Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elhagyatott Vidámpark

Go down 
+13
Syrus
Camuel Adam
Tuatha Siobhain
Samael
Panni néni
Gabriel Angelicocadu
Clyde
Marcus Zendor
Mesélő
Salvador De Muerte
Antony ForsWald
Susan Evangeline Bleeding
Uriel
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Syrus

Syrus


Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2008. Nov. 22.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 30 2008, 00:11

*Csak mosolyogva feldobja a lábát egy padra majd csak semmit mondóan a férfira néz*-Te engem most fenyegetni akarsz? És akkor mi lesz ha nem megyek el*hangosan felnevet de ebbe a hangba van valami földőn túli gonoszság valami megmagyarázhatatlan hidegség*-Eggyáltalán ki vagy te EMber hogy fenyegetni akarsz engem*mondja hideg hangon látszólag eggyáltalán nem fél*-Nem tudom mennyire vagy harcias legény de őrült vagy ez tetszik.....*mondja még mindig kirívóan nagy mosollyal amibe nincs boldogság*
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue220/410Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue300/380Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue0/0Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 30 2008, 00:25

- Hogy ki vagyok?? Hm... A nevem Camuel Adam, ha tudni akarod. Azt hiszed megijednék... attól, hogy megölsz?*érdeklődtem, aztán szépen lassan a férfira fordítottam a fejemet. Egy gonosz félmosoly kúszott fel az arcomon, de amint meghalottam a férfi nevetését leizzadtam. Saját magamon lepődtem meg. Hirtelen a józan eszem keveredett az ösztönömmel.*
~ Uram atyám... én... én... megrémültem.* gondoltam magamban. A kifejezéstelen arc a semmibe veszett. Szemeim nagyra nyíltak, s a homlokom összeráncolódott. Én magam sem tudtam mitől razsáltam be, ám nem evilági volt. Erre hamar rájöttem saját magam is. Amint abbahagyta a nevetést, visszatért a nyugalmam. Olyan volt, mintha egy pármásodpercre ismét átéltem volna gyermekkori érzéseimet. Hirtelen törtek elő a régi emlékek. Ezzel együtt pedig a hatalmas gyűlölet is. Megint elvesztettem a fejemet, és hirtelen felugrottam a padról, előrántottam a kardomat, majd hörögve álltam egy helyben. Ez így telt pár percig, eztán lassan a férfi felé fordultam. Nem ültem le, csak szemben álltam vele.*
- Mi... vagy... te?* hangzott el a kérdésem.*
Vissza az elejére Go down
Syrus

Syrus


Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2008. Nov. 22.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 30 2008, 00:38

-Lassan megint nevetni kezd bár ez halk inkább kuncogásnak mondható el*-Hmm azt hiszem a haláltol nem is kell félni viszont van rosszabb is mint a halál*mondja ravasz félmosollyal, miközbe teste mintha kicsit megnőtt kiterebélyesedett volna bár ez ilyen sötétbe aligha látható, közbe végig nézi a férfi reakcióját*~igen igen sugárzik belőled amit akartam, minden a félelem a gyűlölet egy őrült vagy ez kell nekem~*gondolja magába mosolyogva majd amikor a férfi feláll és felé fordul a kérdésre egy pillanatar hisztérikus nevetésbe tör ki de egy pillanat alatt megáll és szemét a másikba mélyeszti*~tudni akarod ki vagyok? meg akarod ismerni a halálod?~*kérdezi de szája nem mozog a férfi fejébe most mégis e hangok mint a harangok olyan hangerővel hallatszanak. igen a démon telepátiát alkalmaz közbe lassan felvillan vöröslő árnyalattal mindkét szeme mint a tűz mely elemészt mindent és lassan felál, pillantását a férfi szemeibe fúrja lassan közelít felé nyugodtan lépdelve majd megfogja a kardja élét és rászorít*-Ezzel a vasdarbbal akarsz engem megőlni Ezzel?*kérdezi erélyesen majd átdöfi magán egyenesen át a saját mellkasán közbe csak mosolyog mosolyog és kezével megfogja a férfi kezét majd addig szorítja mig le nem veszi azt a markolatról*
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue220/410Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue300/380Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue0/0Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 30 2008, 00:51

*A kardomat elengedtem, majd a fogaimat csikorgatni kezdtem a fájdalomtól. Ekkor térdre estem, miközben a földet néztem, s jobbra, balra billegtem. Talán a férfi azt hitte ilyen könnyen feladom. Tévedett. Hirtelen felugrottam, aztán ököllen arcon csaptam az illetőt, de ez őneki láthatóan meg sem kottyant.*
- Háháháhá!! Látom nem igazán értettél meg barátom... én nem félek a halálomtól. Sőt... inkább arra várok, már jó ideje.*mondtam, aztán kirántottam a mellkasából a kardomat, majd hátrébb ugrottam egy méterrel. Életemben most először láthattak az arcomon örömet. Rendesen örömteli mosolyt lehetett rajtam látni, jó adag őrültséggel az oldalán.
- Te egy démon vagy. Olvastam rólatok nem is keveset.* szólaltam meg halkan, miközben mélyen a tűzben égő szemekbe tekintettem. Talán itt most eljön, amire már régen várok. Megpörgetem magam előtt a kardomat a levegőben, majd a mutató ujjammal magam felé csalogatom a férfit.*
- Gyerünk démon uraság!!! Hagy szórakozzak még egy jót... utoljára.
Vissza az elejére Go down
Syrus

Syrus


Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2008. Nov. 22.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 30 2008, 01:05

*CSak elmosolyodik a férfi szavain*-Azt hiszed hős vagy hogy ettől kinézek belőled valamit?*kérdezi mosolyogva majd megcsóválja a fejét*-Nem nem egy emberre soha nem fogok nézni állatok vagytok semmi több pusztulj*mondja majd a kardforgatásra csak elmsoolyodik*-Eh te sose tanulsz*mondja majd egy hirtelen szökkenéssel már a férfi előtt van keze a torkán a démon marka hirtelen fellángol majd ami égetni kezdi a férfi nyakát*-Azt hiszitek vagytok valamik mert nem akartok ember lenni? Mit csináljak ha olvastál rólunk most essek hanyatt?*kérdezi még majd egy roppanás és a férfi nyaka eltört, A démon csak mosolyog majd megrángatja mint egy rongybabát a torkábol kitép egy darab húst majd a szájához emeli és bele kóstol, majd elhajítja a testet már éppen indulna majd hátra néz*-Hmm azt hiszem teszek veled egy próbát, utána is megölhetlek*mondja majd vissza gyalogol a hullához megrázza közbe felvágja a saját ereit a körmével és a férfi sebe felé csepegteti a nyakához főleg nemsokára a férfi hirtelen óriási forróságot érezhet a testébe lassan kezd vissza jönni az élet egy új élet ami más mint a többi érezheti ahogy teste szinte teljesen átalakul más lesz*-Éledj fel vége az emberi meghurcoltatásnak ezútán minket fogsz szolgálni*~de ha valamit elcseszel én magam öllek meg~*teszi hozzá gondolatba, a férfi sebei lassan össze forradnak szeme vöröses árnyalattot fog felvenni most arra vár Syrus hogy magához térjen*
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue220/410Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue300/380Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue0/0Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Nov. 30 2008, 21:53

*Egy pár perc múlva felülök, s a fejemet fogom. A szemeim sárgára változtak, bőröm kicsit sötétebb árnyalatot nyert. Először nem igazán tudtam élek e, vagy meghaltam. Aztán megláttam a démont, aki tőlem egy pár méterre állt. Felálltam, és visszatettem a kiugrott vállamat. Ez egy kisebb roppanással járt. Nem igazán tudtam megszólalni csak néztem magam elé.
- Akkor most démon lettem mi?* kérdeztem halkan. Felemeltem a kardomat a földről, ezt követően a tokjába tettem.*
~ Azt hiszem megvan az első számú ellenfelem. Hiszen megesküdtem, hogy aki megöl, azt én magam fogom megölni. De még gyenge vagyok, s egyenlőre erről neki nem kell tudnia.* gondoltam magamban, aztán megkérdeztem a nevét.*
- Mi a parancsod... uram?* kérdeztem tőle, miközben vicsorítottam egyet, mélyen a szemébe nézve. Amint kimondtam ezt a mondatot, egy hideg szellő süvített el köztünk.*
Vissza az elejére Go down
Syrus

Syrus


Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2008. Nov. 22.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 01:53

*CSak élvezettel nézi ahogy átalakul ha szenved az sem probléma ha közjük akar tartozni akkor ezen keresztül kell mennie a kérdésre csak elneveti magát*-Nem élőhalott miért szerinted mi lettél?*kérdezi mosolyogva majd közelebb lép*-Nem nem vagy démon egy emberi korcsvagy akinek keveredett a vére egy démonéval semmi több*köpi szinte a szavakat a férfihez és meg is van az oka hogy miért a következő mozdulat már csak az hogy markát a férfi nyakára fogja villámgyorsan és megemeli a testét a főldtöl*-Te ostoba kis giliszta, azt hiszed olyan okos vagy*mosolyodik el majd csak egyre jobban kezdi szorítani a gigáját és csak egyre erősebben erősebben de nem öli meg ahhoz túl sok erőt fektetett most bele*-Idióta azt hiszed hogy nem látom a gondolataidat emberként is tudtam mit gondolsz démonként sem leszel más nyitott könyv vagy előttem, *hangosan felnevet*-TE komolyan azt hiszed hogy valaha a nyomába érhetsz egy fajtiszta démonnak?*kérdezi őszinte meghökkenéssel*-Én már akkor a fajtádat sőt az angyalok fajtáját gyilkoltam mikor még az őseid se voltak tervbe tudod mennyi ötezer év? *csak mosolyog de szavaiból szinte méregként hangozódnak a szitkok*-Az ősidők óta létezek szóval húzd meg magad* majd köp eggyet maga mellé*-most még rosszabb vagy mint voltál nem vagy már se ember se még démon egy korcs vagy mégcsak ahhoz nagyon sokat kell tanulnod kispajtás hogy eggyenranguként kezeljen bárki*mondja egy kis mosolyal majd dob rajta eggyett hogy a férfi a földön köt ki*-Hogy mi a parancsom? *elmosolyodik*-Na kászálódjál fel vagy még elgondolkozok rajta hogy mi legyen veled a tervem, először a Nordium elé viszlek ha nem jön be neki az ábrázatot mész az örök vadászmezőkre*mondja egy morgással,*
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue220/410Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue300/380Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue0/0Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 20:39

*Mikor felkelek, a nyakamra markolok, majd nagy levegőt veszek.*
- Lehetnél egy kicsit... gyengédebb is. De tudod mit? Nem várok el semi hasonlót, csak arra kérlek, hogy ne szorongasd a nyakamat tüzes kézzel. Ja és én is irtottam a saját fajtámat, mikor még ember voltam, szóval affelől nincs gond. Talán korcs vagyok, ám már ezzel is közelebb kerültem a végső célomhoz.* mondtam, aztán halk nevetésbe kezdtem.*
- Ha nem is felek meg annak a... Nordiumnak, vagy kinek, legalább remélhetőleg választ kapok a kérdéseimre.* szóltam pozitív hozzáállással. Ezt követően a démon mellé sétálltam.*
- Azt hiszem... indulhatunk Syrus.* mondtam, és megigazítottam a ruhámat, felcsatoltam az oldalamra a kardomat.*
- Látom nem érdemes előtted gondolkodnom, úgyhogy ezentúl őszinte leszek, kimondom a gondolataimat. Legyen az pozitív, vagy negatív irányú. Ja, és mégvalami! Amég úton vagyunk... kérlek meséld el nekem ki az a Nordium, valamint mi az az örök vadászmező.* mondtam, majd vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Syrus

Syrus


Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2008. Nov. 22.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 20:49

*Gúnyosan elvigyorodik*-Te csak ne kérj tőlem semmit ha akarok beszélek róla ha akarok nem az örök vadászmezők alatt a halálodat értettem én tettelek démonná bármikor jogom van megölni téged, ha így folytatod nem sokáig leszel ezen a világon*mosolyodik el hiszen imádja a fensőbbségét kifejezni főleg korcsok előtt ahogy ő titulálja a féldémonokat*-Ha akarlak megöllek ha akarlak életbe hagylak ezt vesd észbe és ne akarj nekem tanácsokat adni*nevet fel egy pillanatra majd árgus szemekkel a férfi szemébe néz*-Te azt hiszed vannak céljaid? *szinte már őszinte kárörvendetettségből nevet*-Legyél már észnél innentől kezdve senki vagy. Nem tudod kivel kötöttél üzletet*mosolyodik el*-A mi céljainkat fogod szolgálni neked innen nincs saját gondolatod*mondja majd előrébb lép*-A Nordium népünk feje, ha jót akarsz azt ajánlom kussolj és akkor beszélj ha majd kérdeznek és ha....*kicsit elmosolyodik*-Ha nem felelesz meg akkor onnan már készülhetsz arra hogy életed utolsó perceit éled*mondja most már komorabb hangon*-Na gyere tetvedék mutatom az utat*mondja majd egy közeli házikó falához megy ráemeli a kezét majd végig húzza rajta míg a fel nem hólyagosodik majd vérezni nem kezd de a vérből lángnyelvek csapódnak ki és egy kapu formálódik meg előttük*-Üdv a pokolba cimbora*mosolyodik el majd félre áll*-Na lódulj
Vissza az elejére Go down
Camuel Adam

Camuel Adam


Hozzászólások száma : 46
Registration date : 2008. Nov. 25.

Character sheet
Támadó erő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue220/410Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue300/380Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue0/0Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 02 2008, 21:10

- Ahogy gondolod...* jelentettem ki érzéketlen hangon, mintha nem is érdekelne, élek e, vagy halok. Talán így is volt. Valójában nem igazán tetszett az, hogy Syrus ilyen dolgokat vág a fejemhez, de tudtam nem tehetek semmit, ezért inkább befogtam a számat, ahogy ő javasolta. A kíváncsiság majd szét vetett azzal a hellyel kapcsolatban, amiről Syrus beszélt. Érdekelt az is, ki lehet az a bizonyos Nordium. Vajon hogy néz ki? Az ő modora is ilyen? Nem sokára erre is fény derül.
- Hát akkor... megyek.* mondtam, aztán beléptem a kapun.
Vissza az elejére Go down
Aelfric Rowan




Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2008. Nov. 26.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 09 2008, 21:56

Elsétáltam lassan nyugodt lépésekkel az elhagyatott vidámpark kapujához,
ami rozsdás és már szinte olvashatatlan.
-Hangulatos hely, bár minden rosszban van valami jó, vagy talán fordítva...*Gondoltam magamban miközben a vidámpark kapuján átsétálltam és tovább a főtérre. Eközben jobbra-ballra néztem, de sok látnívaló nem volt,
inkább az tetszett, hogy senki sincs.
-Milyen nyugodt itt minden, bár egy kics élet nem ártana...*Mosolyogtam el és az egyik oszlopra néztem,
ahol egy bohóz volt felakasztva.
-Humor felsőfokon, de azért izléses...*Nevettem el magam valami szánalmas hangon majd leültem a padra,
bár nem tudtam miért, talán arra várok, hogy valami történjen, ebbe az elhagyatott vidámparkban...
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael

Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 15
Registration date : 2008. Dec. 08.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 09 2008, 21:57

* Miközben sétálltunk, nem győztem bocsánatot kérni Marcustól. Nem szerettem volna, ha megharagszik rám.*
- Tényleg sajnálom Marcus. Nem akartam, csak tudod nem tudom, milyenek a fejvadászok valójában... Nem baj, ha tegezlek ugye?* kérdeztem vigyorogva, aztán a könyökömmel kicsit oldalba löktem a férfit, amolyan baráti módon. Amint odaértünk azonnal figyelmes lettem egy megszáradt vérfoltra a földön. Odarohantam, és így szóltam:*
- Marcus!! Ide gyere! Találtam valamit.
* Sajnos nem volt valószínű, hogy azé a vér, akit keresünk.*
- Mit gondolsz erről? Ez elég sok vér, de ha megfigyeled, csak itt van egészben a tócsa, és nem vezet sehová sem. Ez elég gyanús... Ha el is akarták volna hurcolni, akkor is kellett volna hagynia a holttestnek vérfoltokat a kövön. Itt pedig nincs. Ezt nem értem...* mondtam, s erősen törni kezdtem a fejemet. Ránéztem Marcusra, majd vártam a megnyilvánulását.
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue150/220Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue180/260Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue12/65Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (12/65)

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 09 2008, 22:07

*Csak vidáman nevet a síri éjszakához képest is a köd megint kezd nőni így oda kell nézni hova lépnek bár még nem olyan vészes*-A mi dolgunk a keresés megtalálás. A gyilkolás másodlagos. Bűnözők és eltüntek után nyomozunk igazábol*mondja mosolyogva bár a harc nem áll tőle távol sajnos kevés jó kimenetelü csatába volt ahol nem kellett gyilkolni, a kérdésre amikor meglátja megcsóválja a fejét*-Nem lehet tudni, az igazat megvallva veszélyes terepen vagyunk a városi bejegyzésbe utána néztem egy év alatt 30 -40 ember az átlaga annak aki itt tünik el legtöbbjüket senki nem látja vagy tömegsírokba vannak. Nemrég egy szétcincált hullát találtak valamely épületbe innen nem messze a területen*mondja komor hangon, majd körbeéz. A ködbe észre vesz egy ismeretlen alakot oldalba löki Ashmore-t és arra mutat*-Amúgy nyugodtan tegezz*teszi hozzá*-Ismered a tagot?*kérdezi miközbe már el is indul felé*-Szép estét*mondja a férfi felé aki a padon üldögél, talán látott valamit akkor meg segíthet alapon leszólítja*
Vissza az elejére Go down
Aelfric Rowan




Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2008. Nov. 26.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 09 2008, 22:22

Feltűnik egy alak a ködből egyre közeledik és már-már az arca kivehető a ködből.
-Valószínűleg ez ide akar jönni, és kérdezni akar valamit...de vajon mit akarhat...*Gondolkodtam nyugodtan és higgadtan,
de reméltem nem a gyerekkoromról vagy az életemről kérdez.
Először is köszön majd megkérdezi, hogy láttam-e valamit.
-Úgy hallom, hogy nem akar megölni, hisz akkor nem köszön és valószínűleg informácíót akar nyerni, hogy láttam-e valamit..*Gondolkodtam majd felálltam a padről és a fejement felemelve a szemébe néztem.
-Üdvözlet...*Köszöntem neki, nyugodt hangon, majd a kabátomat megigazítva folytattam a társalgást.
-Nem láttam, semmit, bár a kérdés jobban hangzott volna, úgy hogy nem láttam valami gyanúsat ami felkeltette az érdeklődésemet...*Mondtam a javaslatot majd elmosolyodtam.
-Egyépként nem láttam semmit, de hallottam a távolból gyors lépteket és zihálást...*Mondtam, majd elnéztem jobbra.
-Valószínűleg üldözik, vagy még rosszabb meg akarják ölni...*Elmélkedtem magamban, majd vártam mit mond az idegen alak...
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael

Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 15
Registration date : 2008. Dec. 08.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 09 2008, 22:30

* Ekkor én is odaérek, aztán köszönök.*
- Jó estét! A nevem Asmore Serael.* mondtam,aztán kezet nyújtottam a férfinak.*
- Sajnálom, de valószínűleg másra hitte, hogy kiáltozik, ugyanis ezt a személyt már jó ideje nem látta senki, szóval valószínűleg fogságba esett, vagy már halott. Bár ki tudja...* szólaltam meg mosolyogva. Ekkor ránéztem Marcusra, és fejrázással közöltem, életemben nem láttam még ezt az embert.*
~ Furcsa gondolkodása van, habár nem biztos, hogy nem lehet a segítségünkre. Ebben viszont Marcus dönt.* gondoltam, aztán kérdezni kezdtem:*
- Maga milyen gyakran jár errefelé? Nem tudná véletlenül megmondani mióta van ott az a vértócsa?* kérdeztem komoly hangon, ezt követően vártam a választ. Bár lehet, Marcus nem is várja meg a választ, hanem rögtön a sikítások felé indul, s akkor nekem is vele kell tartanom.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue150/220Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue180/260Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue12/65Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (12/65)

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 09 2008, 22:40

-Nem is mondtam semmi ilyet de talán segíthet*mondja komoly hangon majd egy ideig némán áll inkább csak figyeli ahogy leszáll a sűrű köd bár sejti hogy a férfi nem láthatott sokmindent hisz ez a terület elhagyatott de amikor Ashmore befejezi ő is közelebb lép*-Marcus Zendor, fejvadász*mutatkozik be majd hallgatja bár egy kicsit nem ért egy két dolgot*-Gyanús dolgok sajnos errefelé mindig vannak Freyya elhagyatott része ez elég messze innen. A legközelebbi élőhely talán 3 kilóméterre innen, a fogadó ott már bizotnságos*mondja majd tovább hallgat*-Különös dolgok mindig vannak magam is voltam itt de a kérdés inkább az hogy látta ezt a nőt*mutat meg egy fényképet amin egy nő van bár sejti hogy a férfi nem nagyon láthatta de azért megkérdezi*-Régen eltünt vagy fél éve senki nem találja bár az itt nem különös dolog
Vissza az elejére Go down
Aelfric Rowan




Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2008. Nov. 26.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 09 2008, 22:53

Végighallgatva a fejvadász beszédjét, ismét megigazítottam a kabátomat majd, a távolba tekintettem.
-Hamar bemutatkozott, nem vártam volna, és még fejvadász is, szóval azért mutatkozott be,
mivel könnyű szerrel elintézhetne, de úgy látom ő ennél okosabb és tudni akar mindent...*-Gondolkodtam majd a
távólból a fejvadászra néztem.
-A nevem Aelfric Rowan, és megbízatásból élek.-Mondtam Marcus-nak, majd a képre néztem.
-Egy nő nem öreg viszonylag fiatal, és úgy látom régi kép szóval rég óta eltűnt...*Gondoltam majd
ismét Marcusra néztem.
-Nem láttam, de segítenék, ha tudnék, és a vértócsáról sejtelmem sincs bár még a vér eléggé
világos szóval nem rég kerülhetett ide.
A levegő nyomasztó, de mindenki megőrzi a hidegvérét és nyugodt hangon kérdezik egymást...
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael

Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 15
Registration date : 2008. Dec. 08.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 09 2008, 23:05

- Értem. Köszönöm.* mondtam, aztán magam mögé néztem, de a ködön kívül nem sok mindent láttam. Nagyon zavart a köd, és a kezem végig a kardomon volt, hogy bármelyik pillanatban előránthassam. Kisebb neszek jöttek az éjszakából, melyekre folyton odarántottam a fejemet, ám próbáltam nyugodt maradni.*
~ Semmi nyom... Nem értem, hogy szívódhatott fel valaki így. Már olyan rég óta kereshetik, mégsem sehol semmi. Talán csak nem megfelelő helyszínen keresgélünk.* gondoltam, s fellcsillant valami a fejemben.*
- Marcus! Eszembe jutott valami... Talán olyan helyen kellene keresni, ahol még senki sem nézte. Bármilyen feltűnő, vagy népszerű is az. Az aféle helyek, ahol senki nem számít ilyen eseményekre tökéletes helyszínek egy gyilkosságra, vagy emberrablásra. Gondolok például egy templomra. Lehet, csak túlságosan a dologok mögé akarunk nézni, de valójában a szemünk előtt van a megoldás.* adtam az ötletet, aztán vártam a megnyilvánulást, ám előtte még hozzáfűztem valamit.*
- Mr. Rowan! Örülnék, ha ön is velünk tartona a keresésben.
Vissza az elejére Go down
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue150/220Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue180/260Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue12/65Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (12/65)

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 09 2008, 23:14

*CSak bólint*-Fél éve tünt el semmi nyom nincs utána nem tudjuk mi lett vele, de egy két ember van aki aggódik érte. A Freyyai könyvtár tulajdonos nője volt. huszonéves fiatal*mondja a dolgokat róla majd bólint*-Szerintem a vér nem hozzá tartozik de annyit tudunk hogy úgy tudják itt volt utoljára*mondja komoly hangon, majd Ashmore felé néz*-Szerintem a Templom kizárt ott él egy fiatal pap de normális ismerem, ő adott össze engem a feleségemmel*mondja komoly hangon*-De itt van egykét terület ami olyan lehet*mondja és kicsit elmosolyodik*~nem mondom hamar tanul a fickó~*-Azt hiszem osztom a véleményt lehet hárman többre megyünk de ez a köd kezd zavaró lenni*mondja komoly hangon*
Vissza az elejére Go down
Aelfric Rowan




Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2008. Nov. 26.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Dec. 10 2008, 19:18

-Rendben, magukkal megyek, de ígérjék meg, hogy minden részletbe beleavatnak,
mivel csak így lehetek segítségükre...*Mondtam a többieknek a feltételemet,
bár ez nem is volt feltétel inkább kérés volt.
A köd egyre sűrűbb volt, és egyre sötétedett a távolból egy farkasvonyítás hangzott fel,
valószínűleg a közeli hegyekből jött.
-Akkor kinél kezdjük, vagy inkább hol kezdjük a keresést?...*Kérdeztem a többieket
miközben lassan elindultam.
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael

Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 15
Registration date : 2008. Dec. 08.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Dec. 10 2008, 23:03

* Örültem neki, hogy Mr. Rowan is velünk tart, hiszen mind a ketten láthattuk rajta, nem ostoba fickó. De a legokosabb köztünk nyilván Marcus, és valószínűleg ő is ért az ilyen dolgokhoz a legjobban.*
- Marcus azt mondtad vannak ilyen helyek a közelben. Akkor javaslom fésüljük át őket, de együtt.* mondtam, s már szinte feszült voltam ettől az időtől. Utáltam az éjszakát. Kiskorom óta. De a ködöt még a sötétségnél is jobban gyűlöltem.*
- Akkor szerintem indulnunk kellene. Lehetőleg minél hamarabb, mivel nem akarok többet itt maradni.* szólaltam meg, miközben a két férfi mellett álltam.*
Vissza az elejére Go down
Memnun Tari

Memnun Tari


Hozzászólások száma : 13
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 20.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 20 2008, 23:16

*Alkonyonyodik a vidámparkban. Először mindig errefelé tűnik el a fény, mintha tényleg kísértenék a helyet rossz emberek vagy túlvilági lények, különös szörnyetegek. A szívem már megint mellé kalapál, de nem a félelemtől. Túl tárgyilagosan látom a világot ahhoz, hogy félni tudjak ilyen históriáktól, még ha olyan közel is van mindaz a borzalom, amiről regélnek. A szomszédaink, a közvetlen környezetünk sínyli meg azt a fajta rejtett fenyegetést ami ellen már hiába küzdünk, amitől romokban a városaink és amitől a lelkünk korcsosul.
Ami miatt mégis hamisan vernek a szívbillentyűim az a betegségem. Születésemtől fogva gyenge vagyok, sokszor szédülök, gyakrabban vagyok beteg mint a többiek és igen, már megint köhögőgörcsben török ki. Ez már pár hónap alatt a harmadik járvány, ami elkapott, muszály leülnöm, de persze nem lehet. Nem hiába járok ezen az istenverte, elhagyatott helyen. Alighogy hazaértem a könyvtárból - pokoli hossszú nap volt, leltárral és a főnök szidalmaival - már mehettem is összeszedni a rokonságom. Nem sokan mondhatják el ilyen vészterhes időkben, hogy 11 testvért pesztrál másodállásban. Pontosabban nyolcat, de ez már részlet kérdés.*
- Belor! Belor, ne játsszd a süketet! Tudom, hogy itt vagy és megtalállak, mert mindig megtaláltalak! Már Apu is dühös, és azt ne akard megtudni mit kapsz Anyánktól, ha nem jösz elő azonnal!
*Valójában semmi bajom a testvér szereppel, de néha nehéz. Most is nehéz. Vörösesbarna, hosszú hajamat a néhai körhintát borító méteres gaz tépedesi. Könnyű bőrnadrágot, felsőt és egy egyszerű kabátot viselek. meleg, kényelmes és még jól is áll, de nem volt kevés pénz és sárban gázolva nem tudom mi lesz vele.*
- Ááh!
*Nem sirathatom tovább a ruhám, mert egy szobor dől ki elém, én elesek és a sikolyom heves köhögésbe fullad. Ha másért nem is, hát azért, hogy Belor végre elő jött azt mondom megérte.*
- Miért...Egek! Miért csinálod...ezt?!
*Ijesztő lehet, ahogy hörgök, mert a 10 éves öcsém arcán erős bűntudattal keveredett riadalom ül ki.*
- Szégyelled magad, na futás haza.
- Te nem jösz?
- Hát persze, hogy megyek, de muszály kiköhögni magam, mert itt fulladok meg.
*Belor megpróbál talpra állítani, de elutasítom. Köhögök, tápászkodok és közben vadul integetek, hogy menjen már. Nem veszélytelen hazajutnia, ha beesteledik teljesen.
Belor hát hazarohan én pedig csendben fuldoklok tovább.*
Vissza az elejére Go down
Azazel
Fő Domínium
Fő Domínium
Azazel


Hozzászólások száma : 104
Registration date : 2008. Jun. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue350/650Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue350/500Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue350/650Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (350/650)

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 20 2008, 23:39

Az Inkvizitor területeket elhagyva kiéret nélkül Azazel a város felé vette az irányt. Mint azt már parancsba adta lehetőleg embereket kell gyüjteni akik hajlandóak lennének az Inkvizitorok táborát gyarapítani hogy ezzel is biztosítsák a fennmaradásukat. Természetesen még Azazel sem annyira ostoba vagy/és bátor hogy bemerészkedjen a városba egyedül, a peremvidéken nem annyira feltűnő jelenség. Főleg mivel fekete köpenyt visel alatta pedig harci öltözék, erős, durva anyagú bőrből készült szoknya és felső. Melyeken még vértek és páncélok is vannak illetve a derekára erősítve két hosszú pengéjű kés, de az avatatlan szemek már kardnak is mondanák. Persze azért nem annyira nagy mennyiségben, bár ez számára valahol lényegtelen hiszen nem zavarja a mozgásban mert megszokta, és elég edzett. Csak arra kellett ügyelnie hogy ne csörömpljön minden egyes lépténél mert az nem épp a jó lopakodó képeségeit igazolná. A köpenye csuklyáját az arcába huzta szőke haja alig látszik ki. Talán távorol férfinek lehetne nézni, de inkább egy fiatalabbak mert a termete és az alakja nem egészen olyan ám ha már közelebb ér sejteni lehet hogy egy nőről van szó. A vidámparkban sétál itt találni lehet feltehetően fiatal humanoid alanyokat akiket aztán majd idővel ki lehetne képezni. Hangtalanul jár és a gazt is csak kicsit tépdesi meg a ruházatát de igazán nem is foglalkozik vele. Aztán hangokat hall, először egy lányét, majd egy fiúét is. Távolabbról figyeli őket és hallgatja ki a beszélgetésüket. Megfigyeli őket és láthatóan mindketten nagyon fiatalok. Nos igen hozzá képest az emberek nagyon fiatalok... Megvárja míg a kisebb eltávolodik nővérétől és közelebb megy.
-Szép jó estét. Segíthetek? Rosszul vagy?
Ezeket aggodalmasan illene feltenni de ő mégis tárgyilagosan teszi ezt, lehet nem a legjobb ötlet hisz a bizalmába kéne férkőzni. Kezdetnek azért megteszi, és amúgy is harcos, még ha asszony is. Nem anya. Sőt valószinűleg soha nem is lesz az, egész életében csak egy "valakihez" kötödöt, a Pokolkeltőjéhez, Kyrahoz. Nehéz is volt úgy eljönni hogy az állat ne kövesse. Ahogy elnézi lányt látja a hibáit, gyenge, beteges. ~Hümm... Az Inkvizitor vér segítene ezen. Ez még hasznomra válhat.~ Gondolta megfontoltan, persze nem mindegy hogy kinek ad az Inkvizitorlét adta ajándékaiból. Csak az arra érdemesek kaphatják meg.
Vissza az elejére Go down
Memnun Tari

Memnun Tari


Hozzászólások száma : 13
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 20.

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 21 2008, 00:00

*Bár nehezen veszem a levegőt, de lassan alábbhagy a baj. Feltámaszkodom és a kidőlt szobornak dőlve sikerül ülő helyzetbe helyezkednem. Tudom, érzem, hogy már ideje van az indulásnak. Talán megnyugtat a csönd, de jön az éj és ez a hely bármily kietlennek tűnjék veszélyes.
Mielőtt elindulnék még hallgatom az élőlények neszezését, lépteket, a város távoli zaját. Eleinte semmi különösre nem figyelek fel, de valami zavar, nem az érzészreveim, valamiféle felsőbb érzékek, megérzések sürgetnek és gyorsítják újfent a szívem ütemét. Elfordítom a fejem, csak hajam sűrű fonatai surrognak a szoborhoz súrlódva és már hallom: Léptek közelednek és egyszeriben egy fekete küpenyes alak bontakozik ki előttem. A szemem akaratlanul elkerekedik, mint egy riadt gyermeknek, de akkor a nő megszólal. A hangja érzelemmentes, hidegek ellento mondva szavainak, melyek gondoskodást sugallanak.
Most mégis megkönnyebbülök, elmosolyodok.*
- Megijesztettél.
*A kezem a szívemre szorítom, köhécselek és lassan felállok, de visszacsúszok. Érzem, hogy nem szorulok a segítségére, csak még nem pihentem eleget.*
- De semmi gond, nem azért mondtam. Csak, esteledik.
*A közeledő sötétség felé bökök, a sűrű magasodó árnyékai felé utalva a veszélyekre, hogy nem lehet bízni az idegenekben és hogy ideje menni. De persze mindez utalás, nem kell megérteni belőle semmit, hisz a szavaim legalább olyan zavartak, mint amilyen összezavarodott magam vagyok.
Természetesen nem bízok benne még ha látszólag semmi okom sincs rá.*
- De nem, lassan jobban leszek. Köszönöm a segítséget, de nincs rá szükség. Jobban vagyok.
*Cseresznyeszín ajkaim finom mosolyra húzódnak alátámasztani igyekezve szavaim. Már nem próbálok meg felállni, ha visszaesnék az megintcsak ellentmondást hozna és talán mégsem hagyna itt. magabiztosnak kell tűnnöm.*
Vissza az elejére Go down
Azazel
Fő Domínium
Fő Domínium
Azazel


Hozzászólások száma : 104
Registration date : 2008. Jun. 27.

Character sheet
Támadó erő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue350/650Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue350/500Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Left_bar_bleue350/650Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty_bar_bleue  (350/650)

Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 21 2008, 00:18

A köhögése elég erőteljes, és erős ahoz hogy elég komoly legyen feltehetően egész eddigi életében hátrányt jelentet a számára, ha elég jó képességei vannak, akkor lehetséges hogy fontolora veszi hogy megpróbálja átalakítani. Igaz, nagyon fiatal ahoz hogy alakítani lehessen, képezni, edzeni kell. Így bármi megeshet, talán még jó harcos is válhat belőle. Meglátjuk hogy Gloremon mennyire kegyes. Bár ahogy a legutóbb elnézte a gyakorló gyermekeket, nos igazán csalódott volt. Többet várt volna. De ez is csak azt bizonyítja hogy mennyire vállságos helyzetük. A sötétedés ellenére Azazel kitűnően lát, és nem csak azt látja jól. Megértette hogy nem bízik benne de ez termésetes. De nem csak egy rossz szándékú személy lehet érzéketlen.
-Nem állt szándékomban.
Válaszolja nemes egyszerűséggel, és lehuzza a csuklyát. A bőre kicsit túlságosan is fehér. Nem, egyátalán nem az a holtfehér bőr, csak nem a megszokott. Ettől még emberi, még a borostyán szemek se olyan feltűnőek ebben a fényviszonyban. Egy kis félmosoly jelenik meg az arcán az "esteledik" szóra. Igen, ezzel ő is tisztában van de azért abba az irányba fordítja a fejét és azzal is hogy ilyenkor a legveszélyesebb a környéken.
-Igen, veszélyes ilyenkor. Ezért is vagyok itt, a környéket járom ilyenkor. Amolyan zsoldosféle vagyok.
Mondta amolyan csevegésszerű hangnemben számára nem megszokott hogy barátkozon humanoidokkal de a cél szentesíti az eszközt. És egy magányos harcos is kevesebbet érzeleghet.
-Értem. Azért nekem segíthetnél, merrefelé szoktak járni az emberek? A városban már biztonságos de már többször kellett egy egy eltévedt gyereket hazakisérnem.
Mondta fáradtan mintha kicsit már uná a felelőtlen szülőket és azok rosszcsont porontyait. Talán ez felkelti az érdeklődését. Elvégre ha jól hallotta ő is hasonlóan érez, és ez már egy nagyon jó alap.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyatott Vidámpark - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Vidámpark   Elhagyatott Vidámpark - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott Vidámpark
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: Külváros és Peremvidék-
Ugrás: