Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Halál Pusztasága

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Azazel
Fő Domínium
Fő Domínium
Azazel


Hozzászólások száma : 104
Registration date : 2008. Jun. 27.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/500A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeCsüt. Júl. 10 2008, 17:44

Az aki elindul a helyenként sivatag szerű, kiszáradt földeken az vagy bolond vagy öngyilkosjelölt. Ha nem elég az hogy közel és távol nincs elég élelem, és az itteni víz se elég hogy elérjen egy olyan területet ahol teremne bármi is, akkor ott vannak a rémhírek. Többen is megpróbálták de akik visszatértek azok se huzták sokáig és valami völgyről habogtak ahol az életet lálták. Ezzen felbuzdulva olykor megint mások is nekivágnak, így a kör nem szakad meg.... A dögevők nagy örömére, amik nem mindig várják meg azt hogy az illető kilehelje a lelkét, inkább rásegítik.
Vissza az elejére Go down
Uriel
Fő Angyal
Fő Angyal
Uriel


Hozzászólások száma : 1037
Tartózkodási hely : Életbe s a halálon túl is
Registration date : 2008. May. 02.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/500A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeVas. Szept. 07 2008, 14:29

*A bukottak birodalmábol ide jönnek ez köztes terület és Uriel egy ilyet akart hiszen felkeltette éredklődését a nő kiléte és itt legalább senki nem hallja őket*-Nos legalább itt ténleg csak ketten vagyunk*mondja komoly hangon majd közelebb megy a nőhöz*-Azt mondod démon vagy félig akkor ismerned kell egy két képességüket. Emlékszem ezelőtt sok ezer évvel volt szó egy párrol akikről azt mondták szabályszegők egy angyal férfi és egy démon nő én akkor születtem akkor egyidősek lehetünk kivéve kis kitérőket*mondja komoly hangon*-Hogy maradtál az angyalok között felfedezetlenül?*kérdezi mert ténleg érdekli*-És végül miért csatlakoztál Zirrionhoz mit igért ? Örök életet? Ő tudta mi vagy?*kérdezi valamikvel kedvesebben*
Vissza az elejére Go down
http://heavenlord.extra.hu
Kasdaye
Főszeráf
Főszeráf
Kasdaye


Hozzászólások száma : 160
Registration date : 2008. Sep. 05.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/500A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeVas. Szept. 07 2008, 14:42

*Együtt érkezik Uriellel. Már átrepült néha a pusztaság fölött, de nem szállt le soha, talán épp itt volt az ideje. Miután leszálltak, bólint a főangyal szavaira.* - Kétlem, hogy lenne bárki is, aki idetévedne. *Jegyzi meg Kasdaye. Végighallgatja a férfi mondandóját, majd bólint.* - Igen, nagyon rég történt ez. Néhány képességüket ismerem és tudom is használni. Akiket mondasz azok a szüleim voltak. Mindez már nagyon régen történt, még én is alig emlékszem. *Mondja a nő, közben megmozgatja egy kicsit szárnyait, mostanában nem repült túl sokat, ezért nincsenek annyira formában. A sok kérdés hallatán elmosolyodik.* - Sokat kérdezel. *Állapítja meg, közben tesz pár lépést a sivatagban a nappal ellenkező irányba.* - Nem lehet engem lefizetni vagy valahová odacsábítani ajánlatok által. Saját magam döntöm el, hogy ki mellett állok és ez mindig is így volt. Zirrion nem ígért semmit, de láttam, hogy a démonok alávalók, ezért mellé álltam. Apám még élt és nem tudtam volna elrejtőzni előle, így megmondtam Zirrionnak, hogy ki vagyok valójában. A többi angyal erről nem tudott és nem is jött rá senki. A kinézetem a bukottaké, jellemem is csak kicsiben tér el, talán kegyetlenebb vagyok náluk. *Gondol arra, amikor például most is eleresztette a magasban Damient és úgy határozott, hogy nem kapja el, hanem hagyja a földbe csapódni.* - Rajtad kívül senki nem tudja, hogy ki vagyok, csak a szüleim, akikről már hosszú ideje nem hallottam. *Mondja a nő, aztán ismét Uriel felé fordul, hiszen ezt mind háttal állva mondta.* - Tegnap hogy voltatok képesek az egyesülésre? *Tesz fel ő is egy kérdést, ha már Urielnek ennyi választ adott.*
Vissza az elejére Go down
Uriel
Fő Angyal
Fő Angyal
Uriel


Hozzászólások száma : 1037
Tartózkodási hely : Életbe s a halálon túl is
Registration date : 2008. May. 02.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/500A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeVas. Szept. 07 2008, 14:50

*Pár ezer év már eltellt azóta csodálom hogy túlélted*mondja majd elgondolkozik a hallotakon*-Hasonlítasz a báttyámra ő is a maga feje után ment*mondja de ezt érti is ezért nem szól most bele semmibe fő hogy eggyenlőre egy oldalon állnak*-mondjuk láttam is rajtad hogy nem vagy megtéveszthető típus a démonok képesésgét is ismered ezért nehezebb átverni*mondja majd tovább hallgatja kicsit el is mosolyodik*-Mert tudnni akarok egy két dolgot tudod "ismerd meg ellenséged"*mondja mosolyogva bizony más mint a régi Uriel már benne is van valami rossz de azt most lenyomja*-És senki nem is fogja megtudni erről biztosítlak ez a te dolgod*mondja komoly hangon majd közelebb lép a kérdésre elmosolyodik*-Mivel te is feleltél így én is felelek neked lehet nem ismered ezt a képességet erre csak azon képesek kikbe él a testvéri szertet. Zirrion a báttyám volt vértestévrek voltunk nem tudom erről mennyit mondott el bár ahogy ismerem titokzatos volt nemde?*kérdezi majd folytatja*-Egy magból születtünk és most ugyan abba tértünk vissza valamit sikerült felébresztenem a báttyámba és most össze olvadtunk hogy legyőzhessük az ellenséget*mondja komoly hangon egyenlőre mindkét faj erejét ismerem bár meg kell mondanom ez még nekem is nagyon új*feleli*-De hogy rövidítsem óriási fájdalom árán váltunk eggyé *mondja majd a szülőkre megrázza a fejlt*-Magamon és Zirrionon kívül nemsok fajtiszta angyalt ismerek a legtöbb meghalt a háboruba*mondja*
Vissza az elejére Go down
http://heavenlord.extra.hu
Kasdaye
Főszeráf
Főszeráf
Kasdaye


Hozzászólások száma : 160
Registration date : 2008. Sep. 05.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/500A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeVas. Szept. 07 2008, 15:03

- Nem volt könnyű, de sikerült. Az a lényeg, hogy meg volt bennem az élni akarás, talán emiatt maradtam életben. *Kicsit elmélázik, aztán elmosolyodik.* - Végülis igaz, jobb megismerni, mint aztán pofára esni egy harc során. *Ért egyet Uriellel.* - Mindig oda kell figyelni, hogy senki se tévesszen meg. Jobb kiküszöbölni ezt, mint hogy csapdába essek. *Jegyzi meg és felnéz az égre. Kicsit felhős, de azon kívül jó az idő. A fehér angyalok szerethetik ezt, hiszen a nap erősen süt. Ő maga a sötétséget szereti, ezért is van a vára vélig a sziklába vájva.* - Nem tudom, hogy mekkora az erőd, de tényleg nem lenne a legjobb ha bárki is megtudná. És ezt nem magamra értve mondom. *Ááá, ez nem fenyegetés, csak egy egyszerű tényt közöl. Meghallgatja Uriel beszámolóját.* - Zirrion tényleg nem mesélt sokmindent, csak annyit tudtam, hogy rokonok vagytok. Ahogy láttam az erőd hatalmasra nőtt. Jobb is most a béke, egyelőre nem tudnánk legyőzni titeket. *Legalább kimondja amit gondol, de szinte biztos benne, hogy ezt Uriel amúgy is tudja.* - Kevés van belőlük az igaz. Nem tudom hogy mennyire mondható fajtisztának egy félig démon félig angyal, de ha úgy vesszük, akkor én nem átváltoztatás útján váltam angyallá. *Szólal meg a nő.*
Vissza az elejére Go down
Uriel
Fő Angyal
Fő Angyal
Uriel


Hozzászólások száma : 1037
Tartózkodási hely : Életbe s a halálon túl is
Registration date : 2008. May. 02.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/500A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeVas. Szept. 07 2008, 15:09

*Elmosolyodik*-Akárcsak én *mondja majd kihúzza magát látszik az arcán a büszkeség de nem fellengzik vele nem vág fel a másik angyal előtt egyrészt mert nem olyan másrészt a másik is valamilyen szinten fajtiszta*-Második Generációs Angyal vagyok*mondja majd felnéz az égre*-Az erőm megnőtt most tapasztalom meglátom mennyi előnyhöz jutok *mondja mosolyogva ugyan ez a mosoly volt lent Norbium Mortisba is és meg is volt az oka a nyugodtságra *-Szerintem téged nehéz is lenne megtéveszteni de mint mondtam tőlem nem tudják meg nem az én dolgom*mondja majd a nő szemébe nz*-Azt hiszem ennyire vettel el az idődet még biztosan találkozunk *mondja komoly hangon majd felreppen az égbe és távozik érzi mintha ereje soha nem fogyna ki*
Vissza az elejére Go down
http://heavenlord.extra.hu
Kasdaye
Főszeráf
Főszeráf
Kasdaye


Hozzászólások száma : 160
Registration date : 2008. Sep. 05.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/500A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/500)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue350/650A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (350/650)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeVas. Szept. 07 2008, 15:13

*Látja az angyalon a büszkeséget, de ez részint a nőben is megtalálható.* - Biztos sokhoz, Zirrion ereje hatalmas volt. *Sóhajt egy egész kicsit, aztán biccent az angyalnak.* - Méh biztosan. *Mondja és miután Uriel távozott, ő még vár egy kicsit, majd szárnyra kap és elindul Norbium Mortis felé, ahol ki kell még tanítania az új angyalt. Reméli, hogy Samael részben a szárnyai alá vette, azaz egy kicsit tanítgatja, bár ezt nem pont úgy kell érteni, mint egy jó tanítómester szavait, hiszen Kasdayénak egyedüli tanítási technikája van.*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue220/410A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue300/380A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue0/0A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (0/0)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeHétf. Nov. 03 2008, 00:21

*Ez a sivatag pont olyan, mint amilyennek leírták. Teljesen üres, és kihalt. Tényleg a halál szaga lengi be. Itt-ott még egy-két csontvázat is felfedezni, de már ezeket is lassan belepi a homok. Tényleg illik ár neve. Kissé szétnéz, de nem vesz észre senkit. Még madarakat sem lát, csupán Helix kering körülötte. Így hát tovább indul a sivatagban*
~ Vajon volt itt valaha is élet? ~
*Gondolja, miközben halad előre a célja felé.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeHétf. Nov. 03 2008, 00:26

*Az éjszaka csendje töretlen a feljövő hold lassan megvilágítja a homokos pusztaságot igen ezt a helyet a halál lengi be de van élet is csörgőkígyók sziszegnek nem messze a lótol de nem közelednek viszont mintha valami morajlást hozna a levegő magával délről, ki tudja mi lehet. annyi biztos hogy mély és egyre közeledik mintha óriási szélvihar lenne vagy valami más? mintha szárnyscsapkodás apró szárnyak csapkodását lehetne hallani*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue220/410A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue300/380A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue0/0A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (0/0)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeHétf. Nov. 03 2008, 00:53

*A zajra hátrafordítja a fejét. A szemei összeszűkülnek, mintha így távolabbra látna. De a zaj a sötétség leple alatt érkezik, így nem láthatja meg.*
~Vajon mi lehet ez?~
*Morfondírozik magában. De nem szándékszik megvárni, hogy megtudja, mi is ez. Így hát a lovát vágtára fogja. Találnia kell valami rejtekhelyet.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeHétf. Nov. 03 2008, 01:01

*És igen a hang csak egyre erősödik és erősödik nem messze láthat talán 500 métere egy mélyedést Eric node odáig el is kell érni minél előbb, ha vágta közbe mégis hátra néz láthatja hogy mi okozta a zajt mely most már erős verdeséshez hasonlít sáskák. Több ezer repül végig a sivagaton ezek elől jobb fedezékbe menni ki tudja véletlenül nem e egy embert kóstolnak meg. Az eggyetlen esély csakis a meredek mélyedés lehet ahova ő és a lova is befér, Helix közbe erősen kezd vijjogni*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue220/410A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue300/380A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue0/0A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (0/0)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeHétf. Nov. 03 2008, 01:10

*A szemei elkerekednek a látványra.*
~A fene. Már csak ez hiányzott.~
*Gondolja magában, majd lehetséges búvóhely felé igyekszik. Talán eléri, és akkor biztonságot talál a sáskák hada elől. A sólymot is magához hívja. Talán még nem késő, így mind inkább gyorsabb iramra fogja a lovát.*
~Gyerünk már.~
*Gondolja magában kétségbe esetten.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeHétf. Nov. 03 2008, 01:13

*És jól is teszi a ló mégéppen idejébe bemenekíti lovasát a mélyedésbe ebbe a pillanatba több ezer sáska zúg el a fejük felett óriási zajt csapva szinte az embernek be kell fognia a fülét mire elvonulnak. Ez úgy öt percig tart, de a mélyedésbe van valami különös egy tábla melyen angyali és démoni lények harcolnak egy amolyan véset ki tudja mennyit érhet elég réginiek tünik. Lehet az esét már itt kéne kivárni*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue220/410A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue300/380A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue0/0A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (0/0)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeHétf. Nov. 03 2008, 03:34

*Sóhajt egyet. Kissé megkönnyebbült. Az azért eléggé ciki lenne, ha a sáskák tépnék szét. Majd szét is néz búvóhelyén, miután már elment a sáskaraj. A szeme megakad egy táblán. Kissé jobban is megvizsgálja. Amit lát, az teljesen ledöbbenti.*
~hmm… Ez érdekes. Talán magammal kéne vinni. Értékes lehet még a rend számára.~
*Gondolja magában, miközben jobban is megnézi magának. Eléggé réginek tűnik. Majd a környéken is szétnéz. Úgy dönt, hogy már itt várja meg a következő sötétedést. Ezért hát elővesz némi élelmet, és vizet. Először a lovat itatja meg, majd ad neki némi ételt. Aztán ő is étkezik a magával hozott ételből.*
~Árnyékot kéne találni majd a nap elől.~
*Így valami barlang után néz, mielőtt lepihenne.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeHétf. Nov. 03 2008, 21:03

*És a nap megint fordul eggyet de valami történt a sáskák rohama minden élőt elpusztított ami még volt is azon keveset, valahogy gyorsan el kéne menni innen nem kéne többet itt várni mert lehet hogy megint éjjel van de attol még kihalt minden sokáig semmilyen élelem nem tart ki. VAlamint a szélsőséges időjárásnak köszönhetően az időjárás is jóval le esett most aztán érezni lehet ahogy a hideg átjárja az ember csontjait*
Vissza az elejére Go down
Elric Mongus
Angyal-fényhozó
Angyal-fényhozó
Elric Mongus


Hozzászólások száma : 125
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 27.

Character sheet
Támadó erő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue220/410A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (220/410)
Életerő:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue300/380A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (300/380)
Tapasztalati pont:
A Halál Pusztasága Left_bar_bleue0/0A Halál Pusztasága Empty_bar_bleue  (0/0)

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeHétf. Nov. 03 2008, 21:25

*A látványra elhúzza a száját. A sáskák alapos munkát végeztek. Jobban mondva, majdnem alapos munkát. Ám nincs kedve még egy napot ezen a helyen tölteni. Kissé lehangoló, hogy csak a szél mozog itt. De az is csak a homokot kapja fel, és viszi messzire.*
- Ideje indulni.
*Mondja a lovának, majd felpattan a nyeregbe, és elindul arra, amerre mennie kell. Vagyis a rablók tábora felé.*
- Helix!
*Mondja még a sólyomnak, ami ezek után követi. Nem szeretné elveszíteni, hiszen rajta múlik a küldetés sikere.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 178
Registration date : 2008. May. 04.

A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitimeHétf. Nov. 03 2008, 21:29

*És igen lassan de biztosan már a sivatag vége felé halad de ilyenkor meglát valami oázis szerüséget a messzeségbe mintha víz pára szállna fel ami különös hiszen éjszka van és hideg, lehet utána kéne nézni lehet hogy nem? Bár a lovag nem biztosan tudja de az élet völgye felé halad a sivatag bal sarkának eggyik elégg szép helye felé talán ott feltöltheti a készleteit mielőtt eléri a Riddian hegyláncot*

\\irj az élet völgyéhez ugyanitt van a témába\\
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Halál Pusztasága Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Halál Pusztasága   A Halál Pusztasága I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Halál Pusztasága
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Külvilág :: Vad vidék-
Ugrás: