Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kísértet Fények Völgye

Go down 
+3
Marcus Zendor
Josta Gambit Davis
Uriel
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Uriel
Fő Angyal
Fő Angyal
Uriel


Hozzászólások száma : 1037
Tartózkodási hely : Életbe s a halálon túl is
Registration date : 2008. May. 02.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue350/650Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue350/500Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue350/650Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (350/650)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 03 2008, 14:27

Elöször egy hagyományos völgynek tünik igy bátra neki lehet vágni. Ritka és érdekes fákkat vehetünk észre. Az élő világ is nagyon gazdag erre felé. Érdemes itt neki vágni az utnak ,hisz gyümölcsökbe akadhatunk és ha éppen éhezünk még jól is jön. Igy nappal nagyon jól érezheted itt magad. Ha lemegy a nap furcsa színjátékot látthatsz. Erről is kapta nevét a völgy. Állitolag ezekben a színes fényekben néznek visza a földre a kisértetek. Mig felnem jön a hold ezek játszadoznak az égbólton. De ha már besötétedet teljesen , sürű köd száll a vidékre. Furcsa különös árnyakat láthatsz vagy éppen hangokat hallhatsz. Soha sem tudhatod van-e valki a közeledben. De jóbb ha félsz hisz ártó szellemek is lehetnek. Még ennél is jöhet roszabb egy vérszomjas állat vagy éppen lény. Szerencséd is lehet és egy segitő szellemmet küldöt neked az ég. Bár ,hogy is alakuljón sorsod imátkoz ,hogy egyben érd el az uti célod!

<center>Kísértet Fények Völgye V_lgy_www.kepfeltoltes.hu_</center>
Vissza az elejére Go down
http://heavenlord.extra.hu
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 13:53

*1 férfi sétálgat a völgyben,íjjal a hátán,tegezzel a kezében 1 medve nyomait követve.Ahogy megy érzi hogy nncs egyedül...érzi a halott emberek lelkét...de nem törődik vele...csak megy tovább a medve nyomat követve*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue180/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue12/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (12/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 13:56

*Marcus ma kicsit kimozdult mig Cress alszik úgy gondolta körbe néz, legalább van egy kis ideje a nyomozgatásra is , elvégre még mindig foglalkoztatja a dolog*~de mi folyik itt a városba, ?: Kiváncsi vagyok mióta nem voltam kint mennyi embert öltek meg vagy tünt el~*gondolkozik magába, azért kardja még most is a hátán pihen történjen bármi azért kéznél legyen, egy ismerős alakot lát úgy gondolja köszön is neki*-Szervus Josta, te meg mit csinálsz erre?*kérdezi miközbe beéri a fickót*
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:00

*a férfi megperdül és köszönti barátját:-szerbusz markus! de rég láttalak! hogy vagy? ja kérdésedre a válasz:medvepecsenyére fáj a fogam! láttam 1 jó nagy hímet és úgy gondoltam jó vacsi lessz belőle. Velem tartasz?*kérdi miközben a távolba meglátja a medvét~na most véged!~gondolja és óvatos léptekel elindul felé közben betölti íját és célra tart*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue180/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue12/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (12/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:03

*Kezet fog a férfivel*-Hát bizony régen volt van talán már egy hónapja is*mondja mosoylogva, azóta házas vagyok*mondja mosolyogva látszik hogy nagyon boldog. majd Josta kérdésére bólint*-Veled persze*mondja és követi a férfit elvégre nála van nyíl, közbe halk szavakat vállt vele*-És itt kint a nagyvilágba nem történt semmi?*kérdezi*-Tudod nem sokszor voltam kint mostanába
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:07

*10 méterre van a medve és a férfi kiereszit a nyilat ami szélsebesen repül egyenesen a medve torka felé...-hát nemsok dolog volt,kóboroltam meg ilyesmik*mondja tök halkan közben keresztett még 2 nyilvesszőt és mindhárom talált-siker!*tőrt kap elő és megindul a medve felé*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue180/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue12/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (12/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:10

-Szerintem hagyd most mát kimúlik úgy is*kiáltja a férfi után*-És nem találtál semmi érdekeset ? nem tudom most olyan csend van a városba meg azon kívül is régebben nem volt így*mondja csak úgy mellékesen ahogy Josta melé ér és figyeli a tájat meg a medvét*-Nem tudom mostanában nem történt semmi?*kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:15

*a férfi letérdel és kezdi tőrével a medvét nyúzni-nem nagyon sok történt errefelé... harcolni nem tudtam,a városba nem merek menni mert vmit érzek ott de nemtudom pontosan hogy mit*mondja miközben a medvebőrt leteszi a földre-medvetalp neked jó lessz?*kérdi és lekanyarítja tőrével a talpat-ja gratulálok a házassághoz mikor történt? ki a feleséged?*tüzet rak és felrakja a húst sülni majd leül a földre a tűz mellé
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue180/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue12/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (12/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:20

*Csak bólint majd elmosolyodik*-Cressida Coledrige egy városi lány gyerek korom óta ismerem, tudod itt nőttem fel aztán eltüntem elég sokáig a városbol meg az egész vidékről tudod a munkám miatt, úgy hét éve nem találkoztunk ha nem több és most ujra*mondja mosolyogva*-És kiderült hogy több mint barát*mondja közbe ő is leüól egy kőre*-De miért félsz a várostól szerintem itt kint veszélyesebb, legalább ott vannak még emberek, de itt*körbe néz*-Nincs segítség ha valami történik*mondja bár maga se tudhatja hogy mi történhet, de valamit érez*
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:24

*a férfi eszelős kis nevetést hallat-azt hiszed nem tudom megvédeni magam? másodpercenként 3 nyilat tudok kilőni aminek a 80%-a célba talál*mondja gúnyos félmosollyal-de nemtudom...én nem emberek közé tartozom...valahogy másnak érzem magam...engem a vadon nevelt fel...no meg a mesterem*elmosolyodik-bocs ugye nem bántottalak meg? nem akartam gúnyolódi*mondja és fordít a húson-amúgy énis szerelmes vagyok...Diane-ba valahogy érzem hogy ő hozzám tartozik*mondja mosolyogva és fát rak a tűzre
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue180/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue12/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (12/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:36

*Hátra fekszik közbe szemeivel nézi a tüzet*-Nem vagy egyedül én is a pusztaságba nevelkedtem amikor elmentem a városbol akkor multam el 12 éves nem kellett sok hogy megtudjam mi az a szenvedés de legalább most már erősebb vagyok*mondja komoly hangal majd lágyan elmosolyodik*-Azért a nyilakkal csínnyán tudod tárazni is kell, aközb meg bármi történhet a másik meg hogy lehet egyszer elhagy a szerencse téged is engem is*mondja közbe körülnéz*-Sok minden változott itt, sötétebb lett minden nekem elhiheted, itt éltem*mondja majd egy kavicsot dob a tűzbe szemein az izzik vissza, közbe Dian re lágy mosoly kerül az arcára*-A nyomozó nem? *kérdezi mosolyogva*-Sokszor láttam szorult helyzetbe, mostanába lehet nem ártana mellé egy társ*mondja mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:41

*leveszi a húst és átnyujtja Markusnak-hát diane csodálatos társ lenne,harcias,van benne tűz,az életereje óriási és nemtudom 1-szer majdnem lefeküdtünk de nem lett belőle semmi.legutóbbi találkozásunkkor megöleltem volna de ő kitért...szóval szerinted van esélyem?*beleharap a húsba-finom*elmosolyodik*fiatal medve lehetett...neked hogy ízlik?*mondja majd kenyeret vesz elő és azt is ad Markus-nak-mi a kedvenc kajád?*kérdi és fegyvereit leteszi maga mellé majd eldől köpenyén
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue180/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue12/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (12/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:45

*Megrántha a vállát közbe harap eggyet*-Köszi*mondja majd elgondolkozik, még ő sem ismerte ki a lányt igazábol*-Tudod én nem tudom Diane hogy is mondjam kiszámíthatatlan ösztönösen cselekszik ezért mondtam hogy veszélybe van, legutoljára a temetőnél majdnem ott is maradt, utána lementem Dorien Atyával és bizonyn nem sok minden jó fogadott ott engem se*mondja arcán látszik hogy elég rossz emlékei vannak a helyről*-kedvenc kajám ? Igazábol nincs tudod rászoktam hogy azt eszek amihez jutok néha ez most is vissza vág*elneveti magát*-Hogy esélyed van e? Nem tudom szerintem lehetséges de azt mondom még úgyis találkoztok,*megütődik*-Ténleg őt már milyen régóta nem láttam, régebben mint te*mondja a férfinek*-Kiváncsi vagyok mi lehet vele
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:51

*a férfi jóllakottan felül-diane-t én tegnap láttam utoljára és nem tűnt vidámnak... szerintem elfojtja rántam az érzelmeit*mondja és felkapja a fejét-hallod? itt több a kísértet az átlagosnál szerintem*mondja és közelebb húzza íját meg tegezét-szerintem gonosz szellemekkel lessz dolgunk...
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue180/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue12/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (12/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 14:54

*Elneveti magát, majd felemeli a karját*-Nyugi Josta én nem hiszek a szellemekbe, ha vannak is majd ha látok eggyet, amugy meg azért ez a neve mert éjszakánként elég különös fényeket ereget a völgy északi része*mondja és még mutogat is hozzá*-mondjuk nem tudom mitől van de ha tulteszi az ember a babonáin magát akkor elég szép látvány, bár nem jó itt lenni akkor, inkább féljünk a vadállatoktol mint a szellemektől*dől hátra, majd elővesz egy cigisdobozt, és megkínálja közbe kivesz magának is egy szálat*-Nem is tudom mióta nem gyújtottam rá de nem is hiányzott*mondja és azért rágyujt, közbe lassan eregeti ki a füstöt*-Diane -t még egysze nem láttam vidámnak megint nyomozgat de szerintem a saját szakállára*megrázza a fejét*-Öngfejü*mormogja*
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 15:06

-bocs de én nem dohányzom...diane vajon tud vigyázni magára? féltem komolyan féltem*nekidől 1 fának és nézi a füstöt ami a cigiből tör elő~ha tudnád hogy szeretlek diane!~*miközben ezt gondolja megkérdi:-léteznek angyalok?*a kérdést úgy tette fel mint 1 dedós kisgyerek...pedig sejti a választ csak nem meri elfogadni -mert gyerekként mintha 1-et láttam volna amikor 6 éves voltam...*kíváncsian néz Markusra
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue180/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue12/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (12/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 15:16

*Megrázza a fejét*-Szerintem nem az angyalokkal csak az embereket hülyítik, meg a többi démonnal is engem is rémítettek hogy ne mászkáljak messzire mert elkap a halál angyala*elneveti magát bár már maga se tudja hogy mit higgyen*-Diane? Hogy tud e?*elneveti magát megint*-HÁt ahhoz ért hogy bajba keveredjen de talán ki is mászik belőle legalábbis remélem*mondja mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 15:19

*a férfi felpattan majd felkapkodja dolgait és így szól:-nos barátom nekem sietűsen mennem kell! vár a mesterem*kezet fog markussal és elviharzik de még visszakiált:-a medveebőr és a maradék hús a tiéd*azzal elrohan
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue180/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue12/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (12/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeSzomb. Május 31 2008, 15:23

*Igazábol nem valami éhes így a cuccot egy bőr tarisznyába rakja és felakasztja egy ágra majd utána kiállt*-Inkább itt hagyom neked nagyobb szükséged van rá*mondja majd megfordul és ő is elindul még körbe nézni pár sikátort*-Meg kell találni ezeket a gyilkosokat
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimePént. Jún. 20 2008, 19:47

*a férfi szinte összeesik a nő kijelentésén
-de-de-dehát miért? hogyhogy? meséld el kérlek mi az amit titkolsz előttem...Diane...én szeretlek és nélküled meghalok...legalább 1 próbát tégy...nem erőszakoskodom sajnálom...*kiveszi fegyverét a fából,a tegezt a vállára dobja és íját a kezében viszi
-Isten veled hát Diane!*ezzel elindul a völgyben és egyre jobban távolodik majd eltűnik a fák között és mikro végre úgy érzi egyedül van felmászik 1 fára és zokogni kezd...enyi csapást nemfog elviselni...meghaltak a szülei,megölték tanítóját,a nő akibe szerelmes nem viszonozza érzelmeit...a férfi a fa koronájában van...a földön nyomait gondosan eltűntette és fen a fán most zokog...férfi létére...ezen márcsak a halál segíthet...kiveszi tőrét a tokjából és megnézi elég éles e...az újjbegye vérezni kezd tehát elég éles...aztán villan a tőr és kiesik a kezéből...nem tudja megtenni...neki élnie kell...a szerelmi csalódást túl lehet élni gondolja...le se mászik a fáról a tőrért ami árulkodó jel 1 tapasztalt erdőjárónak...
Vissza az elejére Go down
Diane Archambaul

Diane Archambaul


Hozzászólások száma : 23
Age : 39
Tartózkodási hely : Itt is ott is!
Registration date : 2008. May. 12.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimePént. Jún. 20 2008, 20:21

* Josta után menne de csak ugy eltünt a szeme elő. igy csak probál utána menni. BÁr igaz lóvát most ott hagyata az erdő szélén igy csak reménykedik ,hogy nem lopja el senki. Lassancskán kezdi feladni a keresést ,hisz csak bojong az erdőben*~ Vajon merre lehet... még idöd sem adot ,hogy elmagyarázam mivan... ~ * HÁt igen lassan lehull a lepel Diane titka elől. Majd meg pillant egy kést. Nagyon ismerösneki . Felemeli meg forgatja a kezében. Majd bevilan pár emlékép és már tudja ,hogy ez egy jóbarátjáé. Felnéz de nem tudja meik fán ül Josta igy leül az egyik gyökerére*
- Tudod mit mesélek neked valamit... volt egy kislány akit az anyukája eldobot magától igy árvaházba kényszerült. Mivel kislányként szeretet játszani a fiúkkal.. ök.. ezt kihazsnálták .. és csúnya játékra is ráveték... ami örökre meg marat benne. Mikor picit nagyobb lett nevelő szülökhöz került. A nevelő apja elhalmozta ajándékokal cserébe azt kérte töle... mikor meg elégelte az a lány elszököt... de a férfiakat azota sem szíveli meg... * szomorúan meséli ,hisz ez róla szól... egy könycseppet is ejt talán*
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimePént. Jún. 20 2008, 20:29

*a férfi könnyes szemmel lejön a fáról és megáll a nő előtt:
-sose tudnék oolyat tenni amivel megbántanálak...szeretlek és nem csinálnék olyat mint azok a fiúk...csak adj 1 esélyt és ígérem nem bánod meg...*ezzel átöleli és mmár csókolja is...gyengéden,s miután megcsokolja elteszi kését és megszólal pár perc hallgatás után:
-bocs remélem nem zavart a csókom...*modja félénken és leül ő is...
-ha megbántottalak szólj de hidd el nekem nagyon jól esett ez a kis csók*mosolyog a nőre és leteszi fegyvereit majd eltűnik és nemsokráa hozza a lovat is majd kipányvázza,megeteti és visszaül
-szeretlek...*mondja és felveszi köpenyét
Vissza az elejére Go down
Diane Archambaul

Diane Archambaul


Hozzászólások száma : 23
Age : 39
Tartózkodási hely : Itt is ott is!
Registration date : 2008. May. 12.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimePént. Jún. 20 2008, 21:40

*Mikor a férfi le ugrik fel áll. És várja mit szol hozzá. De mire álazsolni tudna egy csókba folyik. Az elején kicsit elenkezik de végül meg adja magát, lassan le csukodik a szeme és térde picit meg rogyan. Majd mikor abba marad. Szinte csukot szemel huppan visza a gyökére. Nem akarja bevallani de igen is jó volt a férfi csukja. Igy mikor a férfi aba hagya. Nem tud mit szólni. kicsit ugy érzi most a tisztelete romba dölt. Ezért most nem tudja mitévő legyen. Mig a férfi eltünik adig erősen töri a fejét. Hisznem tud mit teni. Ha enged a férfinak akor az összes elve rombadöl és újéletet épit. De ha most nem engedi a férfit közelebb akor nem kell változtania. Nem tudja mit is mondhatan*
- Köszönöm * Köszönetet mond hogy elhozta a lóvát*
- Josta , most igy nem tudok erre mit mondani.. talán .. egyszer szeretni foglalak.. talán nem ! Régóta bezárta a szívemmet és nem is negedek be oda senkit. Harcolnod kell ,hogy egyszer bejus oda! * Fogja a lóvát fel patan a csukjáját fel huzza majd int és elviharzik*
Vissza az elejére Go down
Josta Gambit Davis

Josta Gambit Davis


Hozzászólások száma : 34
Age : 42
Tartózkodási hely : hol itt hol ott
Registration date : 2008. May. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimePént. Jún. 20 2008, 22:15

*a férfi sírva elsétál...
Vissza az elejére Go down
Juliette Lilli Gabrielle

Juliette Lilli Gabrielle


Hozzászólások száma : 13
Age : 32
Tartózkodási hely : A felhők között, de ezt te úgysem értheted...
Registration date : 2008. Aug. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue100/220Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (100/220)
Életerő:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue150/260Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (150/260)
Tapasztalati pont:
Kísértet Fények Völgye Left_bar_bleue0/65Kísértet Fények Völgye Empty_bar_bleue  (0/65)

Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitimeKedd Aug. 26 2008, 22:41

*Este van bár, de szép a ma este. A csillagok, a hold minden szépen világít odafönn, és semmi nem jöhet szóba ma este. Azt se tudja, merre megy, hiszen soha nem járt még erre. Félelem ül testében, s szíve egyre hevesebben ver, de csak mosolyog a világra. Ezt a mosolyt, csak a sírás törölheti le arcáról, amit sajnos mostanában sokszor lát és érez is. Csend van. A bogarak ciripelnek, és kisebb reccsenéseket lehet innen onnan hallani. Nemsokára meg is jelen előtte egy kis fehér nyúl. Semmi bántó lény. Nyugtázza magában, majd leguggol, igaz térdei kicsit recsegnek, de a kis félénk állat még mindig ott van és csak úgy jár a kis orra.*
- Szia kis tünemény!
*Köszönti a kis nyulat és simogatni kezdi, mire az kissé előrébb ugrál. Lill követi, hiszen imádja az állatokat, és éppen az ilyen kis lényekért sétált ki ide, jobban mondva ebben reménykedett, hogy ilyeneket fog errefelé látni. Nem sokkal később a fák között találja magát, a kis nyulat szeme elől vesztette, de így is sétálgat, és nemsokára szeme elé tárul a völgy rejtett szépsége. A fények elvarázsolják és csak azokat nézi zsebre dugott kézzel.*
Vissza az elejére Go down
http://konzerv-dinoszaurusz.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Kísértet Fények Völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértet Fények Völgye   Kísértet Fények Völgye I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kísértet Fények Völgye
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Külvilág :: VÁrostól kívűl eső területek-
Ugrás: