Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 BloodWrath Erdő

Go down 
+6
Diane Archambaul
Josta Gambit Davis
Kayleen
Modesta
Alaster
Uriel
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 01:33

*Csak nézi amit csinálnak valahogy undorodik tőle de mégse látszik az arcán néha a kiváncsiság jobb mint az undor szinte már érzi amit ők érezhetnek majd megrázza a fejét*~ez boszorkányság~*gondolja de nem érez már olyan undort hogy hányni tudna inkább valami mást nem tudni mit, közbe Chas felé néz*-Az szertartás, valami pogány szertartás lehet főleg abbol itélve amit a tag csinál*mutat az ujjával a szakálas vénemberre*-CSAk tudnám mire jó ez*mondja halkan,*-De nagyon különös érzés fogott el ezekből sugárzik az erő de mitől???
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 01:42

*Szótlanul figyeli a szertartást, ami egyre vadabbá kezd válni. Minden mozdulatot szemügyre vesz, érdekli a dolog és valami hatalmas erö öt is áthatja, amelynek egyre erösödik a vonzása. A nö már-már ott tart, hogy kilép a fedezékböl és felfedi kilétét, de aztán Santicor hangja visszarántja. Kicsit gondolkozik, és a kos láttán beugrik neki valami.* - Ördögimádók. *Jegyzi meg halkan.* - Igen, valami vonzeröt éreztem én is, majdnem odamentem hozzájuk. *Mondja még mindig suttogva.* - Azt sajnos nem tudom, hogy mitöl, pedig nem ártana kideriteni. *Kicsit elgondolkozik, aztán Santicorra tekint.* - Szerinted mit csináljunk? Ezek az emberek lehet, hogy másokat is feláldoznak. Talán, akik idejönnek a városból azért nem térnek haza, mert áldozatokká válnak. *Állitja fel ezt az elméletet, közben fél szemmel a szertartást figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 01:50

*A rítus a tetőfokára hág majd az emberek szinte egyszerre dermednek meg majd fekszenek el a földön nem tudni mi ez, a szakállas fazon körbejár és megöntözi őket a legsötétebb dolgok mennek itt ami már tulmegy mindennek a megcsúfolásán szinte már hivogató hogy az ember oda menjen a tűz közbe lassan kialszik hatalmas köd kerül a helyre egy darabig van majd hirtelen felszívódik és mindenki eltünik. Egy látomás volt? vagy valami más? jó kérdés de a hely mégmindig szinte vonzza az embert*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 01:56

*Szinte megbabonálzva nézi nem tudja hogy mit kéne tenni végül végignézi az egészet*-Azok. Fanatisták,*mondja morogva*-Én is éreztem ugyan ezt mintha köztük lennék*megfogja Chas vállát*-Jó hogy ketten vagyunk*mondja majd figyel tovább nem tudja ő se hogy mi miatt van közbe leszáll a köd Santicor csak néz majd amikor felszáll elcsodálkozik*-Hova tünhettek?*kérdezi majd most megindul lefelé a hely nagyon különös és érdekli a dolog*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 02:04

*Az öntözés talán már neki is sok egy kicsit, de tekintete még mindig a jelenetre tapad és nem tud szabadulni töle.* - Igen, még szerencse. *ért egyet a férfival. Amikor megjelenik a köd és hirtelen minden eltüni, kicsit meglepödik a nö.* - Ez meg mi? *Fut ki száján az elsö kérdés.* - Mi volt ez? Hogy tudtak igy eltünni a semmibe? *Újabb kérdések, de sejti, hogy Santicor nem tud ezekre választ adni. Amikor a férfi elindul, bizonytalan léptekkel követi.* - szerintem csak óvatosan, mert ez lehet egy csapda is. *Chasity hirtelen elég gyanakvó lett és inkább lassan közeledik csak a hely felé, nem akar csapdába esni.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 02:13

*LAssan leér majd lassan körbe néz végig néz a véren*-Ez az állat vére elég érdekes egy esemény volt*mondja majd felegyenesedik*- Szinte bűzlik minden a szextől*mondja kissé elhúzott szájjal azért érzi a szagokat és cseppet sem szereti*-Nem tudom én se hogy mi lehetett de érdekes volt és kicsit olyan vonzó is de rossz*mondja ki a végén majd bevárja Chast *-nem hiszem hogy csapda lenne annyi idejük nem volt lerakni*mondja majd körbe néz talál egy könyvet és felemeli*-Flamme Mortis*mondja majd meglengeti a bőrkötésü könyvet*-CSak ez maradt itt*mondja majd bele lapoz nézzük csak*-Mi akik adózunk neked küldj nekünk jelet. Élő húst adunk a tiszteletedre és annak a részére mi eljő mikor a hold négyszer négyet fordul*-Ez mi? *kérdezi talán a nő érti*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 02:26

*Ö is halad az áldozás helyszine felé és végignéz a nyomokon. A vérrel neki nincs baja, cseppet sem, de ö is érzi azt, amit Santicor.* - Ez csak egy ritus náluk. Gondolom az Ördög meglátására vagy nem tudom mire jó a vérfertözés az esetükben. *Kicsit lehajol, hogy közelebbröl szemügyre vegye a nyomokat.* - Furcsa volt a láng. Viszont azt könnyen el lehet szinezni. Most nem jut eszembe, hogy milyen anyaggal, de valami fémporral. *Ez most hirtelen eszébe jutott, talán nincs olyan sok természetfölötti itt, talán van amit meg tudnak magyarázni. A börkötéses könyvre veti pillantását és felegyenesedik. Kicsit elgondolkozik, majd megszólal.* - Úgy hangzik, mint valami ima féle. Az világos, hogy élö húst adnak, vagyis élve feláldozzák az állatokat. Talán még embert is, de ezt nem tudjuk biztosan. *Eddig eljutott a gondolkodásban, csak ezután jön a neheze.* - A hold négyszer négyet fordul.... *Ismétli el a szöveget magának.* - Talán a négy negyedet akarja jelképezni, mert a Holdciklus felbontva négy negyedböl áll... *Véli a nö, de egyáltalán nem biztos állitásában.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 02:35

*Elgondolkozik a nő szavain*-Nem is a láng miatt aggódok ez a szertartás pedig nem jó, visszolygok a tömeges dolgoktól főleg ha vérrel fertőzik*mondja komoly hangon*-Ez egy ima de nem tudom miféle felsőbrendü lénynek akarják e és azt se hogy mennyire igaz bár ezek után*megrázza a fejét és oda megy Chashez közbe a könyvet markolássza*-Én inlább amiatt aggódok hogy ez melyik napra esik? Én ugy vettem hogy négyszer négyet fordul azaz tizen hat nap de nem biztos*mondja komoly hangon*-A te állításod szerint mikor jöhet el ez az idő?*kérdezi és közelebb lép a nőhöz*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 02:43

*Hallgatja Santicor szavait és bólint.* - Igen, undoritó, de ahogy mondtad, van benne valami vonzó. *Hangját még mindig lehalkitja, pedig most már nem lenne rá oka. De a gondolkodáshoz neki jobb a csend.* - Tizenhat... Van benne valami. Amire én gondolok az 28 nap múlva lenne. Akkor tér vissza a hold és lesz ismét telihold. *Állapitja meg Chas, közben még mindig a szertartás helyszinét vizsgálja tekintetével.* - Nem tudom.. Valahogy olyan furcsa. Föleg ez a hirtelen eltünés. *Nem tudja mire vélni az egészet. Tanácstalanul áll a dolog elött.* - Szerintem 16 nap múlba jöjjünk vissza. Ha nem történik semmi, akkor meg próbáljuk meg a huszonnyolcat. *Véli a nö.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 02:48

*Bólint Chas szavaira hiszen van benne valami amit mondott*-Én se értem az eltünést lehet hogy az öreg műve nem tudom lehet valami más hatalomé*mondja elgondolkozva eddig ugy hitte hogy bármit legyőzhet most is próbálkozik ebbe a hitbe kapaszkodni*-Akkor azt hiszem lesz még egy utunk két hét és két nap mulva addig is szerintem menjünk haza most valahogy nem látom sok okát a maradásnak persze ha te akarsz maradhatunk, jobb lenne a könyvet is vinni*mondja Chasnek miközbe megáll mellette?*na mennyünk vissza?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 16 2008, 02:53

*Sóhajt egy kicsit.* - Remélem idetalálunk majd legközelebb. Igen, eljövünk tizenhat nap múlva, kiváncsi vagyok, hogy mi lesz, de ezzel egyidöben nem akarom megtudni. *Mondja Chas. Saját magának mond ellent, de ez gyakran megtörténik az emberrel.* - A könyvet mindenképp vigyük magunkkal. *Bólint Santicor szavaira.* - szerintem nincs értelme maradni. Kicsit hideg van. *Megborzong.* - Jobb lenne hazamenni. *Már el is indul az erdö széle felé, közben reméli, hogy megtalálja az utat. Végül együtt elsétálnak a házig.*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 22:32

*Elmosolyodik*-Most úgy komolyan? Szeirntem nem keverednél bajba de ha mégis biztos te lépsz ki győztesen*mosolyodik el majd feláll húz magára egy pólót meg a kabátját, és elindulnak az erdő fele elég sokat sétálnak de Santicor szereti az esti sétákat legalábbis már megszokta így könnyű szívvel megy bár kicsit van egy rossz érzése a hejjel kapcsolatba de tudja hogy Chas így is utána járna a dolognak*-Bátor vagy tudod?*kérdezi mosolyogva halkan kicsit közelebb megy és úgy mennek tovább*-Tudod néha elgondolkozok hogy ez a kiváncsiság nálad mindig is megvolt? Úgy értem hogy mindennek a végére akartál járni?*kérdezi mosolyogva miközbe lassan beérnek a fák közé*-Jó tulajdonság nagyon*mondja csendesen*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 22:38

*Egy ideig némán baktat a férfi mellett, elég neki hogy itt lehet vele, nem kellenek a szavak sem. Viszont amikor megszólal, ravaszan elmosolyodik.* - Meglátjuk egy nehezebb harcnál. De azért mindig megpróbálok kikerülni a bajból. *Mintha ma kicsit beszédesebb lenne, mint általában. Talán azért, mert nagyon jó kedve van, hogy ismét láthatja Santicort az eltelt egy hét után. Aztán még hosszú ideig mennek egymás mellett. Jót tesz a hűvös esti levegő, szereti Chasity és nem is fázik, pedig nincs valami melegen felöltözve.* - Bátor? Inkább botor. *Javítja ki kicsit gondolkozva a férfit.* - Tudom jól, hogy túl sok mindenbe ütöm bele az orromat és ez okozza egyszer a vesztem. Nem tudok nyugton ülni, ha valami érdekeset találok, mint ez a mostani dolog is. Ha nem járok a végére, akkor örökké erre fogok gondolni. *Mondja most már valamivel komolyabb hangon Chas.* - Nem tudom, nem emlékszem igazán. Ha jól tudom, régebben is ilyen voltam és lényegében emiatt utáltak a nevelőszüleim. Mindenbe beleütöttem az orromat és őket ez nagyon zavarta még akkor is, ha csakjelentéktelen dologról volt szó. *Sóhajt egy kicsit a nő, aztán némán halad tovább. Lassan elérik az erdő szélét, azt a tisztást, amiről sikerült berángatnia Santicort a sötét mélységbe. Kicsit megáll, aztán elindul.* - Na menjünk be, remélem kijutunk élve. *Mondja viccelődve, de valami igazság mégis van ebben.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 22:46

*Miközbe haladnak lassan megint hallhatják azt a zenét mintha most még hangosabban szólna nem foglalkozva az erdőbe ülő halálos csendel ugyan abból az irányból érkezik szinte mintha az a nap lenne de ma valami miatt vadabb nem tudni mi megy de talán ha közelebb mennének megtudnák...
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 22:50

*ELmosolyodik*-Szeirntem akkor is megálod a helyed nem tünsz elesett lánynak és nem is vagy az*mondja mosolyogva hiszen látta az atrakciót amit a taggal végzett az első munkája alkalmából, a következő szavakra csak halványan mosolyodik el*-Szeirntem a kettő nem áll messze egymástól de én azért remélem nem ez fogja okozni a veszted azért vagyunk hogy védjük egymást nemigaz?*mosolyodik el és tovább haldnak közbe megint hallja a hangot és megint tudja honnan jön*-Menyünk arra*javasolja ha a lány is jön akkor elmennek arra persze közbe hallgatja a nőt*-Tudod akkor is ez jó tulajdonság még mindig nem értem mi szurta a nevelő szüleid szemét benned*mondja elgondolkozva*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 22:54

*Bólint egyetértően.* - Igen, ez a kettő közel áll egymáshoz, úgymint a naivitás és az optimizmus. *Mondja halkan, aztán lépked tovább.* - Persze, védjük egymás hátát, csak sajnos nem vagyunk mindig ott egymásnak. *Kicsit sóhajt, de Santicor ezt biztosan nem hallhatja meg, annyira halk. Meghallja a zenét és egy rüvid fintor jelenik meg arcán, ami azonnal el is tűnik, mert a kíváncsisága legyőzi az undort. A zene irányába megy a férfit követve.* - Vadabbnak hangzik, vajon mit csinálhatnak most? *De valószínű, hogy a kérdés feleslges, mert sejti a választ rá. Egyik fele meg akarja tudni azt, a másik viszont nem. Ettől függetlenül sietős léptekkel, ámde annál csendesebben halad a múltkori helyszín felé. Sant megjegyzésén vállat von.* - Én sem tudom, okot sosem mondtak, csak gyűlöltek. Nekik elég volt ennyi. *Válaszol a nő, közben tekintetével a szertartás körvonalait mintha már látná is.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 23:11

*A zene csak egyre erősebb és a két ember megint ott áll ahol a multkor de most mást látnak most mint több vadállat úgy állnak körbe az emberek egy keresztfát amin egy mumifikálódott hulla lóg, látszik hogy halott ed van itt még valami négy ember térdel előtt és az öreg. aki mögöttük áll szép sorba vágja el mindeggyik nyakát majd vérét a fára fröcsköli . A levegő szinte megint mámorító és kezdődik a rítus de most a mumia körül nem tudni mi lesz ennek a vége de ez a leg alantasabb dolog mit ember látni tud*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 23:15

*Elmosolyodik*-De meg lehet próbálni minél többet eggyüt lenni nem?*kérdezi mosolyogva majd viccesen hozzáteszi*-Persze csak ha nem szégyelsz*mondja ravaszul de csak viccel közbe megrántja a vállát *-nem tudom szeirntem nézzük meg mást nem tehetünk*mondja elgondolkozva de ténleg vadabb a zene így tovább haladnak bár SAnticor keze már a kardján van közbe halgatja a nőt, fél kézzel át is karolja egy pár pillanatig majd elengedi és tovább haladnak*-Nemtudom mit fogunk látni de mindjárt meglátjuk *mondja és elérik a helyet a látvány lenyűgözi a férfit*-mi ez a hulla? Ember áldozatok és megint a rítus*mondja majd lejjebb húzza hogy sötétbe maradjanak*-Nem tudom mi lesz itt de nem hiszem hogy túl jó dolgok
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 23:23

*Halad tovább az erdőben, a zene forrását keresi. Amikor Santicor átkarolja, odabújik egy kicsit hozzá, majd megszólal.* - Méghogy szégyellek. *Játékosan és nagyon gyengéden fejbe legyinti a férfit. Amikor elérnek a múltkori helyhez, kicsit elámul a látványon, mert cseppet sem erre számított.* - Az... egy... hulla... *Nem azért mondja ki szaggatottan, mert rosszul van a látványtól, hanem mert megdöbbent. Érdekesnek találja, főleg a 4 áldozatot. Igazán kíváncsi, hogy vajon kinek áldoznak és milyen ünnep alkalmából, de nem biztos, hogy ezt megtudhatja, hiszen ha közelebb mennek, akkor talán vége az életüknek. Kezébe veszi a csizmája szárába tett kését és figyel. Leguggol a sötétbe, nehogy észrevegyék.* - Kíváncsi lennék a rítus mibenlétére. Kinek és miért tartják? Kinek áldoznak? Mennyi ideje lehet halott a múmia? *Persze ezeket mind suttogja és úgy teszi fel, mintha csak magának mondaná, tehát a férfi hallhatja, hogy nem igazi kérdésként hangzanak.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 23:30

*Miután elkezdődik a rítus ami hasonló a múltkorihoz a zene tovább dübörög mintha az egekbe hallatszana a sötét ég mintha zöldes alakot vetne a völgyre miközbe az istentelenek csak folytatják amit csinálnak majd különös esemény történik a vér mellyet rá vetettek a fára sisteregni kezd és a hulla pedig mozogni szinte lehet látni ahogy az izomrostok mozognak a testén végül letépi magát és lehajol a fekete ruhás pap oda megy hozzá különös esemény nem tudni mi történik de a lény szaglászni kezd a földön s az ott lévő emberekből kettőt azonnal megöl majd lakmározni kezd belőlük. Bizar látvány..*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 30 2008, 23:34

*Elmosolyodik*-Örülök hogy itt vagy*mondja majd tovább nézi az esetet*-Nemtudom de biztos már jópár éve ha jól konzerválják akár több ezer évig is megmaradhat nem tudom*mondja elgondolkozva*-Én is kiváncsi vagyok de elég sötét helyre tévedtünk annyi szent*mondja de a következőktől maga is elcsodálkozik*-Most én látok rosszul vagy a hulla ténleg mozog?*kérdezi majd meredten de komolyan néz Chasre*-Lehet le kéne lépni nem?*kérdezi kimérten de hallkan de ha a nő marad akkor ő is*

\\fagy\\
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 31 2008, 20:40

*Figyeli az eseményeket, különösnek tartja azt a zöldes fényt, amit az ég vet a völgyre, de most ez a legkisebb gondjuk. Erősen a múmiát figyeli és bólint Santicornak.* - Igen, nagyon régi lehet... Nem úgy néz ki, mintha pár napja halt volna meg. *Ért egyet a férfival, majd amikor elkezd mozogni a hulla, az elején azt hiszi, hogy káprázik a szeme. Nem is figyel igazán a mozgásra, de amikor leszáll a fáról, akkor felhúzza a szemöldökét.* - Ez mozog.. *Mondja suttogva és egy röpke pillantást vet Santre, aztán visszafordul a szertartás felé.* - Nem megyünk el. Ha ez a halálomhoz vezet is, én maradok. *Mondja határozottan de még mindig halkan.* - Különös, mintha valami rég elhunyt alakot támasztanának fel. Talán egy vezető lehet, egy nagy hatalmú lény. *Szándékosan nem mondja, hogy ember, mert nem biztos, hogy az.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 31 2008, 20:54

*És a lény szétszabdal még négy vagy öt ilyen embert nem tudni miért majd lassan enni kezd véres szájjal kel fel majd elindul körbe körbe a mezőn úgytűnik mintha az öregre figyelne nem tudni miért mintha talán az irányítani, ha az öreg meghalna talán.... Talán történne valamik esetleg meghalna a lény is ki tudja de így egyre jobban közeledik a duó felé*
Vissza az elejére Go down
Santicor Ravenhood

Santicor Ravenhood


Hozzászólások száma : 165
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 31 2008, 21:01

-Megrázza a fejét*-Ha megütsz akkor sem tudom mi ez az állat vagy ember vagy valami de ez kész*mondja elgondoékozva az öregre*-Nem tudom mintha egy kapcsolat állna fen kettejük között lehet aki vissza hozza annak lesz a szolgája vagy nem tudom*mondja majd kicsit lejjebb bukik miközbe látja hogy egyre közeledik a lény*~nincs mit tenni most vagy megöljük vagy elmegyünk így cask meghalunk~*gondolja és már hallatszik hogy fel is húzott valamit mégpedig a kezére erősített nyílvetőt lassan felnéz *-Az öreget vagy a szörnyet?*kérdezi majd semmire nem vár az öregre szegez és lő*
Vissza az elejére Go down
Chasity Vise

Chasity Vise


Hozzászólások száma : 190
Registration date : 2008. Aug. 05.

Character sheet
Támadó erő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue150/220BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue180/260BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
BloodWrath Erdő - Page 4 Left_bar_bleue12/65BloodWrath Erdő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/65)

BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 31 2008, 21:09

*Továbbra is a szörny garázdálkodását nézi, nem érinti meg, hogy az épp gyilkol, hiszen Chas is ölt már embert. Arra kíváncsi, hogy vajon kivel vagy mivel állnak szembe.* - Talán az a könyv, amit a múltkor itt találtunk választ adna erre... Kár, hogy nem hozták magukkal. Látja, hogy a múmia feléjük közeledik, tudja, hogy valamit tenniük kell, itt a menekülésnek már nincs esélye.* - Nem tudom... *Válaszol a kérdésre tanácstalanul, de amikor Santicor már céloz is, csak bólint és figyeli, hogy talál-e a nyílvessző. Ettől függetlenül kezében tartja tőrét még mindig, hogy támadni tudjon, ha kell.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





BloodWrath Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BloodWrath Erdő   BloodWrath Erdő - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
BloodWrath Erdő
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Külvilág :: Vad vidék-
Ugrás: