Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 GraveTown-i Temető

Go down 
+7
Clyde
Marcus Zendor
Tuatha Siobhain
Mesélő
Diane Archambaul
Leonie Carmen
Uriel
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2008, 17:22

*Elmosolyodik közbe járkállni kezd a sírkövek között nem megy túl messze Garytől így simán hallja amit a férfi mond közbe elmosolyodik*-Akkor gondolom nem éppen a legjobb a családi viszonyod netán bosszú vagy kissebb össze zőrdülés?*kérdezi kiváncsian közbe lassacskán vissza érkezik a Férfi elé közbe végig néz a sírgödrökön*-Tudod én nem csak néha napján kijövök ide mindig talál az ember valami ujjat itt cask az a kérdés hogy ez a fájdalom vagy a nyugalom helye e*mondja végül kicsit kőltőien*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue220/410GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue300/380GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue0/90GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2008, 17:35

-Csak apám családtagjaival romlott meg a kapcsolatom, de csak miatta.*Mutat ismét nagybátyja sírjára.*-Megölte a hugomat, és méghozzá előre megtervezve a gyilkosságot. Az ő sírját it hiába is keresnénk nme találnánk meg, anyám otthon temette el a testét.*Ingerültenek mégcsak szikrája sincs hangjában, érzései már-már alig vannak más emberek iránt.*-És igen, részben bosszú is. Megölték az apám, ezért bosszúból végzek mindhármukkal. Én az övékét öltem meg és mostmár bátyjukat is, tehát gondolom ők is bosszú éhesek.*Rokonaira godnolva ismét undorodás ül ki arcára.*-Nekem a nyugalom helyét jelenti. A fájdalom az ezen a területen kívül van. Nekik is.*Kezeivel tesz egy nagy kört, jelezve, hogy az egész halott társaságra gondol.*-És a kintieknek is így kéne érzniük.*Ezzel ki is nyílvánította saját véleményét a ájdalom-nyuglom kérdésre vonatkozóan.*


A hozzászólást Clyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07 2008, 03:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2008, 17:40

*Csak komolyan bólint*-VAlahogy én is így vagyok vele elvégre a halállal véget ér a szenvedés és jön az örök alvás*mondja komly hangon legalábbis azt amit ő hisz bár nem biztos a halál misztériumába lévén ő emberként már meghalt és új életet kapott ezért is nem tudjami az a halál pontosan csak annyit hogy valaminek a végét jelenti*-A hugod hány éves volt?*kérdezi pusztán kiváncsiságból majd lehajol. CSendesen bele szagol a levegőbe majd ismét felegyenesedik*-A bosszú nem segít semmi nde legalább jobban érezzük magunkat tőle nemigaz?*kérdezi fejét Gary felé fordítva*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue220/410GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue300/380GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue0/90GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2008, 17:48

-Én is pontosan így érzem, hogy ez következik a halál után.*Tartja alaster hangnemét, de aztán átvált saját, szokásos beszédstílusára, még a végén azthiszi a férfi, hogy utánozza őt.*-Tizenkét éves volt. És azt nemtudom, hogy mit árhtatott egy kislány egy felnőtt embernek, aki gazdag és mindene megvan ami csak kell.*Ezen húga halálakor órákon át töprengett, de választ nem kapott kérdésére. Alaster cselekedetére, ami egy lahjlás volt Gary szemszögéből, a férfi kicsit furának tartotta, de nem szól érte.*-Igen igaz, felpezsdítő érzés látni meghalni azt aki elvette egy szerettünket.*Bólint kis gonos mosolyra húzva szája sarkát.*


A hozzászólást Clyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07 2008, 03:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2008, 17:55

*Csak bólint miközbe vlgig néz a sírokon amiből van néhány erre fele*~mióta Freyya létezik ez a hely is ~*ezen gondolkozik közbe felvetül benne a kérdés hogy a sírokon kívül még hány ember fekhelye lehet ez de nem talál rá választ legalábbis pontos számokat nem de abba biztos hogy sokkal több ember van itt mint akik jelezve vannak sírok által*~Freyya sötétségének műve, vagy a mienk is?~*gondolkozik el mosolyogva majd a férfira néz*-12 éves? Akkor még alig élt, nem tudm vannak emberek akik puszta szeretetből önek de ebbe is fognak bele buni*mondja majd elmosolyodk a következőre*-Az biztosan az csak nem hozod ezel vissza őket ámbár ha valamit elkezdtél jobb befejezni mihamarább*mondja mosolyogva utalva a bosszúra*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue220/410GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue300/380GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue0/90GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2008, 18:10

-Annyi.*Ad gyors választ húga korával kapcsolatos kérdésre.*-Igen, keveset tudhatott maga mögött.*Néz le maga elé a földre, majd vissza a férfi szemeibe.*-Akkor én is szeretetből ölök, mert ugyanis szeretek ölni.*Tudja, azt, hogy Alaster nem gy gondolta a dolgot, de egy kis tréfát miért ne hozott volna a mindennapos hangulatlanságba.*-Tudom, hogy nemhozhatom vissza őket, de ha már ezt tették velük érezzenek ők is ugyanígy.*Ahány embert már megöt Gary, s ha így forogna a világ, ahogyan említette, akkor ő már sokszor és hatalmas szenvedések árán halt volna meg.*.És igen, minél hamarabb annál jobb. Nem kell többet kutatni utánuk.*Válaszol, majd felmerül benne egy kérdés, amit fel is tesz Alasternek.*-Mondcsak, neked van családod?*Kérdezi érdeklődve, s várja, hátha kap választ is.*


A hozzászólást Clyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07 2008, 03:34-kor.
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2008, 18:15

*Figyelmesen hallgatja a férfit majd bólint*-Hát mindenkibe benne van az ölésiránti szeretet legalábbis aki egyszer már megtette másodszorra sokkal könnyebben tezsi és ha már sokszor tezsi akkor nem is zavarja. Mindennapossá válik számára akárcsak az étkezés*mondja közbe hangja úgy fest mintha emlékezetből beszélne*-Igazad van. A szemet szemért elv szerint járnák én is el várni meg nem érdemes minél hamarabb annál jobb. És mit csinálsz ha beteljesítetted a bosszúd?*kérdezi majd elmosolyodik*-Volt valmikor nagyon régen de most már egyedül élek. Nincs szükségem rá mivel így csak magamra kell vigyáznom*mondja*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue220/410GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue300/380GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue0/90GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2008, 18:26

-Nekem gyermek korom óta vágyam volt, hogy egyszer embert ölhessek, be is teljesedett, és lám, most kiváló kardforgató és íász vagyok.*Ezt persze nem dicsekvésből mondta, a hangsúlyán is hallatszik.*-Igen, majdnem olyan, mint az étkezés, van, hogy vágyom rá, kivagyok éhezve, hogy gyilkolhassak.*MOndja ezeket a szavakat egyre nagyobb hévvel, végre van valaki akivel eltud beszélgetni amiről szeret beszélni, és szemlátomást Alasternek sem esik rosszul, hogy a gyilkolásról beszélnek.*-Ha végeztem elleneimmel, azokután márcsak egy dolog van hátra, körbeutazni, és zsoldoskodni a bolygón.*Nemtudja, hogy vajon a férfi ezzel talán ajánlatot adna neki, erre most rákérdez.*-Vagy esetleg tudnál nekem jobbat?*Kérdezi őszintén, s alig várja a választ, de lehet, hogy csak egyszerű kérdés volt, mitn a többi, bár a többi kérdés sem épp sorolható az emberek leggyakoribb társalgási kérdései közé.*-Igen, az nekem is nehezemre esik, ha másra is vigyáznom kell, nem csak magamra.*Az viszont mástészta, ha valaki, aki vele van megtudja védeni magát, és nem kell rá ügyelnie.*


A hozzászólást Clyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07 2008, 03:34-kor.
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2008, 20:03

*A férfit nézve gondolkozik közbe kissebbeket bólogat*-meg kell tanulni tűrtőztetni magad, úgyis van erősebb, mindenkinél, nincs legyőzhetetlen ember*mondja nyugodt hangon, majd hallgatja tovább egy pillanatra elgondolkozik majd megrázza a fejét*-Nem tudok*mondja tömören*~ahhoz előbb meg kell halnod~*gondolja majd a tájat kezdi páztázni*-Sokkal jobb ha az ember egyedül van a bajaival úgyis egyszer meghal akkor miért okozzon vele másoknak fájdalmat*mondja komoly hangon de szemét nem veszi le a tájról lassan végig néz a látható világ horizontján*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue220/410GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue300/380GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue0/90GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2008, 20:58

-Próbálom de nehéz, állandóan csak harcolnék, vagy gyilkolnék, vagy pedig vadázsnék. MIvel az előző napok alatt a vadászatot kiéltem, arra nem vágyom annyira.*Még mindig várja a választ, végl meg is kapja, bár nem erre számított.*-Értem, akkor csak az lesz a megfelelő.*Mondja a föld körüli útra.*-De miért akarnék én meghalni? Ha eddig túléltem minden baj, és hát elhiheted sokmindenen keresztül mentem már, épp tegnap is, egy horrorisztikus kalandon, egy lánnyal, a Shanson bányánál.*Bár ha visszaemlékszik az esetre, annyira nem is volt ijesztő, csak az volt egy kicist idegesítő, hogy mindig fellökték, vagy nekimentek.*-Kezd sötétedni... menjünk, vagy maradjunk? Mert it van bőven fa, és talán egy vékonyka botból és egy laposabból talán tudok tüzet csiholni. Na mi legyen?*KÉrdezi körülkémlelve a területet.*


A hozzászólást Clyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 07 2008, 03:34-kor.
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23 2008, 23:59

*szerintem próbálj meg ösztönösen cselekedni ne csak azért mert azt akarod hanem mert célod van vele, a céltalan öldöklés semmire sem jó*mondja komoly hangon *-Próbálkozhatnál mondjuk a város örségnél oda kersnek embereket veszélyes meló és elég sokat is fizetnek*mondja komoly hangon mégh mindig közbe elmosolyodik a kalandon*-Szóval akkor lemerészkedtél a bányába *mondja madj megrázza a fejét*-Jó hogy túléltétek ki tudja mi van ott lent*mondja kis keserü mosollyal majd felnéz az égre látja hogy ténleg sötét van*-Felőlem még maradhatunk, én otthonosan érzem magam itt*mondja majd össze gyűjti a fákat aztán Garyvel biztos be is gyújtják Alaster először a tüzet nzi szemeivel a lángokat páztázza mintha beléjük akarna látni*-Szerinted a városba minek köszönhető a sok rossz?*kérdezi kicsit elgondolkozva*-LAssan elmerül a fertőbe és a halálba
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue220/410GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue300/380GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue0/90GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 24 2008, 00:26

-Igaz, úgy is jól fog esni, lehet, hog beleőrültem a sok gyilkolásba. De ha ezt tudom, akkor csak nem vagyok őrült.*Gondolkodik el, bár lehet, hogy tényleg az őrületig kergette magát a sok gyilkolással.*-Város őrség? Nem szeretek sokáig az emberek között lenni, és még védjem is meg azt a sok gyáva alakot? Ha lenne elég eszük, kiképeznék magukat az önvédelemre. De nem elvetendő ötlet amúgy.*Teszi, hozzá, elvégre ott ha olyan van ölhet is embert, vagy ami elé kerül, és még fizetnek is érte, lehet hogy majd megpróbálja.*-Igen, hát végülis, történtek lent furcsa dolgok. Hirtelen nagyon meleg lett a bánya egyik részén, aztán kifele jövet, gusztustalan emberhez hasonló lények bújtak ki a földből. Az egyik fel is gáncsolt. Le is vágtam a fejét.*Vág utolsó szavaihoz olyan arcot, hogy megesik az ilyen is.*-És nemtudom, lehet, hogy hülyeésgnek is hangzik, de olyanok voltak, mint a rémtörténetekben a zombik.*alaster most talán tényleg őrültnek nézi, de kitudja, nézze csak nyugodtan, Garynek akkor is meggyőződése, hogy zombikat látott, mégha alig hiszi is el azt.*-Rendben, nekem sincs jobb dolgom, és nem is érzem itt kellemetlenül magam.*Ahhoz képest, hogy egy temetőben vannak, mindkettejüknek fekszik a terep. Fagyűjtés és tűzbegyújtás után Gay is leül, egy darabig nézve a kellemes meleget árasztó lángokat.*-Nemtudom... talán a romvárosban történő furcsa dolgok. És hát szerintem nem csak a bányában vannak ilyen különös lények, persze lehet, hogy nem mindehol ugyanazok. De igazából, remélem, hogy azoknál nem rosszabbak, márha léteznek mások egyáltalán.*Talán nem jó dolog ilyenekről bezsélgetni Alasterrel, nemtűnik amolyan szörnyekben hívőnek, de Gary sem az, de amiket a bányában látott, mindenkétséget kizáróan szörnyek voltak.*-Igen, még az is lehet, hogy hamarosan kipusztulunk...*Bár mások sorsa nem nagyon érdekli, még az egész emberiségé, de nem tehet róla, ilyen a természete.*
Vissza az elejére Go down
Alaster

Alaster


Hozzászólások száma : 120
Registration date : 2008. May. 07.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 24 2008, 00:46

*alaposan megrázza a fejét*-Nem szerintem nem vagy az*mondja komoly hangon miközbe kicsit talán el is mosolyodik közbe csak csendben hallgatja a férfit legalább van ideje bele szagolni a levegőbe eggyenlőre nem érez semmi így nincs vész*-lehet nincs is esély arra hogy kiképezzék őket elvégre nincs sok ember vagyis kiképző a városba. Védtlenül meg el is hiszem ha gyávák. minden okuk megvan rá*mondja komoly hangon közbe hallgatja a bányába történt esetet*-MEgeshet nem tudni de valami avn lenn ami nem emberi és azt fel lehet lelni itt ezen a környéken a peremvidéken is sőtt a város kissebb elhagyatott zugaiba is befészkelte magát a gonoszság*~ és még a fajok is itt vannak~*teszi hozzá gondolatba*-Senki nem tudja a végét de monthatni a gonoszság centrálpontja Shin Durlan valaha nagyobb volt mint Freyya most már senki se él de éjjel azt mondják elszabadul a pokol itt is az játszódik csak eggyelőre kicsibe*mondja teljes bizonysággal*
Vissza az elejére Go down
Clyde
Vadász
Vadász
Clyde


Hozzászólások száma : 292
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 19.

Character sheet
Támadó erő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue220/410GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue300/380GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
GraveTown-i Temető - Page 3 Left_bar_bleue0/90GraveTown-i Temető - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/90)

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 24 2008, 01:03

-Megnyugtató, hogy te is így gondolod.*Válaszol, s Alaster szavai hallatán megerősödik benne a tudat, hogy nem őrült.*-Hát igen, én például nm is hallottam, hogy van kiképző iskola, egyszer említették a jelenlétemben, azóta tudok róla. Én otthon szereztem minden tudásomat.*Vonja meg vállát, ő így is elég tudással rendelkezik, a legtöbb fegyverrel megtanult bánni, egy pár technikát is tud, jó kondiban van, ennél többre pedig nincs szüksége, vagyis dea pénzre, ami most épp van neki bőven.*-A gyávaságot pedig sosem szerettem, utálom azt az embert, aki gyáva. De ha nekik a védelmem biztonságot nyújtana, hát legyen. De remélem nemfognak parancsolgatni, ha elvállalom azt a munkát, ha egyáltalán felvesznek.*A hírdetés szerint jó harcosokat keresnek, Gary az, tehát megvan rá az esélye, hogy bekerüljön, ha elmegy jelentkezni, és miért ne menne el?*-És vannak még azok a fekete, gyorsan mozgó valamik is. eddig amikor az éj leple alatt indultam vissza a fogadóba, minidg úgy éreztem, hogy követnek, és ha hátra néztem láttam is suranó mozgásokat, de körülbelül haminc méteren belül egyszer sem jöttek. De szerintem ha tehetnék, már biztosan megtámadtak volna, talán várnak valamire.*Gondolkozik el állításán, de már egyre jobban arra jön rá, hogy minél többet lát, annál kevesebbet ért. Ugyan eddig sem volt valami okos, de az esze mindenhez megvolt, mostanában viszont egyre többször téved el saját gondolat menetein is*
Vissza az elejére Go down
Donie Glaymour

Donie Glaymour


Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 14 2008, 20:48

*Nemrégen jött ki a városbol a pénzén megint azt vett amit mindig egy kis szert hogy mulassza a fájdalmait most kicsit megint szép a világ mint mindig úgy kábé ilyenkor a baj csak akkor van amikor nincs pénze és akkor a szokásos adag is elmarad akkor szinte ölni tudna még önmagát is de most valahogy tisztán látja a világot tisztán jónak, nem olyannak amilyen igazibol és hogy miért lett ilyen? Azt már ő sem tudja elég régóta van ebbe az állapotba nemsokára a temetőbe van szélsere tárja a vaskapukat majd belépdel rajta a sírsorok közepe felé halad majd ott le ül egy sírhoz és neki is támaszkodik egy kard lóg az oldalán bár ilyen állapotba nem igen venné hasznát de legalább biztonság érzetet nyújt lassan felnéz a holdra és csillogó vöröslő szemekkel nézi azt*
Vissza az elejére Go down
Christine Turner

Christine Turner


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 14 2008, 20:57

*Szokásos szakadt ruháit vette fel, nem igazán ad a külsejére. Egy szakadt farmert és egy kissé kinyúlt pólót vett föl. Lilás hajába néha belekap a szél, pupillái mintha kicsit ki lennének tágulva. Jobb kezében egy üveget szorongat, méghozzá nem is akármilyet. Valamikor még Jack Daniel's volt benne, de látszik, hogy valami színtelen löttyel utána lett töltve. A lány körüllengi a szesz szaga, de ezt ő maga már észre sem veszi. A temető felé jön, saját életét siratja, amit tönkretettek, magát jött temetni, pontosabban a lelkét. Belép a vaskapun, becsapja maga mögött. Beesett, kivörösödött szemeivel körülnéz és egy idegen alakot vesz észre. Az elején nem akar odamenni hozzá, de végül valami mégis felé vezérli. Megáll előtte, látszik rajta, hogy van benne alkohol, kicsit instabilan áll a lábán.* - Szebb estét. *Köszönti szándékosan így, mert neki nincs jó napja, de ahogy elnézi a férfit, annak sem igazán. Leül egy sírkő tövébe, felhúzott térdeit átkarolja, közben az üveget még mindig nem engedi el. Szomorú tekintetével az idegent figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Donie Glaymour

Donie Glaymour


Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 14 2008, 21:08

*Üveges tekintettel még mindig a holdat nézi miközbe sokmindenen gondolkozik hogy hogy juthatott el erre a szintre vagy netán hogy nem. Minden gondolat összekavarodott a fejébe bár a szer hatása kicsit múlik de most már nem kell neki újjabb adag egy két napig bírja aztán valahogy szerez ha másnem marad a hazai termésnél bár a városörség szaglászik. Amikor észre veszi a nőt lassan felé fordítja fejét és most őt nézi*-Neked is,*mondja közbe végig méri a nőt látja hogy valószínüleg ő sincs jobb állapotba és ami a kezébe van az is arról tanuskodik egy darabi a földet figyeli maga előtt majd ismét a nőre néz aki leült és most őt bámulja ő is nézni kezdi bár ez a szokásos kómás hangulat nála kezével kissé remegve a belső zsebébe nyúl majd kihúz egy cigit éls rágyujt az öngyujtó is megremeg a kezébe majd miután a cigi meggyulladt le ejti a dobozt a nő felé nyújtja azzal nem spóról az anyag más-...*-Kérsz?*kérdezi kissé olyan hangon mintha nem is ebbe a világba tartozna*-Látom ma te is kirugtál a hámból*mondja közbe megint felfelé néz lassan szippant a cigiből és nevet de egészen halkan, nem a lányon igazábol az élet értelmén.*-Eléggé elcseszett világra tévedtünk mi?*kérdezi még mindig*-Amúgy Donie*mutatkozik be*-Donie Glaymour*fejezi be kissé akadozva a bemutatkozást*
Vissza az elejére Go down
Christine Turner

Christine Turner


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 14 2008, 21:19

*Talán ő is valami hasonlón gondokozik mint a férfi. Vagy talán mégsem, valószínű, hogy neki most annyira leálltak már az agykerekei, hogy képtelen bármi mélyebbre ható dolgon gondolkozni, inkább a távolba réved és nem gondol semmire. Tényleg a nagy semmi jár a fejében, nincs ereje pörgetni a gondolatait. Aztán kicsit megrázza a fejét és visszatér a jelenbe. Kifejezéstelen arccal felnéz a férfira, figyeli minden mozdulatát, bár érzékei elég tompák, ezért csak félig jut el minden az agyához. A kérdésre arcrezdülés nélkül bólint és kivesz egy szálat a dobozból.* - Kösz. *Mondja röviden, többre egyelőre nem telik. Elővesz zsebéből egy gyújtót, általában szokott nála lenni. Meggyújtja a cigit, mélyen beszívja a füstöt, aztán miután letüdőzi, kifújja. Meghúzza az üveget, aztán ismét Donie-ra néz.* - És te? *Közben az üveget a férfi felé tartja.* - Mit ne mondjak, minden nap ilyen... *Vallja be, de hangjában semmi szégyenérzet nem hallható, inkább valami szomorúság, aminek nem kellene itt lennie.* - Szarabb helyre nem is juthattunk volna. *Ért egyet az idegennel.* - Christine Turner. *Mutatkozik be ő is. Aztán elhallgat, tekintete ismét a távolba réved, de pár másodperc után rájön, hogy az égő cigi a kezében van, beleszív egyet. Fejét hátrahajtja, neki a sírkőnek.*
Vissza az elejére Go down
Donie Glaymour

Donie Glaymour


Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeVas. Szept. 14 2008, 23:28

*Amikor a nő kihúz egy szálat megvárja mig meggyújtja majd kis reakció késéssel vissza rakja a belső zsebébe amikor benyúl még érez egy kis zacskót amibe elég értékes legalábbis számára értékes fűszer van amolyan vésztartalék esetére bár ha Doniera rájön a szükség akkor valószínüleg annyit fog érni mint halottnak a csók egy darabig ezen a dolgon gondolkozik majd bele szív a cigibe egy kis idő mulva lassan elkezdi kifújni az orrán keresztül majd fejét lassan megint Christine felé fordítja, próbálja összeszendni a gondolatait hogy valami értelmeset mondjon deez bele tellik egy kis időbe de eközbe meglátja az üveget amit fel nyújtanak gyengéden elmosolyodik de az arca olyasmit mutat hogy igazábol nemigen tudja hogy mi folyik körülötte*-Kösszi nem élek piával, káros a májra*mondja kicsit kuncogva *-Más élvezeteknek hódolok*mondja még hozzátéve és bólint a nő szavaira*-Minden eggyes nap úgy tíz tizen három éve már nem tudom pontosan olyan régen volt*mondja kicsit elnyújtva a végén a t betüt amolyan sziszegéssé ahogy fújja ki a cigaretta füstjét majd még gyorsan bele pumpál két gyorsat és miközbe kifúja elnyomja a sírkövön ezután figyelme megint Christine-re irányul*-Eggyet értek szerintem se kerülhjettünk volna hacsak nem néhány méterrel az alá ahol éppen ülünk*-Céloz ezzel a főldre amiből mintha még mindig bűzlene a hullaszag vagy csak maga képzeli be magának ezt már nem igen tudja de nem is érdekli egy darabig nem is fog innen elmozdulni szakattas bőrdzsekije és fekete farmernadrágja megvédi a hidegtől és ha remeg az sem a hideg hanem talán az anyaghiány miatt történik bár ha jól számolja most jó pár óráig bírni fogja legalábbis reméli a bemutatkozásra elmosolyodik*-Örvendek*mondja majd hátra veti a fejét kcisit koppan is a fejfán de úgytűnik a férfit nem zavarja vagy amiatt mert nem fáj neki mert kemény a feje vagy azért mert neki már tökmindegy mert ki van ütve*-Azt hiszem itt fogunk éjszakázni amúgy te hogy hogy erre még soha nem láttalak a környéken*mondja a temetőre utalva ahol Donie éppen elégszermegfordul habár van lakása de nemigen jár haza*
Vissza az elejére Go down
Christine Turner

Christine Turner


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 15 2008, 21:01

*Neki fel sem tűnik a férfi fáziskésése, ahhoz túlságosan le van lassulva. Mintha egyáltalán nem is volna ezen a világon, hanem egy teljesen másik síkon létezne, csak a teste van itt. Csak kicsit később esik le, hogy Donie visszautasította a piát. Elhúzza az öveget, kortyol ismét egy jó nagyot, röviden elfintorodik, de enélkül akkor sem tudna élni. Aztán elmosolyodik, de arcán is látszik, hogy csak félig fogja fel az eseményeket körülötte.* - Gyilkolja a májat.. Ez igaz. Akkor nekem nem lehet valami szép májam.. *Tűnődik el, és úgy egy perc elteltével felriad. Ránéz Donie-ra, aztán megszólal.* - Neked mi a káros szenvedélyed? *Kérdezi tőle, de van egy tippje. Az évek megjegyzésén ismét csak elgondokozik, kicsit kezd számolgatni magában, aztán arra jön rá, hogy inkább megkérdezi a férfi korát, mintsem most elkezdjen tippelgetni.* - Hány éves vagy? Persze csak ha nem bunkóság a kérdés. *Teszi hozzá az utolsó mondatot, mert nem akarja azonnal megsérteni. Aztán a földre néz, az alatta levő sírra.* - Jobb lenne odalenn lenni. *Állapítja meg, és egy kicsit megveregeti a földet. Közben cigijéből szív jópárat, megpróbál karikákat fújni, ami részben sikerül, részben meg elvéti, de nem bánja. Szemeit becsukja, érzi a sírkő hidegségét ahogy átüt vékony ruházatán. Azt mondják, az alkohol belülről fűt, ez Christine-re már hosszú ideje nem érvényes. Kicsit megborzong.* - Á, utálom a hideget. *Jegyzi meg halkan, közben kezeit karba fonja és egy kicsit megpróbálja megmelegíteni magát. Donie fejének a koppanását hallja, de nem szól semmit, látszólag a férfinak nem fájt, akkor ő minek pazarolna szavakat. Cigije már a végéhez közeleg, szív belőle mégegyet, aztán erősen megfújja a parázsló részt, így a hamu teljes egészében leesik és már csak a szűrő marad meg. Mutatóujjával elkezdi kapirgálni a földet, kicsi lyukat hoz létre, abba beleteszi a szűrőt, majd betemeti. Gyerekes játék, nem tudja, hogy miért csinálta ezt. Meghúzza az üveget, aztán a férfira emeli tekintetét.*
Vissza az elejére Go down
Donie Glaymour

Donie Glaymour


Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 15 2008, 21:32

*Elkuncogja magát*-Az biztos de igazábol mindegy mi viszi el az embert*mondja mosolyogva már csak közbe azon gondolkozik hogy ténleg mindegy. De legalább így tudja hogy őnmaga okozta nem valami őrült gyilkos vagy vadállat aminek tápláléka legyen a kérdésre aprót elmosolyodik de még mindig olyan mintha nem itt járna mint aki nagyon mély álomból ébredt és még mindig nincs észnél, mintha nem fogná fel a valóságot. Lehet ez így is van lehet nem is érdekli őt már a valóság*-Zőld, por, tabletta, bármi*mondja sorolva maga után közbe nem is nagyon veszi észre hogy alig hagyott közte szünetet, szemét még mindig a lányon tartja a kérdésre mintha kicsit elgondolkozna, most vagy azon jár az esze hogy megmondja az igazat vagy csak egyszerüen még az agyának fel kell dolgoznia a bejövő információt hogy aztán ki tudja rá adni a választ végül felsóhajt kis szünet után*-most töltöttem be a 25-öt*mondja kicist elnyújtott szavakkal majd kérdőú tekintettel néz a lányra először csak nézi nézi kicsit lejjebb biggyeszti a fejét majd lassan mozogni kezd a szája de hang cask később jön ki a torkán*-És te mennyi idős vagy gondolom nem lehetsz túl idős*mondja mosolyogva majd nézi a főldet és csak egyszerüen bólint*-Ott legalább nyugton maradok és nem érzem a fájdalmat nomeg ezt a folyamatos zakatolást a fejembe*mondja kicsit mintha az arca fájdalom grimaszba fejlődne majd látja hogy Christine melegíti magát és mondja is hogy utálja a hideget. Szerencsére Donie ilyen állapotba eggyáltalán nem fázik lehet fűtti az anyag vagy a kabát alatt lévő hosszú szőttes póló miatt nem fázik de most leveszi a kabátot és valahogy oda megy a lányhoz és leül mellé úgy gondolja inkább nem mondja neki hogy jöjjön ide tekintve arra hogy a lány ittas és nem tudja milyen lehet a járása így ő ment oda*-Húzd csak fel nekem már nem kell*mondja még mingig fátyolos hangon de mintha kicsit tisztultabb lenne majd a cigit nézi amit elolt a lány kicsit el is neveti magát.*-Nem mondom jó játék*mondja de nem gúnyból*
Vissza az elejére Go down
Christine Turner

Christine Turner


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 17 2008, 18:25

*Még mindig elég üres tekintettel bámul maga elé. Kicsit forog körülötte a világ, nem fog fel sokmindent. Valahogy nem jutnak el az agyáig az információk, kerekei leálltak működni. Sokan mondták már neki, hogy az alkohol pusztítja az agysejteket, de mindig süket fülekre találtak a figyelmeztetések. A lányt még most sem érdekli ez annak ellenére, hogy érzi a hatását. Aztán hirtelen felfogja Donie szavait és bágyadtan elmosolyodik.* - Végülis igaz... Ha már meg kell halni jobb lenne élvezni, de sajnos ezt a nagy rakás szerencsétlenséget élvezni nem igazán lehet.. *Sóhajt egy kicsit. Meghallgatja a válaszokat, aztán bólint.* - Éértem. *Az É betűt egy kicsit megnyújtja, aztán húz egyet az üvegből. Valami ilyesmi volt a tippje, úgy tűnik bejött. A korra megint csak bólint. Nincs túl sok mindenre ereje, a bólogatás még megy. A visszakérdezésen egy kicsit elgondolkozik, aztán megszólal.* - Ezt eltaláltad. Még csak a tizenhetet töltöttem pár nappal ezelőtt. *Válaszol Donie-nak. Nagyon sok bizalmatlanság él a lányban, de valamiképp kezdi megkedvelni Donie-t. Felnéz rá, talán a kora miatt, hiszen az ő közelében nem élt soha egy idősebb férfi, akire felnézhetett, úgy mint egy apára, és ez a hiány nagyon mély nyomot hagyott a lányban. Donie-ra persze nem úgy tekint mint az apjára, de valami tiszteletet érez iránta, amihez eléggé ragaszkodik. Tekintetével végigköveti ahogy a férfi feláll majd letelepszik mellé. A kabát láttán elmosolyodik. Elveszi és belebújik. Így is kicsit megborzong mert kibontakozik az összekuporodott pozícióból, de hamarosan már érzi a meleget.* - Köszi. *Mondja halkan egy mosoly kíséretében, amin látszik, hogy nincs túl jó bőrben a lány. Közelről nézve talán észre lehet venni, hogy pupillái kicsit ki vannak tágulva, ez az ital hatása. Térdei még mindig fel vannak húzva, átkarolja azokat és fejét ráteszi a kezeire oldalra döntve, hogy közben lássa a férfit. A megjegyzést nem veszi magára, ha sértés lenne akkor is leperegne róla. Kicsit olyan állapotban van már, amikor nem fogja fel ha bántják.* - Hát... Nincs jobb. *Jegyzi meg még mindig egy réveteg mosollyal az arcán. Kicsit közelebb húzódik a férfihoz, mert azért a föld lentről hűti, a kabát ellenére továbbra sincs melege.*
Vissza az elejére Go down
Donie Glaymour

Donie Glaymour


Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 17 2008, 18:58

*Cask fátyolosan bólint ő is tudja hogy nem éppen a legjobb elvégre ha meghalnak akkor nincs aki eltemesse vagy bármi*-Hát igen de talán annyibol különös hogy úgy leszünk mint amikor éltünk csupán holtan. De senki nem fog emlékezni ránk senki nem temet el azt hiszem nem őriz meg senki a szívébe*mondja fátyolosan miközbe rágyujt még egy cigire. Nem érdekli nagyon mennyit szív úgyis vége egyszer mindennek a koron kicsit meglepődik de tudja hogy nem miondenkinek jut ki a jóból sőtt az a többség akiknek nem, csak azoknak nagy része a város martalékává lesz, Donie is közeledik már hozzá*-És nincs senki aki segítsen vagy valami úgy értem hol éltél eddig?*kérdezi kicsit betépett álmoskás hangon bár nem álmos de a szer hatására kcisit ilyen a hangulata lassabb mint az átlag emberek több idő kell mig feldolgozza az információkat közbe figyeli ahogy a lány magára veszi a kabátot*-Nincs mit, én nem érzem a hideget*mondja csendesen majd látja hogy közelebb jött*-Hát nem baj valakinek ilyen sincs*mondja a játékra mosolyogva majd lassan átrakja a karját a lány vállán hogy melegítse igazábol nem tudja hogy Christine hogy fogadja de ha eltolja magát nem erőszakoskodik hiszen nem azért csinálta egyszerüen csak élnek benne még az apai érzések valószínüleg ez lehet a leromlás hátterébe? ki tudja lehet már Donie sem hiszen látszólag vagy nem akar vagy már nem is tud emlékezni a múltra *-Azt hiszem itt fogjuk tölteni az éjszakát megtűrsz magad mellett egy másik embert?*kérdezi kicsit mosolyogva majd nyujt még egy szálat felé. Nincs semmi hátsó szándéka lehet Donie főldönfutó de nem a rossz fajtából való. Lehet ő váűléasztotta magának ezt az utat vagy csak a sorsa hozta így? lehet mindkettő*-Tudod elég jó helyen vagyunk legalább közel vagyunk az ősapák szelleméhez habár kétlem hogy bárki is figyelne minket onnan fentről*bök fel szemével a csillagokra*-Tudod régen azt hittem hogy a szeretteink onnan figyelnek de azt hiszem az egész nem igaz legalábbis nem tudnák benne hinni. Neked nincsen senkid?.*kérdezi bár ahogy látja a lányt kétli hogy lenne*
Vissza az elejére Go down
Christine Turner

Christine Turner


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 17 2008, 19:53

*Kicsit elgondolkozik, legalábbis a látszat valami ilyesmit sugall.* - Ha senkinek sem hiányoznánk, akkor meg minek élni? *Kérdezi kicsit kiábrándultan, aztán megint meghúzza az üveget. Már csak egészen kevés van az alján, nagyjából egy kortyra még elengendő. A lány jól tudja, hogy szüksége van még ma italra, mert ezzel nem húzza ki holnapig, de pénze az alig van. A kérdésre megrázza a fejét.* - Nincs senkim. Már nagyon hosszú ideje megszűnt minden kapcsolatom a külvilággal, inkább csak a saját belső világomban élek. *Elhallgat és kicsit a távolba réved, mintha itt sem lenne. Mintha egy percre kikapcsolna az agya és nem létezne. Aztán magához tér és megint egy bágyadt mosoly jelenik meg arcán.* - Utcán, itt-ott ahol épp kaptam egy kis helyet.. *Mondja vállvonogatva. Nem igazán érdekli, hogy hol tér nyugovóra.* - Nemrég találtam egy elhagyatott házat a külvárosban... Mostanában oda rendezkedtem be. *Mondja aztán megint elhallgat. Kicsit furcsák lehetnek ezek a hirtelen elhallgatások. Aztán megint megszólal.* - Az a jó benne, hogy van zuhany tiszta vízzel. *Kicsit meglötyögteti a piát az üveg alján, aztán felhúzza az utolsó cseppig.* - Fene... Kéne valami.. *Mondja egész halkan.* - És neked van valakid? *Kérdez vissza egy kis kíváncsisággal a tekintetében. Már hosszú ideje nem tudott emberekkel beszélgetni, ez most elég jól esik neki, hogy valaki nem löki el magától. Az átölelésen elmosolyodik és a férfi vállára hajtja a fejét.* - Eljöhetsz abba a kis házba, jobb ha van egy fedél a fejünk felett. *Mondja egy kis idő után, aztán becsukja szemeit és hosszú ideig nem szólal meg. Feje kicsit elnehezedett az italtól, ezért most jó, hogy becsukta a szemeit. A cigit szívesen elfogadja, majd rágyújt. Beszívja a füstöt és megpróbál kis karikákat kifújni, de mivel ez nem jön össze, inkább visszahajtja a fejét Donie vállára. Nem érdekli az sem, ha a férfinak valami rossz szándéka van, mostanában már semmi sem érdekli és mindent megtesz, hogy pénzhez jusson és így piához. Meghallgatja a férfi szavait, ismét csak hallgatásba burkolózik, aztán megszólal.* - Sosem hittem semmiben, mert minden reménytelennek tűnt. A hit talán könnyebbé tette volna a dolgokat.. *Kicsit elmélázik, aztán ismét becsukja a szemeit.*
Vissza az elejére Go down
Donie Glaymour

Donie Glaymour


Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Sep. 14.

GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 17 2008, 20:10

*Kicsit megvonja a vállát*-Szerintem csak kínszenvedés az egész, úgyse vár senki a múlton meg már hiába sírok nem lesz jobb *bele szív eggyet a cigibe kicsit kivörösödik a szeme lehet a cigitől vagy valami mástól?*-Soha nem lesz jobb*mondja csendesen egy kicsit elcsuklik a hangja*-Nem lehetett könnyű lleted a szüleid? gondolom voltak vagy vannak*mondja kicist óvatosan nem akarja megbántani a lányt az anyag hatása kezd kicsit csillapodni, vagy lehet ez is csak egy hullám pont és pár másodperc mulva megint kikészül ki tudja ő sem amikor róla kérdeznek kicsit elcsendesedik*-Nekem? Volt egy kislányom*mondja*-De ez már régen volt akkor más idők jártak rám is*mondja kicsit elgondolkozva az eget nézve*-akkor szerencséd van legalább van hol élned és a város még valamennyire biztonságos is, nekem is volt de már nincs*mondja tömören igaz ami igaz amikor teljesen magába roskadt az egész házat felgyújtotta csak úgy parázslott és lángolt,*-Közbe látja hogy a lánynak elfogyott a piája ezellen sajnos nem tud tenni amikor Christine ráhajtja a fejét a vállára haggya közbe kezét még mindig a vállán tartja régen találkozott már emjberrel akivel többet beszélt volna két szónál és jól esik neki hogy most van itt valaki, és nem az örökös magányba kell lennie és várni a hajnalt félbetépve vagy rosszabbul*-Nem akarlak terhelni hogy én is ott lakok. Alig ismersz*mosolyodik el kedvesen. Nem akarja megbántani a lányt sőt örül neki hogy most itt van valaki*-Pedig náha a hit tart életbe, bár engem már az is elhagyott már sohasem lesz olyan mint hajdan akkor minden jó volt de most? Azt hiszem már csak a haláltáncra várok aztán lesz ami lesz*mondja közbe egy mélyet szippant a cigiből és elpöcköli. A parázs félúton kiszál a füstszűrőből és neki pattan az eggyik sírnak. Donie a lányra néz*-Ténleg és miért kezdtél el inni. Nem hiszem hogy egyszer kipróbáltad és utána csak úgy rászoktál*mondja kedvesen*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





GraveTown-i Temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: GraveTown-i Temető   GraveTown-i Temető - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
GraveTown-i Temető
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: Külváros és Peremvidék-
Ugrás: