Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Északi Főutca

Go down 
+9
Gabriel Santarcangheli
Damien Smith
Chasity Vise
Santicor Ravenhood
Marcus Zendor
Tuatha Siobhain
Diane Archambaul
Josta Gambit Davis
Uriel
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Fenrir
Árny Örző
Árny Örző
Fenrir


Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 15.

Character sheet
Támadó erő:
Északi Főutca - Page 5 Left_bar_bleue0/0Északi Főutca - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Életerő:
Északi Főutca - Page 5 Left_bar_bleue0/0Északi Főutca - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalati pont:
Északi Főutca - Page 5 Left_bar_bleue0/0Északi Főutca - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Északi Főutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Főutca   Északi Főutca - Page 5 I_icon_minitimePént. Nov. 28 2008, 01:32

~A földi Pokol... ismerős...~ *Fenrir felsóhajt.* -Hát, ha nem tartom fel... legalább nem kéne egyedül mászkálnom ilyen későn egy ismeretlen helyen.* Végignéz a sötét utcán, majd fel a csillagokra.* -A nevem Wolf Fenrir. *Szólal meg hirtelen. Jól esett kimondania, nem rég kapta új nevét. Változtatni akar, ezért jött a városba. Kezet nyújt a férfinak. Az első új ember, akit megismer New Freyában.*
Vissza az elejére Go down
http://fenrir.web.elte.hu
Marcus Zendor
Ember-Fejvadász
Ember-Fejvadász
Marcus Zendor


Hozzászólások száma : 182
Age : 41
Registration date : 2008. May. 04.

Character sheet
Támadó erő:
Északi Főutca - Page 5 Left_bar_bleue150/220Északi Főutca - Page 5 Empty_bar_bleue  (150/220)
Életerő:
Északi Főutca - Page 5 Left_bar_bleue180/260Északi Főutca - Page 5 Empty_bar_bleue  (180/260)
Tapasztalati pont:
Északi Főutca - Page 5 Left_bar_bleue12/65Északi Főutca - Page 5 Empty_bar_bleue  (12/65)

Északi Főutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Főutca   Északi Főutca - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 21:56

*Engem aztán nem de szerintem tegeződhetünk*mondja egy kissebb mosollyal *-Nem messze innen van a fogadó szerintem elég hamar oda érünk, *mondja majd a kéznyújtásra kezet fog a férfiva*-Marcus Zendor nyugalmazott fejvadász*mondja mosolyogva bár a nyugalmazottat úgy érti hogy mostanába nem éli aktívan ezt a tevékenységet node ki tudja mikor fogja megint annyi biztos hogy mostanába nem tervezi*-Gondolom elég messziről jöhettél, bár az eggyetlen nagyváros Freyya hallottam és láttam egy két kissebb kolóniát a külterületeken, bár mostnaába mindenki ide jön, egy jobb élet reményébe. *felsóhajt *-Nem tudom hogy találnak e jobbat de itt még talán biztonságosabb*mondja csöpnyi elgondolkozás után majd ha Wolf jön akkor elindulnak a fogadó feél*
Vissza az elejére Go down
Fenrir
Árny Örző
Árny Örző
Fenrir


Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 15.

Character sheet
Támadó erő:
Északi Főutca - Page 5 Left_bar_bleue0/0Északi Főutca - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Életerő:
Északi Főutca - Page 5 Left_bar_bleue0/0Északi Főutca - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalati pont:
Északi Főutca - Page 5 Left_bar_bleue0/0Északi Főutca - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Északi Főutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Főutca   Északi Főutca - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 29 2008, 22:21

-Indulhatunk. *Válaszol Fenrir, és a két férfi elindul a megbeszélt irányba.* -Szóval fejvadász? *Teszi fel a kérdést, megintcsak Fenrir.* -Érdekesen hangzik. Mesélj még erről kicsit! *Fenrir szeme felcsillan, látszik rajt, hogy nagyon érdekli a téma.* -Milyen egy fejvadász élete? *Fenrir észbe kapva kicsit elszégyelli magát.* -Bocs, nem akartam ilyen tolakodó lenni... ~Úgy viselkedek, mint egy kisgyerek, aki ajándékot bontogat... mi ütött belém?!~
Vissza az elejére Go down
http://fenrir.web.elte.hu
Ajánlott tartalom





Északi Főutca - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Főutca   Északi Főutca - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Északi Főutca
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: New Freya Városa :: Városközpont-
Ugrás: