Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Új Remény Fogadó

Go down 
+21
Mesemondó
Kővári Teofil
Clavier.D Forelann
Elric Mongus
Tuatha Siobhain
Jasmiane Begum
Johane Smer
Celia Demour
Cevin Sinistre Gnorf
Susan Evangeline Bleeding
Gabriel Santarcangheli
Gabriel Angelicocadu
Clyde
Chasity Vise
Santicor Ravenhood
Marcus Zendor
Leonie Carmen
Mesélő
Salvador De Muerte
Samael
Uriel
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue220/410Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue300/380Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 27 2008, 22:23

- Nem akartam, hogy a belei miatt büdös legyen a helységben.* fejeztem ki magamat elég nyugodtan.
- Azt mondtad... nem könnyű bekerülni ugye? Ez mit foglal magába?* érdeklődtem, majd próbáltam kiélvezni a fogadó csendjét. A sötét, gonsoz csendet, amit csak a hulla fölött repkedő legyek szárnyainak hangja tört meg.*
~ Bele lehet únni? Hát szerintem egy ideig még nem fogok... Hiszen annyi emberen kell még igazságot szolgáltatni. Legalábbis a saját eljárásom szerint.* gondoltam magamban, majd kikértem egy pohár vizet.
- Az öléstől mindig megszomjazom.* jelentettem ki. A csapos remegő kézzel nyújtotta át a poharat, majd nekikezdett a halott eltakarításának. Megittam a frissítőmet, s így szóltam:*
- Akkor elvezetsz arra a helyre?
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 27 2008, 22:35

-Szerintem már így is eléggé büdös van*mondja egy kissebb vállrántással, majd kér egy sört úgytünik most kell egy kis változatosság amikor megkapja lassan inni kezdi*-Nem könnyű, mert nem engednek maguk közé sok embert*mondja komor hangon*-Álltalába ők választanak ki, megfigyelésük alatt tartják az egész mocskos várost, de h akarod majd szólok pár szót az érdekedbe*mondja szokásos hidegségével, a kérdésre megrázza a fejét*-Ha bevinnélek akkor nem csak te halnál meg hanem én is*kicsit elneveti magát*-Nem akarok még meghalni. Most még nem, ráérek arra még van pár aktív évem*mondja megint nyugodt de halálosan hideg hangon*
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue220/410Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue300/380Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 27 2008, 22:45

- Megértettem.* mondtam ugyanolyan érzelemmentesen.*
- Ha szólsz az érdekemben pár szót... akkor azt megköszönöm. Azzal, hogy nem akarsz meghalni, viszont egyedül vagy. Legalábbis, ha kettőnket nézzük.* szólaltam meg, aztán pedig a poharat figyeltem, amely a kezemben volt. Gondolkodni kezdtem.*
~ Szóval az egész várost a bérgyilkosok irányítják mi? Akkor lehet, tudnakmár rólla, hogy itt megöltem ezt az embert. Talán már úton is vannak ide, és amikor elkapnak kérdezősködni kezdenek, majd megölnek. Ha így is lenne, félnem kellene? Nem hinném. Én már úgyis tudom, hova fogok kerülni, mikor elhagyom ezt a nyomorult, szennyel teli világot.* gondoltam magamban.
- Lehet, nem is te döntöd el mennyi éved van még... A magam részéről, én mármegúntam ezt a helyet. Azt mondják a pokol még ennél is rosszabb. Hát én ebben erősen kételkedem...* mondtam egy sóhajtással, rebbenés nélküli tekintettel.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 27 2008, 22:50

*Csak bólint majd ki issza a maradékot is*-Szólok, mostanába úgyis van ott dolgom*monjda nyugodt hangon majd ujját végig simítja a korsó szélén és elmosolyodik*-Ki tudja, lehet hogy nem, egy dolog tart itt felőlem a többi akár pusztulhat *mondja érzelem mentesen majd vissza tolja a csaposnak a korsót*-Azt hiszem senki nem dönt arrol hogy mi lesz a jövője és más se azt hiszem ezt hívják sorsnak? mindegy ha van ilyen akkor jól kibaltázott velem de azt hiszem igaz, nem mindig az egyén szabja meg élete hosszát*mondja komoly hangon majd feljett tolja lábait s így már azzal támaszkodik a pult falának*-Szerintem maga Freyya a pokol és menyország nincs, de ez csak az én elképzelésem*mondja*
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue220/410Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue300/380Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 27 2008, 23:00

- Úgy vélem... a pokol valahol máshol lehet. A menyország pedig úgyis mindegy, mert oda mi nem jutunk el. Köszönöm, hogy szólsz majd az érdekemben.* mondtam, aztán belemerültem az olvasásba, s egy ideig ismét nem szólaltam meg. Az irományt érdekesnek találtam, ám eléggé furcsa dolgok voltak benne.*
- A sors... egy furcsa dolog. Ami vagy létezik... vagy nem létezik. Talán te alakítod, de talán már előre meg van írva.* szóltam halkan, tagolva. *
- Látod Santicor ezért lenne jó a másvilág. A megannyi kérdésre válaszokat kapni. Ez az oka annak, hogy nem látom értelmét az életnek. Minden a halál körül forog. Az élet nem sokat ér. Az élet olyan, mintha kapnál egy azonosítót a másvilágra, s asszerint létezhetsz majd ott. Ez pedig az én véleményem. Téged mi tart még itt ezen a világon?* kérdeztem, miközben a könyvet bámultam.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 27 2008, 23:07

*Erősen mered maga elé de tisztán hallja amit a férfi mond*-Lehet de akkor Freyya a pokol kapuja*mondja egy kissebb köhögéssel kísérve amit hamar abba is fejez*-Azt hiszem ennyit megtehetek elvégre mindegy mit teszünk egyszer úgyis mindenki meghal de ez már régi dolog*mosolyodik el*-Én még nem döntöttem el de sokat gondolkozok rajta majd egyszer kiderül talán akkor amikor meghalok de akkor legalább megtudom mindenre a választ*mondja majd megroppantja a nyakát mostanába tul sokat gondolkozik*-Az élet csak egy út és ha végig érsz rajta akkor jutsz el oda hogy már nem vagy az élők sorába a cél azt hiszem maga a túlvilág nevezzük pokolnak mennynek vagy bárminek*mondja hiszen ő így hiszi a kérdésre elmosolyodik*-Egy nő*mondja lassan majd a férfi felé fordítja a fejét*-Különös igaz? Nem szeretem az embereket sőt gyilkolom őket és mégis egy ember tartja bennem azt ami még vagyok és kelt bennem még emberi érzelmeket amit azt hiszem soha nem nagyon éreztem *mosolyodik el*
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue220/410Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue300/380Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 00:14

- A pokol kapuja? Az meglehet...* mondtam halkan, aztán kicsit meglepődtem Santicor válaszán, majd a két szememet odakaptam, de lehet, hogy ő ezt nem látta. Lassan visszafordítottam tekintetem, s mintha nem lpődtem volna meg megszólaltam:*
- Egy nő? Értem... Azt mondják a nők a férfiak gyengéi. Én ezt még nem tapasztaltam. Talán a szerelemről beszélsz. Egyszer én is szerettem egy nőt... az anyámat, ám ő meghalt. Az addig is elég keserves életem, ott vált igazán pokollá. Az apám részeges lett, a testvéreim démonnak tartottak. Megakartak ölni, viszont valami csoda folytán megmenekültem, és eljutottam New Freyyaba. Itt utcagyerek lettem, de nem mondhatnám, hogy sokon múlott az életem. Befogadott egy öreg, aki megtanított kardozni, majd elindultunk egy üzleti útra. Az erdőben 6 banditával találkoztunk, kik megölték az öreget. Mint kiderült a fivéreim voltak. Eztán megöltem őket... mindet. Tudod mennyire élveztem? Nagyon is. Csak azt sajnáltam... hogy nem kínoztam őket meg.* szóltam, és egy gonodsz félmosollyal ránéztem Santicorra. Ezt követően tovább néztem magam elé, rideg tekintettel.*
- Mesélj te is valamit! Ha már így összeismerkedtünk...
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 00:35

-Én ezt a nevet adtam volna neki a Pokol kapuja. Mert az*mondja komor hangon*-Nem tudom milyen okbol lett minden ilyen de ami itt megy már nem emberi lassan az egész egy nagy fekete örvény lesz ahol minden elveszik, Nem mintha érdekelne*mondja komoly hangon nem is érdekli maga a világ sorsa közbe bólint*-Lehet hogy azt mondják de nem hinném, az csakis rajtunk függ. Nekem ő a társam is álltalába egymás hátát védjük és szerintem mindenkinek szüksége van ilyesmire ezen a világon aki nem az korán hal*mondja majd hallgatja tovább a férfit*-Kemény lehetett a családdal főleg, bár van aki más utakat jár*elmosolyodik*-Hogy magamról? Nincs mit nagyon tudni a szüleim közül anyám Freyya eggyik tisztség viselője volt. Apám rosszabb bár büszke vagyok rá. Az eggyik legjobb bérgyilkos volt Freyyaba aztán..... egy idő mulva sok lett az ellenlábasa*mondja miközbe szétnéz a kocsmán*-Anyám rá pár évre halt meg betegségbe a gyerekkoromat én is az utcán illetve a családi birtokon töltöttem amig meg nem talállt a Céh, persze közbe tanultam sokat nagyon sokat hogy ezt elérjem*meséli*
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue220/410Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue300/380Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 00:51

*Miután végighallgattam Santicort, azt gondoltam neki is elég nehéz élete volt, ám lehet, nem kapott annyi szenvedést, mint én.*
- A társad... és egyben a szerelmed. Nem lehet könnyű mindig őérte aggódni a küldetéseid során. Ha egyáltalán aggódsz miatta. Látod nekem nem, hogy szerelmem, ám még társam sem akadt. De nem is vágyom egyikre sem. Hiszen azt a sok szenvedést, mit az élettől kaptam, már nem akarom sokáig fokozni, vagy húzni. Ezen a világon egyszer leszek még boldog. Az pedig a halálom napja lesz...* mondtam ismét semmi hangsúlyt nem fekteve a beszédemben.*
- Én nem félek semmitől. Amikor majd mindenre választ kapok... eldöntöm hogyan tovább. Ha egyáltalán lesz még onnan tovább. Szóval ez a Céh, ennyire kötődik az életedhez. Érdekes. Egy ember, kinek jövője már születése napján elrendeltetett. Gondolom apád is a Céhben dolgozott, s minden áron azt akarta volna, hogy te is tovább vidd, amit ő elkezdett. Kegyetlen a világ. Ezért én is kegyetlen vagyok vele szemben.* jegyeztem meg magamnak, és vártam Santicor mit mond.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 01:09

-Azt hiszem több egy szerelemnél tudod egy különbség van köztünk, téged már semmi nem tart itt*kis csendet hagy majd folytatja*-ahogy kiveszem te halál vágyó vagy viszont magad nem akarod megőlni, sok ilyet ismertem, ameddig tudjátok addig járjátok az utat melynek a vége már el van rendeltetve csak még nem tudni mikor és hol. És legfőképpen hogy*elmosolyodik lágyan*- Nekem ő a másik felem tudod ha az eggyik fél létezik addig a másik is függünk egymástol, ha nem lenne valószínüleg én is olyan lennék mint te. Előtte olyan is voltam*mondja csendesebben majd megköszörüli a torkát*-Érdekes ember vagy te. Ha jobban ismernélek azt mondanám vágysz a halálodra, csak azt várod mikor teljesül végre*mosolyodik el majd bólint*-Különös és egybe érdekes is, a céh körüllengte a családomat apám jó harcosuk volt, de a munkát soha nem hozta a családba ahogy emlékszem, a halála után és anyámé után viszont úgytűnik önkéntelen énis erre az útra kanyarodtam , az apámat Fejvadászok ölték meg, a bosszú hajtott mig meg nem találtam a gyilkosainak leszármazottait és azokon álltam bosszút ha nem találtam meg a valódi elkövetőket és mondjak valamit?*hallkan felnevet miközbe mondja*-Nem éreztem magam jobban tőle se rosszabbul csak megtörtént aztán a céh felfedezett és most itt vagyok, volt már szebb napom is rosszabb is de annyi biztos hogy eddigi életem a Céh körül forgott és fog is nomeg a társam körül ....
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue220/410Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue300/380Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 01:22

*Ekkor én is elmosolyodtam egy kicsit, majd a békés vigyoból, kicsit őrültebb lesz.*
- Tudod, én igazából nem csak a halálra vágyom. Az emberi test gyenge, és semmi különleges nincs benne. Nyilván tudod, miért olvasom az ilyen könyveket. Azt hallottam, sokan haláluk után más formában élednek újá. Erősebbek, hatékonyabbak lesznek. Úgy gondolom nevezhetem őket démonoknak is. E könyvben olvastam, hogy ezek a lények vissza tudnak térni az élők világába, ahol képesek külömböző cselekedetekre. Ez az én célom is. Erőssé válok, s visszajövök ide, erre a szánalmas, szennyezett helyre. Talán elpusztítom az emberiséget, vagy lehet, örökre meghalok.* mondtam elég idegbeteg tekintettel, aztán újra visszaválzozott a hidegségem.*
- Esküszöm, ha lehetőségem nyílik erre, akkor megkereslek, és beszámolok neked arról, mi zajlik ott az életen túl.* szólaltam meg, mközben ránéztem Santicorra.*
~ Azt, amit későb veled tervezek egyenlőre még hülyeségnek tartanám elmondani. Viszont, ha minden úgy megy, ahogy tervezem, akkor te sem maradsz szerep nélkül... Santicor.* gondoltam magamban.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 01:42

*Csak végig hallgatja de igazábol ő ilyesmikbe nem hisz puszta babonának nézi a dolgokat nomeg valahogy ezt is tanulta*-tudod nem hiszek se démonba se angyalba ha valakik léteznének rajtunk kívül már régen tettek volna valamit*megcsóvlja a fejét*-Magamba hiszek semmi másba *ismétli önmagát miközbe csak nézelődik szerte széjjel*-Kiváncsi leszek rá,*mondja még tömören hozzá majd maga is a zárkózott csendjébe borul néha néha átismétli a legendákat magába de nem nagyon szokott hinni az ilyesminek még nem ameddig nem történik meg a dolog addig nem...*
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue220/410Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue300/380Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 01:56

- Természetesen rád bízom, hogy mit gondolsz. Én ebben hiszek, de az is lehetséges, amit te mondasz. Ki tudja?* kérdeztem, aztán észrevettem, hogy már mennyire késő van. Talán már lehetett hajnali 2 óra is. Lehet a fogadó ilyenkor már rég zárva szokott lenni, ám a fogadós nem igazán merte hazaküldeni a két titokzatos, és fölöttébb gyanús alakot, akik mi voltunk. Valószínűleg jobban is tette, hiszen nem hiszem, hogy jót álltam volna magamért. Az ilyen jelentéktelen emberekkel szemben még jobban kegyetlen vagyok, mint azokkal, kik érnek is valamit.
~ Nem tart már sokáig a hitetlenséged Santicor. Mert, ha egyszer eljön a pillanat, mit már oly rég óta várok, akkor majd meglátod...* gondoltam, miközben fél szemmel őt néztem.
- Már nem vagy... szomjas?* tettem fel a kérdést, kicsit terelve a témát.*
- Örülnék neki, ha ért volna valamit a szónoklatom. Gondolkoztam, s rájöttem, neked még nem szabad meghalnod. Sok mindent kell még tenned ebben az életben. Még ha azok nem is a leghasznosabb cselekedetek lesznek...* szólaltam fel.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 22:35

*Lassan megérkeznek a fogadóba persze Marcus az úton válaszol neki*-Hmm elég érdekes munka mondjuk úgy hogy szökött fegyenceket üldözök vagy olyasmiket akikre fejpénzt tűztek ki, az egészbe csak az a rossz hogy át kell kellni több kilóméteren mire utol éred és persze álltalába mindig az a vége hogy meg kell ölni*mondja kicsit elgondolkozva*-Magam részéről nem vagyok oda a gyilkolásért de lassan már teljesen hozzá szoktam elég sok aktív évem volt. *kicsit felsóhajt *-Pedig cask 25 vagyok*mondja majd körbe mutat amikor belépnek a helyiségbe*-No ez lenne a fogadó Hubi tulajdona álltalába olcsó minnden még a szoba is ami nagy szó..
Vissza az elejére Go down
Fenrir
Árny Örző
Árny Örző
Fenrir


Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 15.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 23:14

-Köszönöm. Egy körre a vendégem vagy. *A pulthoz mennek.* -Egy pohár vörösbort kérek. Meleg ételt tartanak? *A kocsmáros igenlő válasza után Fenrir rendel egy sült oldalast. Jó pár napja alig evett. Miután Marcus is rendelt, helyet foglanak az egyik asztalnál a fal mellett. Kellemes meleg van odabent, jól esik betérni ide egy ilyen hideg éjszakán.* -Hogyan válhatok én is fejvadásszá? ~Van egy két elintézetlen ügyem. Itt a lehetőség...~ *Fájó emlékek törnek elő Fenrirben. Áruló barátokról, elvesztett szerelemről szólnak... Kinéz az ablakon, a Hold megvilágíja a fogadó előtt lévő fákat. Felsóhajt.* -Szóval? Mit kell tennem?
Vissza az elejére Go down
http://fenrir.web.elte.hu
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 23:28

*Elgondolkozik majd bólint*-Köszönöm*mondja majd ő csak egy sört kér közbe megvárja mig kiszolgálják Fenrirt majd válaszol*-A céh mindenütt jelen van nem csak mi de mi elég erősek vagyunk mi vagyunk a fejvadászok van néhány ismerősöm ott fent, ha érted mire célzok szóval ismerek pár fejest akik segíthetnek talán be tudlak ajánlani náluk*mondja majd kortyol eggyet a sörből miután megkapja*-gondolom tudsz harcolni nemde?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Fenrir
Árny Örző
Árny Örző
Fenrir


Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 15.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 23:47

-Csak a két öklöm a fegyverem. Ahonnan én jövök, ott csak nagyon kevés harcos van. Ezért érdekelne a Céh. Szeretnék íjász lenni. *Régen, még gyerekkorában Fenrir látott egy embert, aki távolról jött, és csak egy éjszakára de megszállt a környékükön. Az emberek, akik utána jöttek, láthatóan nem nagyon szívlelték. Körbevették a házat, és megtámadták a férfit, de ő már várta öket és egy embert - egy nyíllal pontossággal, minden sérülés nélkül elintézte a támadóit. Ebben volt valami elegáns, és erőteljes, ami megragadta Fenrir fantáziáját. Az a férfi Fejvadász volt. Fenrir olyan akart lenni, mint ő...*
Vissza az elejére Go down
http://fenrir.web.elte.hu
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 23:56

-Ha jól használod erősebb mint egy kard, *mondja mosolyogva majd hallgatja tovább*-A céhbe megadják az alkamat hogy tovább képezd magad, csak a feladatot teljesítsd*mondja komoly hangon amit tud hiszen anno ő is így kezdte bár amikor belépett ő már tapasztalt volt*-Én nekem mesterem volt a szüleim halála után ő vett magához és jártuk eggyütt a vidékeket*kicsit felsóhajt*-Mercurius mester már halott de próbáltam tovább vinni az örökséget azt hiszem tudok neked segíteni*mondja elhatározva magát*
Vissza az elejére Go down
Fenrir
Árny Örző
Árny Örző
Fenrir


Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 15.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeVas. Nov. 30 2008, 00:11

*Fenrir pár másodperc hallgatás után megszólal.* -Tanítasz engem? *Fenrir kortyol egyet a borból.*~Igen, itt a lehetőség. Most végre az lehetek, aki mindig is akartam lenni.~ -Én készenállok. *Fenrir leteszi a poharat, és határozottan Marcus szemébe néz.* -Mindigis egy ilyen lehetőségre vágytam. Mindent megteszek, hogy Fejvadász lehessek. *Izgatottan várja a választ, bár próbálja leplezni, így komoly arcot vág, de görcsösen szorongatja a poharat.*
Vissza az elejére Go down
http://fenrir.web.elte.hu
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeVas. Nov. 30 2008, 00:16

*Elgondolkozik*~eddig az életem most már békés volt térjek vissza az ősi rendhez?~*gondolkozik majd végig néz a fiún*~hasonlít rám régen bennem is ekkora volt a tűz. Ha ezt akarja....~*lassan felsóhajt miután végig vezette a gondolatot majd a férfi szemébe néz*-Ha komolyan gondolod, és elhatározott vagy akkor elviszlek a céhbe és te leszel a társam, ha minden jól megy hamar kitanulod a szakmát és ténleges tag lehetsz, esetleg még tanítványod is lehet. Most akkor én fogadlak annak mint anno engem Mercurius mesterem*mondja komoly hangon *
Vissza az elejére Go down
Fenrir
Árny Örző
Árny Örző
Fenrir


Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 15.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeVas. Nov. 30 2008, 00:38

-Köszönöm. Megteszek mindent, hogy megfeleljek. *Fenrir nem akar hinni a füleinek.* ~Itt az idő. Végre sikerült. Tagja lehetek a Céhnek. Hány évig vártam erre...~ *Fenrir elmosolyodik. Megemeli poharát Marcus előtt, és egy húzásra kiissza az egészet. A hús is elfogyott idő közben. Kinyújtóztatja fáradt lábait, és eszébe jut, hogy egyelőre nincs hol laknia.* -Azt hiszem kibérelek egy szobát éjszakára, napok óta alig aludtam. Hogyan tovább? Holnap elviszel a Céhhez?
Vissza az elejére Go down
http://fenrir.web.elte.hu
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Dec. 01 2008, 00:21

-Szerintem sikerülni fog de majd meglátjuk ha sikerül beszélnem a főnökeimmel*mondja komoly hangon majd megissza a maradék italát egy köszönöm pillantást vetve a csapos felé majd ismét Fenrire szegeződik a pillantása*-Szerintem itt bérelj nyugodtan aztán ha minden jól megy lebeszélem egykét taggal aztán elhozom ide az eggyiket ő majd megállapítja hogy bekerülhetsz e de ahogy elnézlek megvan az adottságod hozzá hogy fejvadász lehess a többit meg meglátjuk most nem tudok én se sokat mondani. Este viszont ne nagyon mászkálj mostanába főleg ne a külvárosba az a hely......*kicsit elcsendesedik*-Nem élőnek való,*fejezi be egy kissebb sóhajjal miközbe körbe néz a kocsmába*-Az emberek nagy része itt mulatozik de amikor haza felé haladnak kiváncsi lennék rá mi járhat az agyukba. Talán valami olyan kérdés hogy "nem én leszek a következő?"*mosolyodik el majd a férfire néz*-Ha jól végzed a dolgodat szerintem pár hónapon belül már vehetsz házat megadnak a GreenHillen ahol én is lakok, békésebb környék mint ez itt
Vissza az elejére Go down
Fenrir
Árny Örző
Árny Örző
Fenrir


Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 15.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Dec. 01 2008, 00:44

-Rendben. Köszönöm. *Fenrir feláll az asztaltól, és a pult felé fordul. Egy lépés és egy kis gondolkozás után újra Marcushoz fordul.* -Mi a baj a külvárossal? Miért beszélsz mindig így róla? Történt ott valami? *Fenrir kérdően néz Marcusra. Tudja, hogy a város utcái nem a legbiztonságosabbak, főleg éjszaka, de úgy érzi, Marcus valamit elhallgat...* ~Ennyire nem szokás óvva inteni senkit csak úgy... Mindenki tudja, hogy az utcák veszélyesek.~ *Fenrir a választ várva visszaül az asztalhoz, és Marcus szemébe néz.* -Valamit nem mondasz el...
Vissza az elejére Go down
http://fenrir.web.elte.hu
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue150/220Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue180/260Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue12/65Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (12/65)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 22:58

*Egy kicsikét össze húzza a szemeit majd a férfira néz*-Tudod erről nem sokan tudnak én is csak messziről láttam. Messze innen jó néhány napi járóföldre van egy másik város is. A neve Shin Durlan. *itt lehalkul látszuik nem akarja hogy mások is hallják*-Az a város.... Egy kísértetváros nem más már csak. Régen még pár száz évvel ezelőtt emberek lakták de most*csóválja a fejét*-Egy teremtett lélek se, viszont azt mondják valami valami sötét van ott amiről a városiak tehetnek. A város két nap alatt teljesen kihalt máig nem tudják miért.*itt kis szünetet hagy*-Azt mondják éjszaka már korántsem annyira lakatlan a város nem tudni mi rejtőzik vagy mik rejtőznek ott de nem jó arra menni még nappal se. Körül zengi a sötétség. És hogy miért mondtam ezt? MErt azt mondták ott is így kezdődött mint itt a külvárosnál. Csak ott gyorsabban sokkal gyorsabban
Vissza az elejére Go down
Fenrir
Árny Örző
Árny Örző
Fenrir


Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 15.

Character sheet
Támadó erő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Életerő:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalati pont:
Új Remény Fogadó - Page 8 Left_bar_bleue0/0Új Remény Fogadó - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 23:23

-Azt hittem Shin Durlan csak mese... És te attól tartasz, hogy ugyanez fog történni New Freya-val is? Hogy kísértetvárossá lesz? *Fenrir csak rémmeséket hallott a kihalt városról. Eddig azt hitte, csak a gyermekeket ijesztgetik vele. Azt mondják, onnan még senki nem tért vissza élve. A sötét erő, ami a várost uralja, minden arra járót foglyul ejt. Fenrirt kirázza a hideg.* -Kíváncsi lennék, milyen Erő képes erre... *Fenrir megint kifelé bámul az ablakon. Hirtelen egy pillanatnyi csend lett úrrá a fogadón. Hallani lehet a szél süvítését a faágak közt. Különös érzés... Aztán amilyen gyorsan jött, el is szállt a némaság a helyiségből. Az emberek tovább beszélgetnek, a poharak tovább csörömpölnek.*
Vissza az elejére Go down
http://fenrir.web.elte.hu
Ajánlott tartalom





Új Remény Fogadó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új Remény Fogadó   Új Remény Fogadó - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új Remény Fogadó
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: Városközpont-
Ugrás: