bár nem is várt túl sokat a helyzettől. Aztán jön a mese a férfiről akivel nem jó ujjat húzni. Legalább ennyivel előrébb van. Jó ha az ember tudja az ilyesmit.*-Értem...*Intézi el ennyivel a választ.*-Viszlát...*Köszön el és orrát ismét a könyvbe nyomja.*~Nem zárja ki...Mi? De még is azt mondta angyalok nem léteznek. Csak úgy kijelentette~*Egy mosoly keretében megcsóválja a fejét. És ismét a könyvet bújja. Egy óra vagy kettő után megunja a keresgélést. Mér vagy 2-3 könyvbe beleolvasgatott ennyi pont elég volt mára neki az írásokból.*~És ezek szerint magamnak kell felkutatnom Jack-et...vaaagy... megvárhatom míg ő talál rám.*Egy nagyot sóhajt és becsapja az utolsó könyvet is. ÉS visszateszi a polcra.*~Akkor irány a boltok... hátha valaki már hallott róla. Még ma... vagy legkésőbb már holnap el akarom intézni az alakot...~*Ezzel fel is áll és az ajtó felé veszi az irányát.*~Lea... remélem igaza van Marcusnak és nem esik baja abban a kiképzőben vagy miben...~*Egy nagyot sóhajt és ezzel ki is lépett az utcára. Ma könnyű pamut vagy valami hasonló anyagú kabátban van ami könnyedén lebeg mögötte. A csuklya részét pedig a fejére húzza. Most nem szeretné, hogy bárki illetéktelen meglássa az ablakból és lenyilazza onnan.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





New Freya városi könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Freya városi könyvtár   New Freya városi könyvtár - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
New Freya városi könyvtár
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: Városközpont-
Ugrás: